Час складання: від 2х годин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти договір (протокол загальних зборів)
Необхідні документи: Паспорт, ІПН власника транспортного засобу, Документи, що підтверджують право власності на автомобіль (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу), Згода подружжя власника транспортного засобу, зокрема якщо власник під час придбання транспортного засобу перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Зверніть увагу:

Під час складання договору оренди автомобіля, який перебуває в кредиті, обов'язковим є згода банку, який видав кредит.

Ви хочете передати свій автомобіль в оренду іншій особі та ставите питання: як скласти договір, які положення до нього включити, як захистити свої права та свою власність?

Варто зазначити, що згідно з вимогами чинного законодавства договір найму (оренди) транспортного засобу в обов'язковому порядку підлягає нотаріальному посвідченню.

Звертаємо вашу увагу, що такий договір вважається укладеним саме з моменту його нотаріального посвідчення.

Ви, звичайно, можете укласти договір оренди автомобіля з іншою особою в простій письмовій формі, але фактично він не матиме жодної юридичної сили.

Посвідчивши договір нотаріально, ви можете більше не турбуватися про законність угоди, що вчиняється, про правильність її оформлення, оскільки нотаріус несе персональну відповідальність за нотаріальні дії, що вчиняються ним. Посвідчений нотаріально договір оренди автомобіля включатиме усі необхідні вам умови і служитиме надійним інструментом захисту ваших прав у разі їх порушення.

Нерідко виникають ситуації, коли особа, що керувала вашим автомобілем, потрапляє у дорожньо-транспортну пригоду або порушує правила дорожнього руху. В цьому випадку договір оренди автомобіля послужить підтвердженням факту керування автомобілем не вами та захистить вас від небажаних наслідків.

Укладення такого договору не вимагає від вас виконання будь-яких додаткових дій.

Запитання-відповідь:

Як оформити договір оренди автомобіля?

Договір має складатися у письмовій формі, а необхідність і спосіб його засвідчення залежить від схеми взаємодії сторін – юридичних і фізичних осіб.

Чи треба засвідчувати договір оренди автомобіля?

Договір оренди транспортного засобу за правилами має складатися у письмовій формі. А необхідність його засвідчення та спосіб такого засвідчення залежить не тільки від бажання сторін, але й від схеми їх взаємодії: юридична особа - юридична особа, фізична особа - юридична особа тощо.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

[email protected]


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 10:00-16:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!