Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Зверніть увагу:

Для складання заяви необхідно знати дані померлого ПІБ, дату народження, дату смерті, останнє місце проживання (по можливості краще мати копію/фото свідоцтва про смерть).

Якщо відмова на користь іншого спадкоємця, то необхідно знати його ПІБ, дату народження, місце реєстрації.

За загальним правилом до спадкоємця, що приймає спадщину, переходять не лише права померлого (наприклад, право власності на майно, тощо), але також його обов'язки (наприклад, кредитні зобов'язання). Іноді обов'язки спадкодавця перевищують вартість належного йому майна. В таких обставинах спадкоємець може прийняти рішення відмовитися від спадщини.

Так само при оформленні спадщини може виникнути ситуація, коли спадкоємці добровільно між собою визначають, що усе майно померлого залишиться одному з них (наприклад, цей спадкоємець доглядав за спадкодавцем, забезпечував його матеріально).

Відмова від прийнятя спадщини оформляється у формі заяви, яка подається спадкоємцем нотаріусу (це може бути як приватний, так і державний нотаріус), що заводив спадкову справу, а якщо справа ще не була заведена, то будь-якому нотаріусу.

Слід сказати, що заява про відмову прийняти спадщину спадкоємець подає особисто або направляє поштою на адресу нотаріуса, але в цьому випадку його підпис має бути в обов'язковому порядку засвідчений нотаріально. Законодавством заборонене подання заяви про відмову прийняти спадок представником спадкоємця.

Законодавством чітко встановлений термін для подання такої заяви, який складає 6 місяців від дня смерті спадкодавця. Заяви, подані після зазначеного терміну, нотаріусом не приймаються.

Звертаємо вашу увагу, що якщо ви передумали і все ж таки вирішили прийняти спадщину, то вам необхідно звернутися до того нотаріуса, якому спочатку подавалася заява про відмову прийняти спадщину і подати заяву про її відкликання. Потім подається заява про ваше прийняття спадщини. Слід зауважити, що свою заяву ви можете відкликати впродовж 6 місяців від дня смерті спадкодавця.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!