Час складання: від 2х годин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя власника нерухомості, зокрема якщо власник під час придбання нерухомості перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл, Згода подружжя орендаря, якщо орендар на цей момент перебуває в шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти договір оренди (протокол загальних зборів)
Необхідні документи щодо нерухомості: Документи, що підтверджують право власності на нерухомість, Технічний паспорт на нерухомість
Зверніть увагу:

Обов'язковому нотаріальному посвідченню підлягають договори оренди нерухомого майна з терміном дії понад 3-х років.

Придбання своєї власної квартири - досить витратний процес, тому багато хто з нас просто винаймає житло. Часто трапляються розбіжності, сварки між власником квартири й орендарем. Щоб офіційно оформити свої правові відносини з власником квартири й уникнути надалі будь-яких конфліктів, орендарю вкрай необхідно укласти договір оренди житла.

Договір оренди житла - це договір, який укладається між власником житла та фізичною особою, що бажає орендувати приміщення і використовувати його для проживання на певний термін і за обумовлену плату.

Договір оренди житла зазвичай складається у письмовій формі та включає такі умови й положення:

  1. найменування та реквізити сторін (ПІБ, паспортні дані);
  2. характеристики житла, яке передається в оренду (адреса, кількість кімнат, площа);
  3. термін, на який укладається договір;
  4. спосіб і терміни внесення орендних платежів, їх розміри;
  5. умови розірвання договору достроково;
  6. на випадок дострокового розірвання або припинення договору потрібно прописати порядок повернення коштів;
  7. перерахування усіх необхідних прав і обов'язків сторін;
  8. положення про відповідальність сторін;
  9. інші умови, які обопільно визначені сторонами договору як істотні.

Якщо договір оренди житла укладається на термін більше 3 років, у такому випадку він має бути обов'язково нотаріально посвідчений і, окрім цього, такий договір підлягає реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. Якщо договір оренди житла не містить конкретно зазначеного терміну, то він вважається укладеним строком на 5 років.

Запитання-відповідь:

Як скласти договір оренди житла?

У договорі оренди житла важливо врахувати всі нюанси, щоб не виникали спірні моменти між сторонами. Якщо договір укладається на строк понад 3 роки, то він обов'язково має посвідчуватися нотаріусом.

Як розірвати договір оренди житла?

Законодавством передбачені випадки дострокового розірвання договору кожною зі сторін. Наприклад, передано майно, яке не відповідає підписаному договору, або у разі недотримання умов за договором.

Де оформити договір оренди житла?

Оформленням договорів оренди у Києві займаються нотаріуси. В Україні договори, які укладаються на строк понад 3 роки, підлягають обов'язковому нотаріальному посвідченню. Документ буде зареєстровано у Державному реєстрі.

Які документи потрібні для договору оренди житла?

Кожна сторона повинна мати під час складання договору паспорт і ІПН. Також необхідні документи, що підтверджують право власності на нерухомість.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!