Час Складання: у межах 1 години
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН сторін, якщо однією зі сторін буде виступати іноземний громадянин, то необхідно надати переклад його паспорта українською мовою й одержати ІПН , Свідоцтво про шлюб, якщо договір засвідчується після укладення шлюбу або довідка із ЗАЦСа про те, що подана заява й призначена дата укладання шлюбу
Зверніть увагу:

Слід пам'ятати, що шлюбний договір регулює тільки майнові відносини, які виникають між подружжям.

Шлюбний договір може укладатися як до укладання шлюбу, так і після.

Шлюбний договір, засвідчений до укладання шлюбу, набуває чинності в день укладання шлюбу.

Що таке шлюбний договір у нотаріуса?

Шлюбний договір для мешканців України відносно нове поняття, яке прийшло в країну кілька десятиліть назад. Сьогодні особи, що укладають шлюб, або подружжя можуть оформити відповідну угоду, у якій прописуються права й обов'язки чоловіка та дружини в родині й після розлучення.

Щоб скласти шлюбний договір, необхідно звернутися до нотаріуса. Професіонал засвідчить факт оформлення угоди між подружжям або особами, що планують одружитися. Договір регулює права й обов'язки майнового характеру, а також обов'язки подружжя в ролі батьків. Такі питання як ведення господарства, спільне проведення часу, принципи виховання дітей не можуть обговорюватися в шлюбному договорі.

Укладання шлюбного договору допомагає уникнути імпульсивних дій під впливом емоцій під час розлучення. Обидві сторони застережують права й обов'язки за взаємною згодою. Це допомагає уникнути спірних моментів, як упродовж усього подружнього життя, так і у разі розлучення.


У договорі передбачається захист 2 сторін, тому шлюбний договір у нотаріуса може містити:

  • участь кожного з подружжя в сімейних витратах;
  • права на майно: нерухомість, земельні ділянки, бізнес;
  • відповідальність щодо кредитних зобов'язань, зокрема після розлучення;
  • відкриття банківських рахунків для навчання дітей, внесок кожної сторони;
  • обов'язки чоловіка й дружини після розірвання шлюбу.

Хто може оформити шлюбний договір в Україні?

Звернутися до нотаріуса за оформленням шлюбного договору можуть як особи, що тільки планують одружитися, так і офіційне подружжя. Для перших документ набуває чинності з дня весілля. Для других — з моменту укладання в нотаріуса шлюбного договору.

За замовчуванням документ втрачає чинність після розлучення. Але в договорі можна вказати інший строк, який перевищує період спільного подружнього життя.

Також варто нагадати, що у разі відсутності угоди під час розлучення все майно, набуте в шлюбі, ділиться навпіл. Тому якщо є гострі питання, пов'язані з наявністю нерухомості до шлюбу, то рекомендуємо їх застережити в шлюбному договорі. Трапляються ситуації, коли квартира була куплена до шлюбу, потім продана, а сума вкладена в загальний будинок. У разі розлучення нерухомість буде поділена навпіл, без урахування, хто й скільки вклав у її придбання.

Шлюбний договір — це не розлад усередині родини, а грамотне рішення 2 осіб, що укладають шлюб. Усі пункти ретельно обговорюються, щоб прийти до правильного рішення. Нотаріус засвідчить підписання угоди, що надає договору юридичну чинність.


У нотаріуса Аверіної Євгенії Анатоліївни ви можете скласти шлюбний договір, ціна послуги визначається індивідуально. Про тариф ви можете дізнатися під час консультації. Звернувшись в офіс, ви отримаєте вичерпну інформацію, яка допоможе ухвалити правильне рішення, зважити всі «за» й «проти». Скориставшись послугою, ви запобігаєте можливим спорам, які неминуче виникнуть у подружньому житті. Договір захищає кожну зі сторін.

Нотаріус перевіряє дієздатність осіб, а також відповідність пунктів договору законодавству України. Своїм підписом і печаткою професіонал надає шлюбному договору чинність. Нотаріус Аверіна Євгенія надасть юридичну допомогу з документами в центрі Києва.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!