Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт батька/матері/батьків, ІПН батька/матері/батьків, Свідоцтво про народження дитини/дітей
Зверніть увагу:

Будуть потрібні такі дані: з ким подорожуватиме дитина (ПІБ й дата народження особи) і в яку країну поїде дитина.

Виїзд до іншої держави на постійне місце проживання - завжди дуже серйозний та обдуманий крок, в результаті якого настають кардинальні зміни у вашому житті. Якщо на ПМП разом із вами виїжджатиме ваша дитина, коли, приміром, мама або тато дитини є громадянкою/громадянином іншої держави, і ваша дитина мінятиме громадянство, отримане при народженні, то другий з батьків повинен надати свою згоду на таку зміну постійного місця проживання дитини.

Така згода оформляється у вигляді заяви, яка викладається на спеціальному нотаріальному бланку із захисною голограмою та QR-кодом і підписується тим з батьків, який дає свою згоду. Звертаємо увагу, що присутність дитини або другого з батьків під час складання такої заяви не є обов'язковою.

У тексті заяви відображається інформація, в яку саме країну на постійне місце проживання виїжджає ваша дитина, про те, що ви надаєте дитині свою згоду на її виїзд за кордон, а також отримання громадянства іншої держави.

Звертаємо увагу, що нотаріус не несе відповідальності за подання вами неправдивої інформації і вказання її в тексті заяви, не засвідчує факти, які викладаються в тексті заяви, а лише підтверджує, що підпис на заяві зроблений саме вами.

Запитання-відповідь:

Які документи потрібні для виїзду дитини за кордон?

Якщо дитина їде за кордон на ПМП із одним з батьків, то необхідно мати із собою дозвіл на виїзд. Він оформляється в нотаріуса у вигляді заяви. Документ складається від імені другого з батьків, у якому вказується, що він згодний на зміну постійного місця проживання дитини.

Як оформити дозвіл на виїзд дитини за кордон?

Дозвіл на виїзд дитини складають у нотаріуса у Києві або за місцем проживання. Той з батьків, що надає дозвіл на зміну місця проживання дітей, має підписати відповідну заяву. У документі вказують країну, куди відправляється дитина, та надають дозвіл на виїзд і зміну громадянства.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

[email protected]


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 10:00-16:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!