ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Ви маєте намір передати іншій особі повноваження з розпорядження автомобілем, що належить вам? Тоді вам необхідно скласти саме генеральну довіреність на автомобіль. За генеральною довіреністю повірений представляє ваші інтереси в різних органах, установах, перед іншими особами, має право управляти і розпоряджатися автомобілем.

Слід зазначити, що при складанні генеральної довіреності на ім'я повіреного йому не передається право власності на цей автомобіль, тобто, як і раніше власником за документами залишається довіритель, який може цю довіреність у будь-який момент скасувати, звернувшись до нотаріуса з відповідним проханням.

За генеральною довіреністю на автомобіль повірений лише виступає від вашого імені та діє виключно у ваших інтересах.

Повноваження за довіреністю можуть передаватися одній або декільком особам одночасно, які діятимуть незалежно один від одного.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

Крім того, в тексті довіреності описується автомобіль, що є предметом довіреності (марка, рік випуску, реєстраційний номер, номер кузова, тощо), для чого нотаріусу надається техпаспорт на машину (свідоцтво про реєстрацію).

Необхідною умовою для складання довіреності на машину, що знаходиться в кредиті, являється надання довідки про згоду банку на оформлення довіреності.

Документи, які вам знадобляться для складання генеральної довіреності на автомобіль, якщо ви - фізична особа:

 1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше зазначений як ІПН), свідоцтво про народження (якщо викладені в довіреності дані стосуються прав неповнолітньої особи);
 2. дозвіл опікунського органу, згода батьків на підписання довіреності, якщо довірителем виступає особа, яка не досягла 18 років.

Документи для складання від імені юридичної особи генеральної довіреності на автомобіль:

 1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про надання ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
 2. паспорт керівника або представника компанії та документи, що підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

У 2014 році на мене виписали довіреність на автомобіль, чи маю я право укласти договір купівлі-продажу авто та на його підставі стати власником з вказівкою про це в техпаспорті?

Питання від: Олексій
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

На жаль, не маєте, за довіреністю ви лише виступаєте від імені довірителя, виключно в його інтересах, тому не можете переслідувати свої. А укладення договору купівлі-продажу автомобіля - це безпосередньо ваш інтерес та вигода.

 

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!