Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Одним з найпоширеніших видів довіреностей є довіреність на представництво інтересів будь-якої фізичної або юридичної особи в установах, організаціях, підприємствах або перед третіми особами. Предмет самої довіреності залежатиме від того, перед якими органами необхідно представляти ваші інтереси, та від мети, з якою видається довіреність (реєстрація фізичної особи-підприємця, відкриття рахунку у банку, ведення справ у судах, ведення ділових переговорів тощо).

У довіреності на представництво інтересів має бути чітко визначене коло повноважень повіреного та органи, установи, підприємства, перед якими він має право представляти ваші інтереси. Це пов’язано з тим, що деякі організації не приймають довіреність на представництво інтересів (Україна) із загальним формулюванням, а вимагають чіткої вказівки саме їх найменування.

Чітке визначення повноважень у довіреності на представництво інтересів допоможе уникнути перевищення повноважень та вчинення повіреною особою дій, які вона не повинна виконувати.

У нотаріальній довіреності на представництво інтересів відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися його паспортні дані, а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності вам необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

За довіреністю ви можете передати повноваження як одній особі, так і декільком особам водночас, що діятимуть самостійно, незалежно одна від одної.

Запитання-відповідь:

Як скласти довіреність на представництво інтересів?

Довіреність оформляють у нотаріуса. У документі має бути чітко визначене коло повноважень повіреної особи. Довіритель має особисто бути присутнім у нотаріуса з паспортом і ІПН. Також потрібні дані повіреної особи, а її присутність не є обов'язковою.

Як скасувати довіреність на представництво інтересів?

Щоб скасувати довіреність на представництво інтересів, зверніться до нотаріуса, який оформляв документ, або до іншого нотаріуса на території України. Довірителю необхідно подати письмову заяву про свій намір. Після скасування довіреності важливо повідомити про своє рішення представника шляхом відправлення рекомендованого листа з повідомленням.

На який строк видається довіреність на представництво інтересів?

Термін дії довіреності на представництво інтересів визначається в момент оформлення документа. Зазвичай в довіреності вказують строк від 1 місяця до 3-х років. Також ви можете анулювати документ до закінчення терміну дії, якщо в цьому виникла потреба.

Що таке довіреність на представництво інтересів?

Документ, який дозволяє представляти інтереси іншої людини в органах, установах і організаціях. Довіритель доручає повіреному певні повноваження, які мають виконуватися від його імені.

Хто засвідчує довіреність на представництво інтересів у суді?

Довіреність на представництво інтересів у суді засвідчує нотаріус. Рекомендуємо в тексті документа вказувати всі повноваження повіреного, зокрема на підпис і подачу позовів, клопотань та інших передбачених законом процедур.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

[email protected]


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 10:00-16:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!