ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ

Кожна людина у своєму житті стикається з оформленням документів, договорів, одержанням довідок і інших офіційних документів. В окремих випадках необхідне засвідчення підписом і печаткою нотаріуса. У цій ситуації людина звертається до нотаріуса.


Які функції виконує нотаріус у Києві?

Головне завдання нотаріуса — це посвідчення фактів. Професіонал підтверджує справжність підпису на документі, точність копій, звіряє зазначені дані на повну відповідність. У фахівця немає повноважень влади. Нотаріус Києва виступає як свідок, неупереджена особа. Головна функція: фіксація наявності або відсутності факту. Відзначимо, що у разі спірних ситуацій, надання неправдивих даних нотаріус відмовляється засвідчувати подібні документи.

Слово notarius латинського походження, означає писар, секретар. У наш час воно отримало трохи інше значення. У наші дні нотаріус — це юрист.

Професіонал діє в рамках чинного законодавства України, враховує правові норми.


Навіщо звертаються в Києві до нотаріуса?

Звертання до нотаріуса допомагає надалі уникнути спорів щодо посвідчення фактів, наявності або відсутності прав, обов'язків. Печатка нотаріуса підтверджує вірність усіх даних, зазначених у документі, що виключає двояке трактування. Це допомагає уникнути можливих розглядів, у тому числі судового порядку. Скориставшись, послугами нотаріуса, людина або юридична особа запобігає появі спірних ситуацій.


Загальні вимоги до нотаріуса:

 • юридическое образованиеюридична освіта
 • знание законодательства Украинызнання законодавства України
 • наличие действующей лицензиинаявність чинної ліцензії

Це фахівець широкого профілю, адже щодня він стикається із земельним, сімейним, цивільним правом, працює з установчими й фінансовими документами. В обов'язки нотаріуса входить консультування клієнтів про обов'язки й права, наслідки складання й підписання документів.

Наприклад, оформляючи на іншу людину довіреність на квартиру, власник передає права продажу свого майна. Якщо оформляти документ на неблагонадійну людину, то наслідки можуть бути серйозними. Водночас нотаріус не оцінює дві сторони з погляду благонадійності, а тільки підтверджує прозорість оформлення документів у рамках закону України.


Нотаріус Київ: ціни, послуги

Потрібний нотаріус із місцем розташування центр Київ? Тоді звертайтеся до Аверіної Євгенії Анатоліївні. Це висококваліфікований фахівець. Великий досвід отриманий завдяки роботі в державній нотаріальній конторі, а зараз у Євгенії - приватна нотаріальна практика. Євгенія Анатоліївна постійно підвищує кваліфікацію, щоб підтримувати професійний підхід до роботи. Нотаріус Аверіна Євгенія працює з англомовними іноземними громадянами. Адже крім юридичної освіти має диплом перекладача англійської мови.

Ціни нотаріуса встановлюються індивідуально. На кожну послугу є свій тариф, але він залежить від складності виконуваного завдання. Наприклад, крім складеного документа, клієнту може знадобитися нотаріальна копія й засвідчений переклад.

Офіс нотаріуса працює в зручному для клієнтів режимі. У нотаріальній конторі працюють юристи, що спеціалізуються на конкретному напрямку: оформлення спадщини, шлюбні договори, довіреності, складання заяв і тощо. У нашому офісі ви завжди отримаєте професійну консультацію й необхідну нотаріальну послугу.

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС КИЄВА

Аверіна Євгенія Анатоліївна

Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю №8829

Усі види нотаріальних послуг!

consult ico

надає консультації

english talk ico

є англомовним нотаріусом
(English-speaking Notary in Kiev)

offise in centre ico

знаходиться у центрі Києва

calendar

працює у суботу за попередньою домовленістю

Моя мета – Професійно допомагати людям.
Звертайтеся в зручний для Вас час.
Завжди рада допомогти та Відкрита для Вас!

З повагою, Євгенія Аверіна

Корисні статті

 • Правильное приглашение иностранного гражданина на территорию Украины

  Запрошення іноземного громадянина на територію...

  Як і де потрібно складати запрошення іноземного громадянина на територію України? Якщо найближчим часом ви плануєте запросити на територію України особу, що проживає в іншій державі, то у вас можуть виникнути певні складності. Україна має візові відносини з переважною більшістю країн. Тому для...
   
 • Заява (довідка) про сімейний стан

  Заява (довідка) про сімейний стан

  Перш ніж вирушити на крилах кохання за кордон, поцікавтеся:
   
 • Простий спосіб оформити розлучення

  Простий спосіб оформити розлучення

  Коли у подружжя немає спільних дітей у віці до 18 років, і вони разом згодні на розлучення, то вони подають спільну заяву про розірвання шлюбу в ЗАЦС за місцем проживання будь-кого з подружжя (вибирають самі). До ЗАЦС подружжя повинні прийти особисто (не можна доручити будь-кому подати заяву за...
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ПРИХОДЬТЕ!