Час Складання: 20 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

У вас немає можливості отримати будь-які необхідні вам документи? Ви можете, але не прагнете втрачати час в чергах до державних установ? Тоді вам треба оформити довіреність на отримання документів.

У такій довіреності на документи обов'язково має бути вказаний конкретний документ, який необхідно отримати вашому повіреному, та орган, до якого їй необхідно звернутися.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися паспортні дані повіреного, реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)), тому для посвідчення довіреності вам необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

Радимо вам так само одночасно з оформленням довіреності посвідчити нотаріально декілька її копій, які можуть знадобитися повіреному під час здійснення їм повноважень. Одну копію довіреності слід залишити собі, оскільки на випадок скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

За довіреністю Ви можете передати повноваження одній або декільком особам водночас, які зможуть діяти самостійно та незалежно один від одного.

Перш ніж звертатися до нотаріуса, необхідно визначитися з колом повноважень, якими ви наділятимете повіреного довіреністю на документи.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!