Час складання: від 1 години
Замовити послугу
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка
Необхідні документи: Паспорт і ІПН спадкоємців , Свідоцтво про смерть , Довідка про причини смерті (у разі наявності), Документи, що підтверджують споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), Довідка, що підтверджує останнє місце проживання померлого , Заповіт, у разі його складання
Зверніть увагу:

Юридична особа може бути спадкоємцем тільки у разі складання  заповіту на юридичну особу

Перш, ніж відкрити спадкову справу для того, щоб надалі отримати свідоцтво про право на спадщину, звичайно ж, необхідно зібрати пакет документів. Але оскільки спадщина - це справа досить індивідуальна, і кожна спадкова справа має ряд особливостей, то для того, щоб зібрати усі необхідні документи та абсолютно нічого не впустити, настійно рекомендуємо звернутися до нотаріуса, який може якісно вас проконсультувати.

Під час оформлення спадщини збір документів здійснюється в два етапи. Перший етап - це збирання документів для відкриття справи, другий - збирання потрібних Вам документів вже для оформлення у нотаріуса безпосередньо самого свідоцтва про право на спадщину.

Якщо у вас наявні всі перелічені вище документи, то справу можна відкривати. Нотаріусом складається відповідна заява про прийняття/відмову від спадщини, і спадкова справа відкривається саме на підставі цієї заяви. Після цього нотаріус повинен зареєструвати вашу спадкову справу в Спадковому реєстрі. Якщо в процесі реєстрації раптом з'ясовується, що інший нотаріус вже відкрив таку спадкову справу, то нотаріус не має права відкривати ще одну справу, а повинен направити спадкоємця до того нотаріуса, який вже відкрив цю спадкову справу.

Після надання вказаних документів нотаріусом складається заява, на підставі якої видається вам свідоцтво про право на спадщину.

У цій статті наданий стандартний перелік документів, який може знадобитися, але для кожного окремого випадку потрібні додаткові документи, довідки, запити. Тому консультація у нотаріуса перед відкриттям спадкової справи є обов'язковою.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!