ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

У вас немає можливості отримати будь-які необхідні вам документи? Ви можете, але не прагнете втрачати час в чергах до державних установ? Тоді вам треба оформити довіреність на отримання документів.

У такій довіреності на документи обов'язково має бути вказаний конкретний документ, який необхідно отримати вашому повіреному, та орган, до якого їй необхідно звернутися.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися паспортні дані повіреного, реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)), тому для посвідчення довіреності вам необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

Радимо вам так само одночасно з оформленням довіреності посвідчити нотаріально декілька її копій, які можуть знадобитися повіреному під час здійснення їм повноважень. Одну копію довіреності слід залишити собі, оскільки на випадок скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

За довіреністю Ви можете передати повноваження одній або декільком особам водночас, які зможуть діяти самостійно та незалежно один від одного.

Документи для оформлення такої довіреності на документи:

  1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника (відомий раніше як ІПН) податків, для неповнолітнього - свідоцтво про народження.

Документи, в обов'язковому порядку необхідні для оформлення довіреності на документи, що видається від імені юридичної особи:

  1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про надання ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
  2. паспорт керівника або представника компанії та документи, які підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).

Перш ніж звертатися до нотаріуса, необхідно визначитися з колом повноважень, якими ви наділятимете повіреного довіреністю на документи.

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ПРИХОДЬТЕ!