Час Складання: 20 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Ви бажаєте отримати належні вам гроші, але не маєте можливості зробити це особисто? Тоді вірним рішенням для Вас буде довіреність на отримання грошей.

У довіреності на отримання грошей повинно бути вказано, які саме грошові кошти має право отримувати ваш повірений (пенсію, стипендію, гроші з розрахункового рахунку у банку, гроші за умовами договору та ін.) і в яких установах, організаціях, підприємствах, у третіх осіб.

Деякі організації вимагають вказувати в довіреності їх точне найменування. Відносно довіреностей на отримання пенсії, радимо вам видавати їх на не дуже тривалий термін, оскільки від повіреного можуть вимагати підтвердження факту, що довіритель живий (оформляється у нотаріуса у вигляді свідоцтва, що підтверджує, що фізична особа є живою).

Звертаємо вашу увагу, що деякі банки вимагають надання разом з довіреністю витягу з Єдиного реєстру довіреностей про реєстрацію довіреності. Цю обставину слід врахувати при складанні довіреності на отримання грошей у банку.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!