Записатися

Банківська комірка – це один з безпечних способів зберігання своїх грошових коштів, коштовностей або інших особистих речей, до якого все частіше вдаються звичайні громадяни. Для доступу інших осіб до вашої банківської комірки необхідно скласти довіреність на користування банківською коміркою.

У такій довіреності слід вказати найменування банку (його відділення, адресу місцезнаходження), в якому розташований ваш індивідуальний сейф, також не буде зайвим позначення та номер самого сейфа.

Повірений за такою довіреністю може мати широке коло повноважень: мати доступ до індивідуального сейфа, користуватися ключами від сейфа, класти до сейфа та забирати з нього майно, здійснювати плату за користування сейфом, розривати відповідний договір тощо. Перелік повноважень залежатиме від мети самої довіреності та вашої довіри до повіреного.

Таким чином, в довіреності на користування банківською коміркою ви повинні визначити, які саме повноваження хочете передати повіреному та саме їх вказати в тексті довіреності.

Звертаємо вашу увагу, що деякі банки вимагають надати разом з довіреністю витяг з Єдиного реєстру довіреностей про реєстрацію довіреності.

Радимо вам так само одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально пару її копій, які можуть знадобитися повіреному при здійсненні його повноважень. Одну копію довіреності слід залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

У довіреності на користування банківською коміркою відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто незалежно один від одного.

Документи для оформлення довіреності на користування банківською коміркою:

  1. ваш паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше вказувався як ІПН), свідоцтво про народження (для неповнолітньої особи).

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!