Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт батька/матері/батьків, ІПН батька/матері/батьків, Свідоцтво про народження дитини/дітей
Зверніть увагу:

Будуть потрібні такі дані: з ким подорожуватиме дитина (ПІБ й дата народження особи) і в яку країну поїде дитина.

Виїзд до іншої держави на постійне місце проживання - завжди дуже серйозний та обдуманий крок, в результаті якого настають кардинальні зміни у вашому житті. Якщо на ПМП разом з вами виїжджатиме ваша дитина, коли, приміром, мама або тато дитини є громадянкою/громадянином іншої держави, і ваша дитина мінятиме громадянство, отримане при народженні, то другий з батьків повинен надати свою згоду на таку зміну постійного місця проживання дитини.

Така згода оформляється у вигляді заяви, яка викладається на спеціальному нотаріальному бланку із захисною голограмою та QR-кодом і підписується тим батьком, який дає свою згоду. Звертаємо увагу, що присутність дитини або другого з батьків при складанні такої заяви не обов'язково.

У тексті заяви відображається інформація, в яку саме країну на постійне місце проживання виїжджає ваша дитина, те, що ви надаєте дитині свою згоду на її виїзд за кордон, а також отримання громадянства іншої держави.

Звертаємо увагу, що нотаріус не несе відповідальності за подання вами неправдивій інформації і вказання її в тексті заяви, не засвідчує факти, які викладаються в тексті заяви, а лише підтверджує, що підпис на заяві зроблений саме вами.

Запитання-відповідь:

Які документи потрібні для виїзду дитини за кордон?

Якщо дитина їде за кордон на ПМП із одним з батьків, то необхідно мати із собою дозвіл на виїзд. Він оформляється в нотаріуса у вигляді заяви. Документ складається від імені другого з батьків, у якому вказується, що він згодний на зміну постійного місця проживання дитини.

Як оформити дозвіл на виїзд дитини за кордон?

Щоб офіційно оформити дозвіл на виїзд дитини з одним з батьків, необхідно звернутися до нотаріуса в Києві. Батько, що надає дозвіл на зміну місця проживання дітей, має підписати відповідну заяву. У документі вказують країну, куди відправляється дитина, та надають дозвіл на виїзд і зміну громадянства.

Скільки коштує дозвіл на виїзд дитини за кордон?

Вартість оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон залежить від конфігурації документа (терміну дії дозволу, необхідності перекладу на іноземну мову, кількості підписантів – один з батьків або обидва). Зверніться до нас за безкоштовною консультацією, під час якої ви довідаєтеся про необхідні документи та про ціну нотаріальної послуги. Дізнатися про всі подробиці ви можете, зателефонувавши на номер: +38 (044) 500-74-74

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!