Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Що робити, якщо немає можливості особисто отримати документи? Немає можливості відпроситися з роботи у будній день, щоб відвідати державні чи банківські організації? Вам допоможе довіреність на отримання документів, оформлена на іншу людину. Замість вас отримати документи зможе довірена особа. 

У такій довіреності на документи обов'язково має бути вказано конкретний документ, який необхідно отримати вашому повіреному, та орган, до якого йому необхідно звернутися.

У довіреності на право отримання документів відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися паспортні дані повіреного, реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)), тому для посвідчення довіреності на отримання документів вам необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

Радимо вам також одночасно з оформленням довіреності посвідчити нотаріально декілька її копій, які можуть знадобитися повіреному під час здійснення ним повноважень. Одну копію довіреності варто залишити собі, оскільки на випадок скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

За довіреністю Ви можете передати повноваження одній або декільком особам водночас, які зможуть діяти самостійно та незалежно одна від одної.

Важливо заздалегідь визначитися з колом повноважень, якими ви наділятимете повіреного за довіреністю на документи.

Запитання-відповідь:

Як написати довіреність на отримання документа?

Довіреність оформляє нотаріус. У довіреності обов'язково вказується документ, який необхідно одержати, а також орган, куди має звернутися повірена особа.

Які документи потрібні для оформлення довіреності на документи?

Для оформлення довіреності на документи фізичним особам потрібно мати із собою паспорт і ІПН. Для юридичних осіб необхідно мати протокол, наказ, статут, виписку та печатку. Повіреній особі достатньо надати копію або фото паспорта та ІПН. Довіритель пред'являє обов'язково оригінали документів.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!