Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН, Оригінал! технічного паспорта на транспортний засіб
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта, Оригінал! технічного паспорта на транспортний засіб
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Ви маєте намір передати іншій особі повноваження з розпорядження автомобілем, що належить вам? Тоді вам необхідно скласти генеральну довіреність на авто. Саме така генеральна довіреність на автомобіль дозволить повіреному представляти ваші інтереси в різних органах, установах, перед іншими особами, на її підставі він матиме право керувати й розпоряджатися автомобілем.

Варто зазначити, що у разі складання генеральної довіреності авто на ім'я повіреного йому не передається право власності на цей автомобіль, тобто, як і раніше власником за документами залишається довіритель, який може цю довіреність у будь-який момент скасувати, звернувшись до нотаріуса з відповідним проханням.

За генеральною довіреністю на автомобіль повірений лише виступає від вашого імені та діє виключно у ваших інтересах.

Повноваження за довіреністю можуть передаватися одній або декільком особам одночасно, які діятимуть незалежно одна від одної.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

Крім того, в тексті довіреності описується автомобіль, що є предметом довіреності (марка, рік випуску, реєстраційний номер, номер кузова, реквізити техпаспорта), для чого нотаріусу надається техпаспорт на машину (свідоцтво про реєстрацію).

Необхідною умовою для складання довіреності на машину, що знаходиться в кредиті, є надання довідки про згоду банку на оформлення довіреності.

Запитання-відповідь:

Які документи потрібні для генеральної довіреності на автомобіль?

Щоб оформити генеральну довіреність на автомобіль, підготуйте паспорт, ІПН і технічний паспорт транспортного засобу. Обов'язкова умова: присутність і надання оригіналів документів довірителя. Присутність повіреного в нотаріуса не є обов'язковою, досить надати дані паспорта та ІПН.

На який строк видається генеральна довіреність на автомобіль?

Найчастіше генеральну довіреність на авто оформляють на 3 роки. За законом довіритель може встановити будь-який термін дії документа. Також є можливість відкликати довіреність до її закінчення. Для цього потрібно звернутися до нотаріуса із заявою, після чого будуть внесені зміни до електронного реєстру.

Які права надає генеральна довіреність на автомобіль?

Генеральна довіреність на автомобіль в Україні надає право повіреному представляти інтереси власника в органах влади, різних установах, розпоряджатися транспортним засобом. Запам'ятайте, що документ не передає право власності. Власником автомобіля залишається довіритель.

Де оформити генеральну довіреність на автомобіль?

Генеральну довіреність на автомобіль у Києві оформляє нотаріус. Власник транспортного засобу надає особистий паспорт, ІПН і техпаспорт на машину. У тексті довіреності вказуються дані з техпаспорта на автомобіль. Присутність власника є обов'язковою.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!