Час складання: від 1 години
Замовити послугу
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юридичної особи стати засновником створюваної юр. особи
Необхідні документи: Протокол/Рішення про створення юридичної особи, Статут юридичної особи, Паспорти й ІПН засновників, Паспорт і ІПН представників, якщо реєстрація за довіреністю, нотаріальна довіреність на реєстрацію
Зверніть увагу:

Також знадобиться переліки видів діяльності за КЗЕД (із вказівкою основного виду діяльності).

Так само під час реєстрації ТОВ можна відразу подати заяву на спрощену систему оподатковування або ПДВ.

Ви самостійно або разом із партнерами розмірковуєте розпочати власну справу і зупинилися на створенні товариства з обмеженою відповідальністю? Розгляньмо ключові моменти реєстрації такого виду юридичної особи.

Спершу варто зазначити, що відповідно до законодавства України з 01.01.2016 року реєстрацію юридичних осіб можуть здійснювати нотаріуси.

Звертаємо вашу увагу, що фізична особа має право одноосібно засновувати лише одне таке товариство, і це важливо враховувати під час заснування та реєстрації юридичної особи.

Одним з важливих нововведень, що сприяють полегшенню процедури підготовки документів, є можливість ТОВ працювати на підставі Модельного статуту, затвердженого Кабінетом Міністрів України. Постанова була прийнята 16 листопада 2011 р. за №1182 та має назву «Про затвердження модельного статуту товариства з обмеженою відповідальністю». Проте Ви як засновник не маєте права змінювати положення затвердженого модельного статуту.

Якщо ви ухвалили рішення діяти на підставі такого модельного статуту, то в рішенні про заснування ТОВ, підписаному всіма засновниками, потрібно вказати, що Товариство здійснюватиме свою діяльність, ґрунтуючись на положеннях модельного статуту. Крім того, рішення має містити таку інформацію: вид товариства, найменування, місцезнаходження, його предмет і цілі діяльності, повний склад засновників, розмір статутного капіталу і розподіл в ньому часток засновників, порядок внесення вкладів.

Якщо засновником юридичної особи буде іноземець, то спершу йому слід перекласти документи, що засвідчують його особу, українською мовою (в такому перекладі підпис перекладача обов'язково засвідчується нотаріально), потім отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків (яка раніше іменувалася ІПН).

Усі документи складаються і подаються українською мовою.

Після надання всіх зазначених вище документів і їх перевірки нотаріусом виконуються обов’язкові реєстраційні дії шляхом внесення інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань.

Тепер ваше ТОВ зареєстровано. Залишилося визначитися з печаткою і відкриттям рахунку в банку.

Печатка виготовляється виключно за бажанням керівників юридичної особи, оскільки за законодавством України юридична особа не зобов'язана в обов'язковому порядку мати печатку.

Стосовно банківського рахунку, то першим кроком буде вибір банку, а наступним - подання в нього банківської картки, на якій нотаріусом засвідчується справжність підпису директора і печатки ТОВ (якщо така є).

Запитання-відповідь:

Де взяти юридичну адресу для реєстрації ТОВ?

Як юридичну адресу для реєстрації ТОВ в Україні ви можете взяти адресу фактичного або майбутнього розташування офісу. Необхідно вказувати точні дані без помилок, щоб уникнути надалі внесення змін до реєстру.

Які документи потрібні для реєстрації ТОВ?

Щоб зареєструвати ТОВ в Україні, треба надати документи юридичної особи (статут, виписка), паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальну довіреність, якщо діє уповноважена особа, печатку, рішення юридичної особи стати засновником створюваної юридичної особи.

Які документи видають під час реєстрації ТОВ?

За чинним законодавством України під час реєстрації ТОВ видають Виписку з Єдиного державного реєстру. Документ замінив Свідоцтво про реєстрацію, яке видавали раніше.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!