Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Ви бажаєте отримати належні вам гроші, але не маєте можливості зробити це особисто? Тоді вірним рішенням для Вас буде довіреність на отримання грошей.

У довіреності на отримання грошей має бути вказано, які саме грошові кошти має право отримувати ваш повірений (пенсію, стипендію, гроші з розрахункового рахунку у банку, гроші за умовами договору тощо) і в яких установах, організаціях, підприємствах, у третіх осіб.

Деякі організації вимагають вказувати в довіреності їх точне найменування. Відносно довіреностей на отримання пенсії, радимо вам видавати їх на не дуже тривалий термін, оскільки від повіреного можуть вимагати підтвердження факту, що довіритель живий (оформляється у нотаріуса у вигляді свідоцтва, що підтверджує, що фізична особа є живою).

Звертаємо вашу увагу, що деякі банки вимагають надання разом з довіреністю витягу з Єдиного реєстру довіреностей про реєстрацію довіреності. Цю обставину потрібно врахувати під час складання довіреності на отримання грошей у банку.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком вказаним вами особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно одна від одної.

Важливо завчасно визначиться з колом повноважень, якими Ви наділятимете повіреного за дорученням на отримання готівкових грошових коштів.

Запитання-відповідь:

Як написати довіреність на отримання грошей?

Довіреність на отримання грошей оформляється в нотаріуса. Для написання необхідно пред'явити документи довірителя (паспорт, ІПН), а також дані повіреної особи. Крім того, важливо запросити в банку зразок тексту довіреності.

Як виглядає довіреність на отримання грошей?

Документ оформляється в нотаріуса на спеціальному нотаріальному бланку. У довіреності вказується довіритель, його паспортні дані, ІПН і дані повіреної особи. Обов'язково вказується, де і які кошти довіряються до отримання. Бажано заздалегідь у банку, в якому планується одержувати гроші за довіреністю, запросити зразок такої довіреності.

Хто може засвідчити довіреність на отримання грошей?

Довіреність на отримання грошей засвідчує нотаріус. Він засвідчує особу, дієздатність довірителя. Для звернення до нотаріуса присутність довірителя та наявність оригіналів паспорта та ІПН є обов'язковими.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

[email protected]


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 10:00-16:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!