Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Зверніть увагу:

Необхідно знати дані особи, яку будуть прописувати (ПІБ, дата народження, громадянин якої країни), адреса, за якою будуть прописувати.

Фізичній особі, яку будуть прописувати, бути присутньою під час оформлення не обов'язково!

Дозвіл на прописку у своїй квартирі, будинку інших осіб

Підтвердженням факту проживання людини за певною адресою є реєстрація його місця проживання за нею. Частіше ми вживаємо слово «прописка», що для нас є зручнішим та зрозумілішим.

Трапляються випадки, коли нам необхідно додатково прописати до квартири/будинку нову людину, для чого потрібно буде отримати дозвіл від власника житла. Такий дозвіл оформляється у формі заяви, в його тексті вказується особа, яка буде прописуватися (ПІБ, рік народження, паспортні дані), адреса, за якою вона буде прописана (зареєстрована) в майбутньому.

Зазвичай, дозвіл на прописку в квартирі/будинку інших осіб оформляється на спеціальному бланку нотаріальних документів і складається  відразу у вашій присутності, що займе всього 15-20 хвилин вашого часу.

Варто зазначити, що особиста присутність особи, яку в майбутньому буде прописано за вашою адресою,  для оформлення дозволу не потрібна.

Звертаємо увагу, що нотаріус не несе відповідальності за подання вами неправдивої інформації та її зазначення в тексті заяви, не посвідчує факти, які викладаються в тексті заяви, а лише підтверджує, що підпис на заяві зроблено саме вами.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!