ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Одним з найпоширених видів довіреностей є довіреність на представництво інтересів будь-якої фізичної або юридичної особи в установах, організаціях, підприємствах або перед третіми особами. Предмет самої довіреності залежатиме від того, перед якими органами необхідно представляти ваші інтереси, та від мети, з якою видається довіреність (реєстрація фізичної особи-підприємця, відкриття рахунку у банку, ведення справ в судах, ведення ділових переговорів тощо).

У довіреності на представництво інтересів має бути чітко визначене коло повноважень повіреного та органи, установи, підприємства, перед якими він має право представляти ваші інтереси. Це пов’язано з тим, що деякі організації не приймають довіреність із загальним формулюванням, а вимагають чіткої вказівки саме їх найменування.

Чітке визначення повноважень у довіреності на представництво інтересів допоможе уникнути перевищення повноважень та здійснення повіреною особою дій, які вона не повинна виконувати.

У довіреності відображається інформація про про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані, а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (іменований раніше ІПН)). Тому для посвідчення довіреності вам украй необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

За довіреністю ви можете передати повноваження як одній особі, так і декільком особам водночас, що діятимуть самостійно, незалежно один від одного.

Для довіреності на представництво інтересів фізичні особи надають:

  1. паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН).

Документи, необхідні для складання довіреності на представництво інтересів, що видається від імені юридичної особи:

  1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про надання ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
  2. паспорт керівника або представника компанії та документи, що підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).
Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!