ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Громадянам України, які бажають одружитися на території іншої держави, необхідно підтвердити не перебування в шлюбі. Відсутність відміток у паспорті про сімейний стан не є підтвердженням. Людині потрібна довідка від нотаріуса, що вона не є одруженою. Органи ЗАЦС такий документ не видають.


Довідка про те, що не є одруженою: як одержати?

Такий документ оформляють у нотаріальній конторі. Особливість процедури полягає в тому, що людина пише заяву, в якій стверджує, що вона не одружена. Нотаріус підтверджує цей факт, роблячи документ офіційним. Таку заяву можна подавати в іноземні органи для підтвердження відсутності офіційних шлюбних стосунків.

Довідку оформляють тільки в присутності людини, якій вона потрібна. Для цього клієнту потрібно прийти в офіс нотаріуса з документами, що підтверджують особу. Професіонал установлює особу і пропонує заповнити заяву на офіційному бланку. Після цього нотаріус підтверджує справжність підпису.

Існує інше найменування документа — афідевіт. У цьому разі заява про те, що не перебуває у шлюбі, робиться під присягою. Це по суті довідка, повноцінна заява, у якій людина бере на себе відповідальність за зазначені факти. Такий документ вимагають у ряді країн світу, наприклад, у Німеччині. Тому перед збиранням документів для одруження рекомендуємо уточнити, які саме довідки потрібні іноземним органам.

Ще один нюанс: якщо довідку оформляєте для іноземної держави, то вам потрібний переклад. Усі офіційні документи в Україні складаються державною мовою. У нотаріуса можна скласти довідку з перекладом на іншу мову.


Заява в шлюбі не перебуваю: що потрібно для її одержання?

Перше, про що варто подбати — це про документи. Відправляючись до нотаріуса в Києві, візьміть із собою:

  • внутрішній паспорт;
  • податковий код;
  • свідоцтво про розірвання шлюбу, судове рішення про розлучення, якщо ви раніше перебували в шлюбі.

Наявність документів дозволяє зробити довідку, що не перебуваю в шлюбі, за 30 хвилин. Нотаріальна послуга займає мінімум часу, але вимагає особистої участі. Щоб швидко пройти через процедуру, рекомендуємо проконсультуватися із представниками нотаріальної контори, зателефонувавши та записавшись на зручний час. Юристи допоможуть визначитися з типом документа, а також оформити його на потрібних мовах.

Пам’ятайте, що нотаріус тільки фіксує факти, які стверджує особа. Відповідальність за невірну інформацію несе тільки та людина, для якої оформляється довідка. Після написання заяви нотаріус підтверджує відповідність підпису особи з її підписом у паспорті громадянина. Готовий документ засвідчують підписом і печаткою нотаріуса. Такі документи необхідно надати в закордонні державні організації, вони надають право на укладення офіційного шлюбу з іноземним громадянином на території його місця проживання.

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ПРИХОДЬТЕ!