ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Якщо Ви плануєте одружуватися за кордоном, то вам необхідно оформити довідку про то, що Ви не є одруженим. Такий документ обов'язковий для більшості держав, він підтверджує, що особа не має будь-яких шлюбних зобов'язань. Без довідки оформити офіційний шлюб за кордоном буде неможливо. Відсутність у паспорті штампа органів ЗАЦС не є доказом того факту, що чоловік є неодруженим або жінка є незаміжньою.


Що таке довідка про відсутність шлюбу?

Довідка про те, що особа не є одруженою складається в нотаріуса. За законодавством України одержати документ про сімейний стан можна тільки в нотаріальній конторі. Оформляється довідка за умови особистої присутності людини, якій вона потрібна. Особливість полягає в тому, що документ складають у формі заяви, у якій особа підтверджує відсутність шлюбних зв'язків і зобов'язань.

Деякі держави вимагають від іноземців довідку, оформлену за спеціальною формою. Так, збираючись одружитися в Німеччині, українцям треба бути надати афідевіт. Це не просто довідка, а заява, яку громадянин надає під присягою. Такий документ призначений для використання в іноземних державах або консульствах.

Довідка про те, що особа не перебуває в шлюбі, складається на спеціальному бланку в нотаріуса. Для її оформлення використовують державну мову — українську. Якщо необхідний переклад тексту, то документ складається паралельно 2 мовами. Клієнт може вибрати російську або англійську, залежно від тієї країни, куди він подорожує. Ліворуч текст буде надрукований українською, праворуч — іноземною мовою.


Що потрібно для оформлення довідки про сімейний стан?

У Києві оформити довідку про сімейний стан можна в нотаріуса. Для цього особа повинна особисто прийти в бюро й надати такі документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний податковий код;
 • якщо раніше перебувала в шлюбі, то необхідне свідоцтво про розірвання шлюбу.

Довідка від нотаріуса про те, що особа не перебуває у шлюбі, за наявності всіх вказаних вище документів складається за 20-30 хвилин. Процедура займає мінімум часу, водночас надає можливість укласти шлюб в іншій державі. Якщо подбати про такий документ завчасно, то це заощадить вам час і гроші.

Для оформлення довідки про те, що ви не перебуваєте в шлюбі, запрошуємо до нотаріуса в Києві. Уточнити документи й особливості надання послуги ви можете, зателефонувавши на наші контактні номери. Юристи бюро нададуть безкоштовну професійну консультацію. Наші фахівці підкажуть, для яких країн потрібно оформити афідевіт.

Пам’ятайте, що відповідальність за надання неправдивої інформації несе тільки та людина, яка давала присягу. Нотаріус у цьому разі не засвідчує факти, які вказуються в заяві. Нотаріус підтверджує тільки справжність підпису людини, що склала документ. Саме тому афідевіт обов'язково складають у присутності нотаріуса. Це гарантує, що особа, що склала заяву, і особа, дані якої проставлені в документах, є тією самою особою.

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!