Час складання: від 1 години
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН, Оригінал довіреності, по якій робиться передоручення
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта, Оригінал довіреності, по якій робиться передоручення
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Під час засвідчення довіреності нотаріус часто запитує: «Вам довіреність з правом передоручення або без»? Що саме мається на увазі? В цьому випадку довіреність з правом передоручення означає, що ваш представник може передавати у разі потреби свої повноваження за довіреністю третім особам, про яких ви можете навіть не знати, повністю або частково. Якщо ви не заперечуєте проти того, щоб наділити свою довірену особу такими повноваженнями, то вам необхідно включити це положення до довіреності, що складається нотаріусом.

Для того щоб засвідчити довіреність в порядку передоручення, представник разом з оригіналом основної довіреності звертається до нотаріуса (необов'язково до того, у якого посвідчувалася основна довіреність).

Довіреність в порядку передоручення має відповідати наведеним нижче вимогам:

  1. перелік повноважень, вказаних в ній, не може бути ширшим за перелік, вказаний в основній довіреності;
  2. її термін дії не може бути довшим за термін дії основної довіреності;
  3. подальше передоручення не може бути передбачене такою довіреністю.

Нотаріус, перш ніж почати складати проєкт довіреності в порядку передоручення, обов'язково перевіряє:

  • наявність повноважень повіреного на посвідчення такої довіреності;
  • дійсність нотаріального бланка, на якому викладено довіреність;
  • дійсність основної довіреності за Єдиним реєстром довіреностей (електронна база усіх довіреностей, посвідчених на території України).
Запитання-відповідь:

Як оформити довіреність в порядку передоручення?

Будь-яку довіреність можна оформити із правом передоручення або без нього. У першому випадку надається право повіреному доручати/передоручати представництво інтересів за довіреністю третім особам. Водночас нова довіреність не може мати нових повноважень і не може бути зі строком дії більше основної. Оформити довіреність в порядку передоручення можна в нотаріуса.

Чи можна передоручити довіреність?

Передати повноваження за довіреністю від повіреного до третіх осіб можна тільки в тому разі, коли в основній довіреності зазначено «із правом передоручення».

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!