ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

У вас немає можливості отримати будь-які необхідні вам документи? Ви можете, але не прагнете втрачати час в чергах до державних установ? Тоді вам треба оформити довіреність на отримання документів.

У такій довіреності на документи обов'язково має бути вказаний конкретний документ, який необхідно отримати вашому повіреному, та орган, до якого їй необхідно звернутися.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися паспортні дані повіреного, реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)), тому для посвідчення довіреності вам необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

Радимо вам так само одночасно з оформленням довіреності посвідчити нотаріально декілька її копій, які можуть знадобитися повіреному під час здійснення їм повноважень. Одну копію довіреності слід залишити собі, оскільки на випадок скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

За довіреністю Ви можете передати повноваження одній або декільком особам водночас, які зможуть діяти самостійно та незалежно один від одного.

Документи для оформлення такої довіреності на документи:

 1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника (відомий раніше як ІПН) податків, для неповнолітнього - свідоцтво про народження.

Документи, в обов'язковому порядку необхідні для оформлення довіреності на документи, що видається від імені юридичної особи:

 1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про надання ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
 2. паспорт керівника або представника компанії та документи, які підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).

Перш ніж звертатися до нотаріуса, необхідно визначитися з колом повноважень, якими ви наділятимете повіреного довіреністю на документи.

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

Добридень, мені треба повторно отримати моє свідоцтво про народження, але я зараз в іншому місті, тому хочу уповноважити свого знайомого довіреністю на отримання документу. Підкажіть, будь ласка, вартість оформлення такої довіреності.

Питання від: Олексій
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Здрастуйте! Дозвольте в першу чергу зазначити, що розмір плати за нотаріальні послуги встановлюється за домовленістю між нотаріусом та громадянином, що звернувся до нього (ст. 31 Закону України «Про нотаріат»). На цей час посвідчення мною такої довіреності коштуватиме 250 гривень.

Здрастуйте, я в 2014 році видав моєму другу довіреність на оформлення документів (отримання ліцензії). За цією довіреністю він видав нову довіреність іншому громадянину, якого я не знаю. Мені не хочеться, щоб незнайома людина представляла мої інтереси, як мені бути?

Питання від: Сергій
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Здрастуйте! Ви маєте законне право на звертання із заявою про скасування своєї довіреності, що спочатку була видана вашому другу, абсолютно до будь-якого нотаріуса. Разом з відміною основної довіреності втрачає силу будь-яке передоручення, видане за нею. Попереджаємо, що після відміни довіреності ви повинні повідомити про це свого повіреного (друга), а він зобов'язаний сповістити свого представника про скасування довіреності.

 

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!