Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу

Банківська комірка – це один з безпечних способів зберігання грошових коштів, коштовностей або інших особистих речей, до якого все частіше вдаються звичайні громадяни. Для доступу інших осіб до вашої банківської комірки необхідно скласти довіреність на користування банківською коміркою.

У такій довіреності потрібно вказати найменування банку (його відділення, адресу місцезнаходження), в якому розташований ваш індивідуальний сейф, також не буде зайвим позначення та номер самого сейфа.

Повірений за такою довіреністю може мати широке коло повноважень: мати доступ до індивідуального сейфа, користуватися ключами від сейфа, класти до сейфа та забирати з нього майно, здійснювати плату за користування сейфом, розривати відповідний договір тощо. Перелік повноважень залежатиме від мети самої довіреності та вашої довіри до повіреного.

Таким чином, в довіреності на користування банківською коміркою ви повинні визначити, які саме повноваження хочете передати повіреному, та саме їх вказати в тексті довіреності.

Звертаємо вашу увагу, що деякі банки вимагають надати разом з довіреністю витяг з Єдиного реєстру довіреностей про реєстрацію довіреності.

Радимо вам також одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально декілька її копій, які можуть знадобитися повіреному під час здійснення його повноважень. Одну копію довіреності варто залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

У довіреності на користування банківською коміркою відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком вказаним вами особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто незалежно одна від одної.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!