Час складання: від 2х годин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя власника автомобіля, зокрема якщо власник під час придбання автомобіля перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл, Згода подружжя покупця, якщо покупець на цей момент перебуває в шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти договір (протокол загальних зборів)
Необхідні документи: Документи, що підтверджують право власності на автомобіль (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу), Експертна оцінки транспортного засобу / довідка про балансову вартість, Довідка про зняття з обліку автомобіля
Зверніть увагу:

Договір купівлі-продажу автомобіля засвідчується нотаріусом за місцем реєстрації автомобіля або за місцем реєстрації однієї зі сторін.

Тобто, нотаріус міста Києва може засвідчити договір, якщо автомобіль зареєстрований в місті Київ або одна зі сторін договору зареєстрована в місті Києві.

Ви ніяк не можете зважитися на укладення договору купівлі-продажу автомобіля та вважаєте, що краще і простіше оформити генеральну довіреність?

Давайте спробуємо розібратися і розглянемо усі плюси та мінуси. Багато хто думає, що нотаріальне посвідчення договору купівлі-продажу - це дорога процедура. Проте, зараз, якщо ви продаєте одну машину на рік, то ваш дохід не підлягає оподаткуванню, крім того, збір до Пенсійного фонду оплачується тільки під час першої реєстрації авто (тобто, коли автомобіль купується в автосалоні, а не у попереднього власника).

Так, звичайно, оформити генеральну довіреність буде швидше і дешевше, ніж договір купівлі-продажу. Але якщо ви обираєте цей варіант, вам варто пам'ятати про таке. Під час оформлення довіреності до вас як до повіреного не переходить право власності на автомобіль. Ви не можете переоформити його на своє ім'я, оскільки дієте в інтересах власника. Довіритель, у свою чергу, може в односторонньому порядку відмінити свою довіреність. А от після підписання договору купівлі-продажу автомобіля ви стаєте його повноправним власником.

Нотаріальне посвідчення договору гарантує законність документа, що все оформлено відповідно до чинного законодавства України. Перед його посвідченням перевіряються усі документи, відсутність обтяжень (заборони та арешти) на машину, роз'яснюються сторонам умови договору.

Сьогодні не потрібно в обов'язковому порядку знімати машину з обліку перед посвідченням договору. Але це буде плюсом для покупця, оскільки перед зняттям машини з обліку перевіряється наявність штрафів, які є за цим автомобілем. Якщо ж автомобіль не було знято з обліку до укладення договору, то наступним кроком після посвідчення договору, буде зняття його впродовж 10 днів з обліку.

Запитання-відповідь:

Як оформити договір купівлі-продажу автомобіля?

Здійснити купівлю-продаж авто можна двома способами: через сервісний центр МВС або звернувшись до нотаріуса.

Де оформляється договір купівлі-продажу автомобіля?

Для оформлення договору купівлі-продажу автомобіля, ви можете звернутися як до сервісного центру МВС, так і до нотаріуса.

Яку вартість указати в договорі купівлі-продажу автомобіля?

Важливо вказувати реальну вартість під час укладання купівлі-продажу авто, тому що у разі будь-яких суперечок буде відшкодовуватися вартість авто за договором.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!