Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Часто у нас виникає необхідність звернутися до суду для захисту своїх прав та інтересів, але в силу відсутності спеціальних знань нам доводиться звертатися до фахівців в цій галузі. Для суду підтвердженням повноважень повірених буде складена на їх ім'я довіреність на суд.

У такій довіреності можна вказати конкретний суд або не обмежувати повноваження повіреного та передбачити суди різних інстанцій (місцевий суд, суди апеляційної та касаційної інстанцій, адміністративний суд).

В ході розгляду судом вашої справи у повіреного може виникнути потреба в отриманні додаткових документів, довідок, дублікатів, тому радимо вам відразу передбачити такі повноваження в довіреності.

Зверніть увагу, що буде не зайвим також наділити повіреного повноваженнями представляти ваші інтереси в державній виконавчій службі за результатами винесеного рішення. В цьому випадку повірений займатиметься виконанням судового рішення (отриманням аліментів, витребуванням нерухомого майна у незаконного власника, стягненням моральної шкоди тощо).

Радимо вам, як довірителю за довіреністю, одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально пару її копій, які можуть знадобитися повіреному при здійсненні його повноважень. Одну копію довіреності слід вам залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреності та внести запис про скасування довіреності.

У довіреності на суд відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

Запитання-відповідь:

Скільки коштує довіреність на представлення інтересів у суді?

Вартість довіреності на представлення інтересів у суді залежить від конфігурації документа (строку довіреності, необхідності перекладу на іноземну мову, кількості уповноважених осіб та інше). Уточнити ціну послуг можна, зателефонувавши на номер: +38(044)500-74-74

Як скласти довіреність на представництво в суді?

У довіреності на представництво в суді можна вказати конкретний суд або суди декількох інстанцій. Указуйте повний спектр повноважень, які ви довіряєте повіреному. Наприклад, право подачі скарг, апеляцій, представництва інтересів і ін.

Скільки діє довіреність на представлення інтересів у суді?

За законодавством ви можете оформити довіреність на надання інтересів на необхідний вам строк. Також ви можете достроково зупинити повноваження повіреної особи, звернувшись із відповідною заявою до нотаріуса.

Як відкликати довіреність на представництво в суді?

За законодавством України ви можете відкликати довіреність на представництво в суді в будь-який момент. Для цього досить звернутися до будь-якого нотаріуса із заявою. Нотаріус внесе зміни до реєстру. Водночас необхідно сповістити про ваше рішення повірену особу.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!