Записатися
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юридичної особи стати засновником створюваної юр. особи
Необхідні документи: Протокол/Рішення про створення юридичної особи, Статут юридичної особи, Паспорти й ІПН засновників, Паспорт і ІПН представників, якщо реєстрація за довіреністю, нотаріальна довіреність на реєстрацію
Зверніть увагу:

Також знадобиться переліки видів діяльності за КЗЕД (із вказівкою основного виду діяльності).

Нотаріус в місті Київ може реєструвати ТОВ тільки з юридичною адресою в місті Київ.

Так само під час реєстрації ТОВ можна відразу подати заяву на спрощену систему оподатковування або ПДВ.

Ви самостійно або разом з партнерами розмірковуєте розпочати власну справу і зупинилися на створенні товариства з обмеженою відповідальністю? Давайте розглянемо ключові моменти реєстрації такого виду юридичної особи.

Спершу слід зазначити, що відповідно до законодавства України з 01.01.2016 року реєстрацію юридичних осіб можуть здійснювати нотаріуси. Крім того, нотаріуси проводять реєстрацію юридичних осіб незалежно від їх реального місцезнаходження (тобто, якщо юридична особа буде розташована в місті Одесі, то його може зареєструвати нотаріус міста Києва).

Звертаємо вашу увагу, що фізична особа має право одноосібно засновувати лише одне таке товариство, і це важливо враховувати під час заснування та реєстрації юридичної особи.

Одним з важливих нововведень, що сприяють полегшенню процедури підготовки документів, є можливість ТОВ працювати на підставі Модельного статуту, затвердженого Кабінетом Міністрів України. Постанова була прийнята 16 листопада 2011 р. за №1182 та має назву «Про затвердження модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю». Проте Ви як засновник не маєте права змінювати положення затвердженого модельного статуту.

Якщо ви ухвалили рішення діяти на підставі такого модельного статуту, то в рішенні про заснування ТОВ, підписану всіма засновниками, треба вказати, що Товариство здійснюватиме свою діяльність, ґрунтуючись на положеннях модельного статуту. Крім того, рішення повинне містити наступну інформацію: вид товариства, найменування, місцезнаходження, його предмет і цілі діяльності, повний склад засновників, розмір статутного капіталу і розподіл в ньому часток засновників, порядок внесення вкладів.

Якщо засновником юридичної особи буде іноземець, то спершу йому слід перекласти документи, що засвідчують його особу, українською мовою (в такому перекладі підпис перекладача обов'язково засвідчується нотаріально), потім отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків (яка раніше іменувалася ІПН).

Усі документи складаються і подаються українською мовою.

Після надання всіх вищезгаданих документів і їх перевірки нотаріусом виконуються обов’язкові реєстраційні дії шляхом внесення інформації в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань.

Тепер ваше ТОВ зареєстроване. Залишилося визначитися з печаткою і відкриттям рахунку в банку.

Печатка виготовляється виключно за бажанням керівників юридичної особи, оскільки за законодавством України юридична особа не зобов'язана в обов'язковому порядку мати печатку.

Що стосується банківського рахунку, то першим кроком буде вибір банку, а наступним - подання в нього банківської картки, на якій нотаріусом засвідчується справжність підпису директора і печатки ТОВ (за її наявності).

Наші фахівці з радістю допоможуть вам у відкритті власного Товариства з обмеженою відповідальністю.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!