ДЗВОНІТЬ

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Ви бажаєте отримати належні вам гроші, але не маєте можливості зробити це особисто? Тоді вірним рішенням для Вас буде довіреність на отримання грошей.

У довіреності на отримання грошей повинно бути вказано, які саме грошові кошти має право отримувати ваш повірений (пенсію, стипендію, гроші з розрахункового рахунку у банку, гроші за умовами договору та ін.) і в яких установах, організаціях, підприємствах, у третіх осіб.

Деякі організації вимагають вказувати в довіреності їх точне найменування. Відносно довіреностей на отримання пенсії, радимо вам видавати їх на не дуже тривалий термін, оскільки від повіреного можуть вимагати підтвердження факту, що довіритель живий (оформляється у нотаріуса у вигляді свідоцтва, що підтверджує, що фізична особа є живою).

Звертаємо вашу увагу, що деякі банки вимагають надання разом з довіреністю витягу з Єдиного реєстру довіреностей про реєстрацію довіреності. Цю обставину слід врахувати при складанні довіреності на отримання грошей у банку.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

Документи, що необхідні вам для оформлення довіреності на отримання грошей:

 1. ваш паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше вказувався як ІПН), свідоцтво про народження (для неповнолітньої особи).

Документи, необхідні для оформлення довіреність на отримання грошей від імені юридичної особи:

 1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про надання ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
 2. паспорт керівника або представника компанії та документи, що підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).

До того як звертатися до нотаріуса, необхідно визначиться з довкола повноважень, якими ви наділятимете повіреного за довіреністю на отримання грошей.

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

Добридень, мене звуть Микола, в 2012 році я уклав договір позики грошей, зараз я мешкаю в місті Дніпрі, а мій боржник - в місті Львові. Чи можу я видати довіреність своєму другу на отримання грошей від мого боржника?

Питання від: Микола
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Здрастуйте, Миколо! Звичайно, ви маєте право це зробити. Рекомендуємо вам в цій довіреності чітко прописати, за яким саме договором позики має право отримувати гроші ваш повірений (номер та дата його укладення) і від якого боржника (ПІБ особи).

Скільки часу займає посвідчення довіреність на отримання грошей?

Питання від: Максим
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Час посвідчення такої довіреності складатиме від 45 хвилин до 1 години залежно від кола повноважень повіреного та ваших особистих побажань.

 

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!