Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН, Документ/документи, які потрібно пришити до афідевіту
Документи для фізичної особи-підприємця: Паспорт, ІПН, Виписка з реєстру юридичних осіб, Документ/документи, які потрібно пришити до афідевіту
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта, Документ/документи, які потрібно пришити до афідевіту
Зверніть увагу:

Афідевіт з додатками може підписати тільки та фізична юридична особа, яка видала документ або на чиє ім'я він виданий. 

Що таке афідевіт в Україні?

Афідевіт часто називають іншими словами, тому значення цього юридичного терміну для багатьох невідомо. Але в деяких випадках цей документ можуть вимагати офіційні органи інших країн.

Нотаріальний афідевіт — це офіційний документ, який особа оформляє в нотаріуса. Особа викладає певні факти, які підтверджує під присягою. Якщо є документи, які підтверджують згаданий факт, то їх додають до бланку.

Афідевіт оформляють, коли неможливо іншим чином довести певні дані або якщо документи, що їх доводять, не приймають для легалізації в офіційних органах України (Міністерстві юстиції або Міністерстві закордонних справ). 


Наявність повного пакета прискорює нотаріальну процедуру. Фахівці бюро перевіряють наявність усіх документів, а також відповідність підписів власника. Варто пам'ятати, що відповідальність за викладені факти несе особа, яка стверджує про їхню справжність. Оформляючи афідевіт, нотаріус тільки підтверджує справжність підпису особи. За неправильні дані особа несе повну відповідальність.


Які факти підтверджує афідевіт (Україна)?

Закордонні органи можуть вимагати в іноземного громадянина документ, що підтверджує той факт, що особа не перебуває в шлюбі, або що паспорт належить саме їй. Афідевіт дозволяє легалізувати медичні довідки (про щеплення, листок непрацездатності), протоколи й інші дані, які не можна офіційно оформити згідно з міжнародними правилами. У цьому разі афідевіт від нотаріуса в Україні допоможе підтвердити важливі факти.

За допомогою процедури можна легалізувати довідки організацій, бланки, які не приймають в інших органах. Також присяга допоможе відновити загублений закордонний паспорт іноземного громадянина. Цей нотаріальний документ підтвердить дані й факти, які неможливо довести іншим способом.

Наприклад, якщо особа не перебуває в шлюбі, то відсутність штампа в паспорті не підтверджує цей факт. Особа повинна дати присягу в нотаріуса, що не перебуває в офіційному шлюбі. Такий документ потрібний громадянам України, які планують одружуватися на території іншої країни.

Також одержати офіційний бланк із певними даними може бути потрібно для лікування, влаштування на роботу, одержання документів замість втрачених. Наявність афідевіта дозволяє продовжити оформлення інших документів, пройти офіційні процедури, встановлені іноземною державою.


Як одержати афідевіт?

Афідевіт оформляється у нотаріуса. Фахівці нотаріального бюро дадуть відповіді на ваші питання, розкажуть, які саме документи потрібні для вашого випадку.

Повноваження для оформлення афідевіту (Київ) мають нотаріуси. Фахівець діє в рамках законодавства України. На бланку заяви вказують дані тієї особи, яка підписує документ. Важлива наявність ПІБ, місця проживання, у деяких випадках можна вказати телефон. Далі в тексті документа вказуються необхідні факти. Нижче ставлять підпис і дату.

Текст складається українською мовою. Якщо документ потрібний для надання в іншій країні, то роблять переклад на державну мову тієї держави, куди відправляється людина. Підтвердження фактів відбувається під присягою. Додаткові документи прикріплюють перед бланком з афідевітом.

Особливістю цієї процедури є те, що в такий спосіб можна легалізувати довідки й документи, на яких немає печаток і підписів. Якщо афідевіт оформляють для підтвердження належності паспорта, то замість посвідчення особи до бланку додають нотаріально засвідчені копії сторінок. У разі використання медичних довідок додають копії або оригінал.

Афідевіт також оформляють на документи комерційних компаній і громадських організацій. У цьому разі від фірми до нотаріуса приходить уповноважена особа. В усьому іншому процедура аналогічна процедурі для фізичної особи. Подальша легалізація відбувається за міжнародними вимогами.

Відновлення документів, які були загублені в іншій країні, відбувається через процедуру складання афідевіта під присягою. Такий механізм застосовується як для громадян України, так і іноземних громадян. Заяву складають у нотаріуса в Києві чи іншому місті за місцем проживання чи перебування особи. У цьому разі особа одержує офіційний документ, засвідчений підписом нотаріуса. Подальші дії здійснюються відповідно до передбаченого законом порядку.

Подбайте про документи завчасно, щоб встигнути зробити весь пакет.

 
Запитання-відповідь:

Як зробити афідевіт?

Нотаріуси в Києві та Україні мають повноваження для складання аффедивіту. Достатньо звернутися до державного чи приватного нотаріуса. Надайте паспорт, ІПН і документи, які підтверджують потрібні факти.

Як одержати афідевіт?

Афідевіт в Україні згідно із законом оформляється у нотаріуса. Буде складено заяву (афідевіт) з певними фактами, які підтверджує особа, що підписує афідевіт.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!