ДЗВОНІТЬ

Тел.    +38 (044) 500-74-74
МТС  +38 (066) 353-74-74
КС      +38 (096) 353-74-74
Лайф +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

 

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб 10.00-15.00

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

ПОСЛУГИ НОТАРІУСА

Надаємо всі види нотаріальних послуг!

 

 

Нотаріус Києва, відкритий для Вас

Допомагати людям - це мета нашої нотаріальної діяльності

Час від часу усім нам потрібна допомога нотаріуса: засвідчення копій документів, складання довіреностей, різноманітних заяв, дозволів на виїзд дитини за кордон, купівлі квартири, оформлення спадку чи просто, консультація

Нотаріальна контора Євгенії Аверіної знаходиться в центрі Києва, виконує увесь спектр нотаріальних послуг, тому Ви завжди можете звернутися за консультацією та допомогою з питання, що цікавить Вас. У нотаріальній конторі Євгенії Аверіної Вас завжди вислухають, проконсультують, допоможуть, поставляться з увагою та розумінням.

Нашою головною метою є надання Вам кваліфікованої нотаріальної допомоги. Ми готові допомагати людям, грунтуючись на отриманому досвіді, знаннях, відкритості та професіоналізмі.

Нотаріус Києва Євгенія Аверіна

Нотаріальна діяльність нотаріуса грунтується на трудовому досвіді, отриманому за роки роботи в державній нотаріальній конторі, завдяки приватній нотаріальній практиці та постійному підвищенню кваліфікації. Крім того, нотаріус Києва Євгенія Аверіна - дипломований перекладач англійської мови, що допомагає надавати нотаріальні послуги іноземним англомовним громадянам.

Відкритість, професіоналізм та працьовитість дає можливість нотаріусу в Києві допомагати людям навіть в найскладніших питаннях.

Колектив нотаріальної контори

Для надання допомоги людям ми намагаємося оптимально організувати роботу персоналу нотаріального офісу. У команді нотаріальної контори є ряд кваліфікованих фахівців. Кожен співробітник нотаріальної контори має досвід роботи та спеціалізується в наданні послуг і консультацій певного напряму, таких як оформлення спадщини, засвідчення договорів, договірні взаємовідносини між подружжям тощо. Ви завжди зможете отримати у нас як кваліфіковану консультацію, так і необхідну нотаріальну послугу.

Нашим клієнтам ми гарантуємо професіоналізм, конфіденційність, оперативність, доброзичливість, увагу та розуміння. Ми дорожимо клієнтами і цінуємо кожного!

 

Відкриті для Вас, завжди раді Вам, і до зустрічі!
Нотаріус Києва Євгенія Аверіна

Помогать людям - это цель нашей нотариальной деятельности

Время от времени всем нам нужна помощь нотариуса: заверение копий документов, составление доверенностей, различных заявлений, разрешений на выезд ребенка за границу, покупки квартиры, оформление наследства … да, и просто, консультация.

Нотариальная контора Евгении Авериной находится в центре Киева, оказывает весь спектр нотариальных услуг, поэтому Вы всегда можете обратиться за консультацией и помощью по интересующему Вас вопросу. В нотариальной конторе Евгении Авериной Вас всегда выслушают, проконсультируют, помогут, отнесутся с вниманием и пониманием.

Нашей главной целью является предоставление для Вас квалифицированной нотариальной помощи. Мы готовы помогать людям, основываясь на полученном опыте, знаниях, открытости и профессионализме.

Нотариус Киева Евгения Аверина

Нотариальная деятельность нотариуса основывается на трудовом опыте, полученном за годы работы в государственной нотариальной конторе, благодаря частной нотариальной практике и постоянному повышению квалификации. Кроме того, нотариус Киева Евгения Аверина - дипломированный переводчик английского языка, что помогает оказывать нотариальные услуги иностранным англоговорящим гражданам.

Открытость, профессионализм и трудолюбие дает возможность нотариусу в Киеве помогать людям даже в самых сложных вопросах.

Коллектив нотариальной конторы

Для оказания помощи людям мы постарались оптимально организовать работу персонала нотариального офиса. В команде нотариальной конторы ряд квалифицированных специалистов. Каждый сотрудник нотариальной конторы имеет опыт работы и специализируется в оказании услуг и консультаций определенного направления, таких как оформление наследства, удостоверение договоров, договорные взаимоотношения между супругами и других. Вы всегда сможете получить у нас как квалифицированную консультацию, так и необходимую нотариальную услугу.

Обращаем Ваше внимание, что нотариус Киева Евгения Аверина и сотрудники нотариальной конторы могут оказать Вам бесплатные консультации не только по телефону, но и онлайн, через наш сайт. Для решения вопросов, требующих особого внимания, приглашаем Вас к нам офис, расположенный в сердце нашей столицы.

Для наших клиентов мы гарантируем профессионализм, конфиденциальность, оперативность, доброжелательность, внимание и понимание. Мы дорожим клиентами и ценим каждого!

Открыты для Вас, всегда рады Вам, и до скорой встречи!
Нотариус Киева Евгения Аверина

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

Чи зможу я отримати у вас консультацію? Скільки вона коштуватиме?

Питання від: Юлія Петрівна
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Ми завжди раді допомогти! Приходьте до нас. Консультації надаються абсолютно безкоштовно!

Чи працюєте ви у вихідні дні?

Питання від: Олександр
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 01.10.2015
Дата відповіді: 01.10.2015

Ми відкриті для вас кожної суботи з 10 ранку до 16 години дня, прийом у неділю відбувається за попередньою домовленістю з нотаріусом.

Підкажіть, як найкраще до вас дістатися?

Питання від: Оксана Єсаулова
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 15.09.2015
Дата відповіді: 15.09.2015

Ми знаходимося в 100 метрах від Майдану Незалежності. Вам лише необхідно пройти три будинки від «Майдана» по провулку Тараса Шевченка, що починається між Макдональдсом та кафе «Крим», до готелю «Сенатор». Зліва від «Сенатора» ви побачите вивіску «Нотаріус» над входом до нас! Якщо ви заблукаєте – дзвоніть, наші співробітники зустрінуть вас!

ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС КИЄВА

Аверіна Євгенія Анатоліївна

Свідоцтво про право на зайняття нотаріальною діяльністю №8829

Усі види нотаріальних послуг!

consult ico

надає консультації

english talk ico

є англомовним нотаріусом
(English-speaking Notary in Kiev)

offise in centre ico

знаходиться у центрі Києва

calendar

працює у суботу

Моя мета – Професійно допомагати людям.
Звертайтеся в зручний для Вас час.
Завжди рада допомогти та Відкрита для Вас!

З повагою, Євгенія Аверіна

 
 • Заява (довідка) про сімейний стан

  Заява (довідка) про сімейний стан

  Заява (довідка) про сімейний стан

  Перш ніж вирушити на крилах кохання за кордон, поцікавтеся:

  1. які документи для укладення шлюбу вам знадобляться за кордоном;
  2. чи знадобиться легалізація або апостиль на цих документах.

  У більшості країн потрібний документ про те, що Ви зараз в шлюбних стосунках як на території України, так і за її межами, не перебуваєте. Цей документ в Україні видає нотаріус, і носить він характер Заяви.

  Подробнее

 • Простий спосіб оформити розлучення

  Простий спосіб оформити розлучення

  Простий спосіб оформити розлучення

  Коли у подружжя немає спільних дітей у віці до 18 років, і вони разом згодні на розлучення, то вони подають спільну заяву про розірвання шлюбу в ЗАЦС за місцем проживання будь-кого з подружжя (вибирають самі).

  До ЗАЦС подружжя повинні прийти особисто (не можна доручити будь-кому подати заяву за довіреністю) і разом, у кожного мають бути паспорт і квитанція про оплату державного мита.

  Коли один з подружжя не може або не хоче з’явитися до ЗАЦС, він пише заяву про розлучення

  Подробнее

 • Коротко про Афідевіт

  Коротко про Афідевіт

  Коротко про Афідевіт

  Останнім часом Афідевіт став більш затребуваним порівняно із звичною нам Заявою. Це пояснюється тим, що, уніфікуючи на міжнародному рівні вимоги до документів, його стала просити все більша кількість органів у більшості країн.

  Що ж таке Афідевіт простими словами і хто має право засвідчити його на території України? Афідевіт - ця письмова заява, свідчення, свідоцтво, що дається особою у присутності нотаріуса, з подальшим посвідченням нотаріусом достовірності підпису цієї особи на такому документі.

  Подробнее

  КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

  ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

  +38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

  НАША АДРЕСА:

  провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
  Майдан Незалежності
  Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

  РЕЖИМ РОБОТИ:

   

  Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
  Субота 10:00-15:00
  Неділя За домовленістю

   

  ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!