Час Складання: 20 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Одним з найпоширених видів довіреностей є довіреність на представництво інтересів будь-якої фізичної або юридичної особи в установах, організаціях, підприємствах або перед третіми особами. Предмет самої довіреності залежатиме від того, перед якими органами необхідно представляти ваші інтереси, та від мети, з якою видається довіреність (реєстрація фізичної особи-підприємця, відкриття рахунку у банку, ведення справ в судах, ведення ділових переговорів тощо).

У довіреності на представництво інтересів має бути чітко визначене коло повноважень повіреного та органи, установи, підприємства, перед якими він має право представляти ваші інтереси. Це пов’язано з тим, що деякі організації не приймають довіреність із загальним формулюванням, а вимагають чіткої вказівки саме їх найменування.

Чітке визначення повноважень у довіреності на представництво інтересів допоможе уникнути перевищення повноважень та здійснення повіреною особою дій, які вона не повинна виконувати.

У довіреності відображається інформація про про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані, а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (іменований раніше ІПН)). Тому для посвідчення довіреності вам украй необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

За довіреністю ви можете передати повноваження як одній особі, так і декільком особам водночас, що діятимуть самостійно, незалежно один від одного.

Запитання-відповідь::

Як скласти довіреність на представлення інтересів?

Для цього зверніться до нотаріуса. У документі має бути чітко визначене коло повноважень повіреної особи. Довіритель має особисто бути присутнім у нотаріуса з паспортом і ІПН. Також потрібні дані повіреної особи, а її присутність не є обов'язковою.

Як скасувати довіреність на представлення інтересів?

Щоб скасувати довіреність на представлення інтересів, зверніться до нотаріуса, який оформляв документ або іншому нотаріусу на території України. Довірителю необхідно подати письмову заяву про свій намір. Після скасування довіреності важливо повідомити про своє рішення представника шляхом відправлення рекомендованого листа з повідомленням.

На який строк видається довіреність на представлення інтересів?

Термін дії довіреності на представлення інтересів визначається в момент оформлення документа. Зазвичай в довіреності вказують строк від 1 місяця до 3-х років. Так само ви можете анулювати документ раніше строку дії, якщо в цьому виникла необхідність.

Що таке довіреність на представлення інтересів?

Документ, який дозволяє представляти інтереси іншої людини в органах, установах і організаціях. Довіритель доручає повіреному певні повноваження, які мають виконуватися від його імені.

Хто засвідчує довіреність на представлення інтересів у суді?

Довіреність на представлення інтересів у суді засвідчує нотаріус. Рекомендуємо в тексті документа вказувати всі повноваження повіреного, зокрема на підпис і подачу позовів, клопотань і інших передбачених законом процедур.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!