ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Часто у нас виникає необхідність звернутися до суду для захисту своїх прав та інтересів, але в силу відсутності спеціальних знань нам доводиться звертатися до фахівців в цій галузі. Для суду підтвердженням повноважень повірених буде складена на їх ім'я довіреність на суд.

У такій довіреності можна вказати конкретний суд або не обмежувати повноваження повіреного та передбачити суди різних інстанцій (місцевий суд, суди апеляційної та касаційної інстанцій, адміністративний суд).

В ході розгляду судом вашої справи у повіреного може виникнути потреба в отриманні додаткових документів, довідок, дублікатів, тому радимо вам відразу передбачити такі повноваження в довіреності.

Зверніть увагу, що буде не зайвим також наділити повіреного повноваженнями представляти ваші інтереси в державній виконавчій службі за результатами винесеного рішення. В цьому випадку повірений займатиметься виконанням судового рішення (отриманням аліментів, витребуванням нерухомого майна у незаконного власника, стягненням моральної шкоди тощо).

Радимо вам, як довірителю за довіреністю, одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально пару її копій, які можуть знадобитися повіреному при здійсненні його повноважень. Одну копію довіреності слід вам залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреності та внести запис про скасування довіреності.

У довіреності на суд відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

Документи, які вам знадобляться для складання довіреності на суд:

  1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше вказувався як ІПН).

До того як звертатися до нотаріуса, необхідно визначитися з колом повноважень, якими ви наділятимете повіреного за довіреністю.

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!