Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Часто у нас виникає необхідність звернутися до суду для захисту своїх прав та інтересів, але через брак спеціальних знань нам доводиться звертатися до фахівців у цій галузі. Для суду підтвердженням повноважень повірених буде складена на їхнє ім'я довіреність на представництво інтересів у суді або, простіше, довіреність на суд.

У довіреності на представництво інтересів у суді можна вказати конкретний суд або не обмежувати повноваження повіреного та передбачити суди різних інстанцій (місцевий суд, суди апеляційної та касаційної інстанцій, адміністративний суд).

У процесі розгляду судом вашої справи у повіреного може виникнути потреба в отриманні додаткових документів, довідок, дублікатів, тому радимо вам відразу передбачити такі повноваження, включивши їх до довіреності на представництво інтересів у суді (Україна).

Зверніть увагу, що буде не зайвим також наділити повіреного повноваженнями представляти ваші інтереси в державній виконавчій службі за результатами винесеного рішення. В цьому випадку повірений займатиметься виконанням судового рішення (отриманням аліментів, витребуванням нерухомого майна у незаконного власника, стягненням моральної шкоди тощо).

Радимо вам як довірителю, що видає довіреність на представництво в суді, одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально декілька її копій, які можуть знадобитися повіреному під час здійснення його повноважень. Одну копію довіреності варто залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

У довіреності на суд відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше вказувався в довіреностях як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності вам необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком особам одночасно, які діятимуть самостійно одна від одної.

Запитання-відповідь:

Як скласти довіреність на представництво в суді?

У довіреності на представництво в суді можна вказати конкретний суд або суди декількох інстанцій. Зазначайте повний спектр повноважень, які ви довіряєте повіреному. Наприклад, право подачі скарг, апеляцій, представництва інтересів тощо.

Скільки діє довіреність на представництво інтересів у суді?

За законодавством ви можете оформити довіреність на представництво інтересів на необхідний вам строк. Також ви можете достроково припинити повноваження повіреної особи, звернувшись із відповідною заявою до нотаріуса.

Як відкликати довіреність на представництво в суді?

За законодавством України ви можете відкликати довіреність на представництво в суді будь-якої миті. Для цього досить звернутися до будь-якого нотаріуса із заявою. Нотаріус внесе зміни до реєстру. Водночас необхідно сповістити про ваше рішення повірену особу.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!