Час Складання: 1-2 години
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя власника автомобіля, зокрема якщо власник під час придбання автомобіля перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл, Згода подружжя покупця, якщо покупець на цей момент перебуває в шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти договір (протокол загальних зборів)
Необхідні документи: Документи, що підтверджують право власності на автомобіль (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу), Експертна оцінки транспортного засобу / довідка про балансову вартість, Довідка про зняття з обліку автомобіля
Зверніть увагу:

Договір купівлі-продажу автомобіля засвідчується нотаріусом за місцем реєстрації автомобіля або за місцем реєстрації однієї зі сторін.

Тобто, нотаріус міста Києва може засвідчити договір, якщо автомобіль зареєстрований в місті Київ або одна зі сторін договору зареєстрована в місті Києві.

Ви ніяк не можете зважитися на укладення договору купівлі-продажу автомобіля та вважаєте, що краще і простіше оформити генеральну довіреність?

Давайте спробуємо розібратися і розглянемо усі плюси та мінуси. Багато хто думає, що нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу - це дорога процедура. Проте, на цей час, якщо ви продаєте одну машину на рік, то ваш дохід не підлягає оподаткуванню, крім того, збір до Пенсійного фонду оплачується тільки при першій реєстрації авто (тобто, при купівлі автомобіля в автосалоні, а не у попереднього власника).

Так, звичайно, оформити генеральну довіреність буде швидше і дешевше, ніж договір купівлі-продажу. Але при обранні саме цього варіанту вам варто пам'ятати про наступне. При оформленні довіреності до вас, як до повіреного, не переходить право власності на автомобіль. Ви не можете переоформити його на своє ім'я, оскільки дієте в інтересах власника. Довіритель, у свою чергу, може в односторонньому порядку відмінити свою довіреність. А ось після підписання договору купівлі-продажу автомобіля ви стаєте його повноправним власником.

І ще, слід сказати, що безперечною перевагою звернення до нотаріуса для посвідчення договору купівлі-продажу автомобіля є те, що нотаріус гарантує його законність. Перед його посвідченням перевіряються усі документи, відсутність обтяжень (заборони та арешти) на машину, роз'яснюються сторонам умови договору.

Сьогодні не треба в обов'язковому порядку знімати машину з обліку перед посвідченням договору. Але це буде плюсом для покупця, оскільки перед зняттям машини з обліку перевіряється наявність штрафів, які є за цим автомобілем. Якщо ж автомобіль не був знятий до укладення договору, то наступним кроком після посвідчення договору, буде зняття його впродовж 10 днів з обліку.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!