Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Надаємо всі види нотаріальних послуг!
Купівля нерухомості, автомобіля, вступ у спадщину або оформлення довіреності — це далеко не повний список послуг, за якими звертаються до нотаріальної контори. Метою нотаріальних послуг є юридичне посвідчення фактів, процесів, підписів. У цьому разі угоди, вступ у спадщину, уповноваження будь-кого на певні дії, свідчення фактів здійснюються офіційно та набувають чинності.

Нотаріус в Україні є вповноваженим державою фахівцем, що здійснює нотаріальні дії, передбачені законодавством. Приватний нотаріус має такі самі повноваження, що й державний нотаріус. Вибір фахівця залежить тільки від вас і в деяких випадках від територіальності. Усі нотаріуси надають ті самі послуги населенню.


Скільки коштують послуги нотаріуса?

Нотаріальні послуги є платними. Тарифи регулюються митами та зборами з урахуванням націнок за надання послуг самими нотаріусами. Найчастіше ціни не сильно відрізняються в різних фахівців.

Ціна на нотаріальні послуги в Києві залежить від виду та найменування послуги. Уточнити вартість послуг ви можете на консультації в нотаріальній конторі або зателефонувавши спеціалісту.


Які документи необхідно мати під час візиту до нотаріуса?

Заздалегідь уточнити список документів ви можете, зателефонувавши до нотаріального бюро. Це прискорить процедуру й займе менше часу. Основними документами для надання нотаріальної послуги фізичним особам є оригінал паспорта та ІПН.

Залежно від послуги, що надається, найчастіше необхідні будуть і інші документи. Перелік документів залежить від типу послуги.


Основні послуги нотаріуса в Києві

Найзатребуванішими послугами є:

  • Заповіт. Особа може скласти необмежену кількість заповітів з описом або без опису майна, яке вона планує заповісти, вказавши необмежену кількість спадкоємців.
  • Посвідчення договорів. До нотаріуса звертаються для посвідчення договорів купівлі – продажу, дарування, позики, шлюбних договорів і тощо.
  • Довіреність. Довіритель наділяє іншу особу повноваженнями для виконання конкретних дій. Довіреність оформляють як від імені та на фізичних осіб, так і від імені та на юридичних осіб.
  • Посвідчення заяв і підтвердження документів, що належать клієнтам. Ця послуга може виконуватися як заява (без прикріплення додатків) або як афідевіт, коли зазначені клієнтом факти потрібно підтвердити певними документами..
  • Нотаріальний переклад. Затребуваний серед громадян України й іноземців. Послуга актуальна, коли необхідно надати до офіційних органів документ, виданий в іншій державі.
  • Нотаріальні копії документів. За цією послугою звертаються до нотаріуса, коли необхідно залишити собі оригінал документа, а офіційні копії подати в навчальні заклади, державні органи, роботодавцю.

До нотаріуса звертаються, коли потрібно вступити в спадщину, збирають документи для їхнього подальшого подання за кордоном, засновують свою справу, вирішують питання з нерухомістю й іншим майном. Нотаріус надає консультації, які допоможуть в оформленні документів, установленні фактів і вирішенні інших нотаріальних питань.

Одержати нотаріальні послуги в Києві ви можете в нотаріуса Аверіної Євгенії Анатоліївни. Офіс розташований в центрі міста (станція метро «Майдан Незалежності»). Нотаріус надасть усі види послуг: від складання заяв до оформлення договору купівлі-продажу квартири.