ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Ви збираєтеся укласти шлюб за кордоном? Вам буде необхідно оформити довідку з підтвердженням того факту, що ви не перебуваєте у шлюбних відносинах на території України.

Вказана довідка оформляється у вигляді заяви, в тексті якої вказується, що ви в шлюбі ні з ким не перебуваєте або на цей час розлучені.

Деякі країни, такі як Німеччина, Польща, Ізраїль та інші вимагають оформлення довідки про Ваше не перебування в шлюбі у формі афідевіту.

Афідевіт - це заява, в якій під присягою ви підтверджуєте ті або інші факти (відсутність шлюбних стосунків, належність паспорта або підпису саме вам та ін.), і призначена для надання органам іноземним держав і використання за кордоном.

Афідевіт складається українською мовою і викладається на спеціальному нотаріальному бланку встановленого Міністерством юстиції зразка із захисною голограмою, до нього можуть підшиватися нотаріальні копії документів, що згадуються в ньому. За вашим бажанням текст афідевіту може бути перекладений паралельно іншою мовою згідно з Вашим вибором (російською або англійською). В цьому випадку аркуш паперу буде умовно розділений вертикальною рисою. Ліворуч буде викладений текст українською мовою, а праворуч від нього - його переклад.

Звертаємо увагу, що нотаріус в подібному випадку не несе жодної відповідальності за подання вами неправдивої інформації та вказання її в тексті заяви, він також не засвідчує факти, які викладаються в тексті заяви, а тільки підтверджує, що підпис на заяві зроблений саме вами в його присутності.

Документи для складання вашої заяви про не перебування в шлюбі:

 1. ваш паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше відомий як ІПН);
 2. якщо ви раніше були одружені - свідоцтво про розлучення або ж рішення суду, яким розірваний ваш шлюб.

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

Здрастуйте, чи можу я отримати нотаріально завірену довідку про те, що в даний момент я ні з ким не перебуваю в шлюбі, якщо раніше я була одруженою, але цей шлюб розірваний?

Питання від: Марія
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 20.01.2016
Дата відповіді: 20.01.2016

Так, можете, але така довідка оформляється у формі заяви, що підтверджує цей факт, в якому відображується інформація станом на момент її складання. У тексті заяви обов'язково буде вказано, що ви раніше перебували у шлюбі. При зверненні до нотаріуса вам треба надати ваше свідоцтво про розлучення на підтвердження ваших слів або, як варіант, рішення суду про розірвання шлюбу.

Які терміни встановлені для отримання довідки, що підтверджує той факт, що я неодружена, і які документи потрібні для оформлення цієї нотаріальної дії?

Питання від: Христина
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 20.01.2016
Дата відповіді: 20.01.2016

Заява про підтвердження факту вашого не перебування в шлюбі виготовлятиметься впродовж 30 хвилин. Вам необхідно звернутися до нотаріуса і надати йому паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше відомий як ІПН), свідоцтво про розлучення або рішення суду, яким розірваний ваш шлюб, якщо ви були раніше одружені.

 

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!