Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН, Документ/документи, які потрібно пришити до афідевіту
Документи для фізичної особи-підприємця: Паспорт, ІПН, Виписка з реєстру юридичних осіб, Документ/документи, які потрібно пришити до афідевіту
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта, Документ/документи, які потрібно пришити до афідевіту
Зверніть увагу:

Афідевіт з додатками може підписати тільки та фізична юридична особа, яка видала документ або на чиє ім'я він виданий. 

Що таке афідевіт в Україні?

Афідевіт часто називають іншими словами, тому значення цього юридичного терміну для багатьох не відомо. Але в деяких випадках цей документ можуть вимагати офіційні органи інших країн.

Нотаріальний афідевіт — це офіційний документ, який особа оформляє в нотаріуса. Особа викладає певні факти, які підтверджує під присягою. Якщо є документи, які підтверджують згаданий факт, то їх додають до бланка.

Афідевіт оформляють, коли неможливо іншим чином довести певні дані або якщо документи, що їх доводять, не приймають для легалізації в офіційних органах України (Міністерстві юстиції або Міністерстві закордонних справ). Тому ви можете звернутися по допомогу до нотаріуса Аверіної Євгенії Анатоліївні.


Наявність повного пакета прискорює нотаріальну процедуру. Фахівці бюро перевіряють наявність усіх документів, а також відповідність підписів власника. Варто пам'ятати, що відповідальність за викладені факти несе особа, яка стверджує про їхню дійсність. Оформляючи афідевіт, нотаріус тільки підтверджує відповідність підпису особи. За неправильні дані особа несе повну відповідальність.


Які факти підтверджує афідевіт Україна?

Закордонні органі можуть вимагати в іноземного громадянина документ, що підтверджує той факт, що особа не перебуває в шлюбі, або що паспорт належить саме їй. Афідевіт дозволяє легалізувати медичні довідки (про щеплення, листок непрацездатності), протоколи й інші дані, які не можна офіційно оформити згідно з міжнародними правилами. У цьому разі афідевіт від нотаріуса в Україні допоможе підтвердити важливі факти.

За допомогою процедури можна легалізувати довідки організацій, бланки, які не приймають в інших органах. Також присяга допоможе відновити загублений закордонний паспорт іноземного громадянина. Цей нотаріальний документ підтвердить дані й факти, які неможливо довести іншим способом.

Наприклад, якщо особа не перебуває в шлюбі, то відсутність штампа в паспорті не підтверджує цей факт. Особа повинна дати присягу в нотаріуса, що не перебуває в офіційному шлюбі. Такий бланк потрібний громадянам України, які планують одружуватися на території іншої країни.

Також одержати офіційний бланк із певними даними може бути потрібно для лікування, влаштування на роботу, одержання документів замість втрачених. Наявність афідевіта дозволяє продовжити оформлення інших документів, пройти офіційні процедури, встановлені іноземною державою.


Як одержати афідевіт?

Для цього вам потрібно прийти в нотаріальне бюро Аверіної Євгенії Анатоліївни в Києві. Перед відвідуванням офісу ви можете проконсультуватися, зателефонувавши на вказані номери. Фахівці бюро відповідатимуть на ваші питання, розкажуть, які саме документи потрібні для вашого випадку.

Афідевіт Київ обов'язково оформляють у нотаріуса. Фахівець діє в рамках законодавства України. На бланку заяви вказують дані тієї особи, яка підписує документ. Важлива наявність ПІБ, місце проживання, у деяких випадках можна вказати телефон. Далі в тексті документа вказуються необхідні факти. Нижче ставлять підпис і дату.

Текст складається українською мовою. Якщо документ потрібний для надання в іншій країні, то роблять переклад на державну мову тієї держави, куди відправляється людина. Підтвердження фактів відбувається під присягою. Додаткові документи прикріплюють перед бланком з афідевітом.

Особливістю цієї процедури є те, що в такий спосіб можна легалізувати довідки й документи, на яких немає печаток і підписів. Якщо афідевіт оформляють для підтвердження належності паспорта, то замість посвідчення особи до бланка додають нотаріально засвідчені копії сторінок. У разі використання медичних довідок додають копії або оригінал.

Афідевіт також оформляють на документи комерційних компаній і громадських організацій. У цьому разі від фірми до нотаріуса приходить уповноважена особа. В усьому іншому процедура аналогічна процедурі для фізичної особи. Подальша легалізація відбувається за міжнародними вимогами.

Відновлення документів, які були загублені в іншій країні, відбувається через процедуру складання афідевіта під присягою. Такий механізм застосовується як для громадян України, так і іноземних громадян. Для складання заяви необхідно звернутися до нотаріуса в Києві. У цьому разі особа одержує офіційний документ, засвідчений підписом нотаріуса. Подальші дії здійснюються відповідно до передбаченого законом порядку.

Як оформити афідевіт і інші питання, пов'язані з оформленням і засвідченням документів, ви можете дізнатися в нотаріальному бюро або зателефонувавши на контактні номери. Це заощадить ваш час, а також допоможе добре підготуватися до важливої подорожі за кордон. Подбайте про документи завчасно, щоб встигнути зробити весь пакет.

 
Запитання-відповідь:

Як зробити афідевіт?

Для оформлення афідевіта досить звернутися до нотаріуса в Києві. Надайте паспорт, ІПН і документи, які підтверджують потрібні факти.

Як одержати афідевіт?

Афідевіт в Україні можна одержати в нотаріуса. Буде складена заява (афідевіт) з певними фактами, які підтверджує особа, що підписує афідевіт.

Скільки коштує афідевіт?

Вартість афідевіта залежить від конфігурації документа (необхідності та кількості додатків до нього, необхідності його перекладу або первинного складання на двома мовами, необхідності проставити на ньому апостиль та інше). Уточнити вартість послуги в нотаріуса ви можете, зателефонувавши на номер: +38(044)500-74-74

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!