ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

При здійсненні будь-яких угод з житловим будинком не варто забувати про земельну ділянку, на якій розташований сам будинок. Наше законодавство не допускає ситуації, коли у земельної ділянки один власник, а у будинку, розташованого на ньому, інший.

Якщо земельна ділянка приватизована і належить власнику будинку, то переоформляти право власності на будинок треба одночасно з переоформленням права власності на земельну ділянку. Тобто, окрім договору купівлі-продажу будинку, треба ще оформляти й договір купівлі-продажу земельної ділянки.

Земельна ділянка може бути передана власнику будинку з комунальної власності в тимчасове користування. В цьому випадку в договорі купівлі-продажу будинку описується ця земельна ділянка, вказується її кадастровий номер.

Нині всі договори купівлі-продажу нерухомого майна підлягають обов'язковому нотаріальному посвідченню, що є запорукою законності їх здійснення. Сьогодні нотаріус, засвідчуючи договір купівлі-продажу будинку, земельної ділянки, одночасно реєструє на нового власника право власності в Державному реєстрі речових прав. Тобто, ви залишаєте нотаріуса вже повноправним власником будинку, і немає необхідності реєструвати своє право власності в будь-яких інших органах.

Під час посвідчення договору купівлі-продажу нотаріус перевіряє усі документи, подані для укладення договору, наявність арештів і/або заборон на відчуження будинку, дійсність довіреності (якщо договір укладається представником).

Слід зазначити, що якщо будинок належить продавцю більше 3-х років, і продаж цього будинку буде першим продажем нерухомості в році, то дохід, отриманий від продажу, не оподатковується.

Документи для оформлення договору купівлі-продажу будинку в Україні:

 1. Паспорти та реєстраційні номери облікової картки платника податків (що раніше вказувався як ІПН) сторін договору, для неповнолітньої особи - свідоцтво про народження.
 2. Документи, що підтверджують право власності на будинок (свідоцтво про право власності або свідоцтво про право на спадщину, а також договори купівлі-продажу/дарування/міни, довічного утримання, тощо).
 3. Якщо в будинку прописані неповнолітні особи або вони виступатимуть сторонами договору, то на укладення договору потрібний дозвіл опікунського органу (якщо стороною договору виступає неповнолітня особа, то потрібна ще згода батьків на підписання ним договору).
 4. Довідка про кількість прописаних осіб в будинку.
 5. Звіт про експертну грошову оцінку будинку.
 6. Витяг з Державного земельного кадастру щодо земельної ділянки, наякій розташований будинок.
 7. Якщо нерухоме майно було придбане в шлюбі, розірваному нині, або покупець на даний момент перебуває в шлюбі, то необхідно надати нотаріусу згоду подружжя на укладення договору, свідоцтво про шлюб або рішення суду за шлюборозлучним процесом (свідоцтво про розірвання шлюбу).
 8. Якщо договір укладатиметься від вашого імені представником за довіреністю, то потрібні така довіреність, паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (що раніше вказувався як ІПН) повіреного.
Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!