Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Деякі люди звертаються до нотаріуса з проханням зробити довіреність «на право підпису». Яка саме довіреність на право підпису мається на увазі у такому випадку? Найімовірніше, звертаючись з таким проханням до нотаріуса, ви маєте на увазі передачу іншій особі своїх повноважень з підписання різноманітних документів (підписання договорів, накладних, бухгалтерських документів, заяв різного роду тощо).

Здебільшого метою такої довіреності є не підписання конкретної довіреності на право підпису договорів, а ті наслідки, що настають після такого підписання, наприклад, перехід права власності (у разі підписання договору купівлі-продажу), отримання свідоцтва про спадок (у разі підписання заяви про видачу такого свідоцтва), реєстрація/перереєстрація юридичної особи (підписання відповідних заяв) тощо.

Необхідно сказати, що в тексті довіреності необхідно вказати, які саме документи має право підписувати особа.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися паспортні дані повіреного, реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності вам необхідно надати цю інформацію нотаріусу.

За довіреністю ви можете передати повноваження як одному представнику, так і декільком особам водночас, що діятимуть самостійно, незалежно одна від одної.

Запитання-відповідь:

Як оформити довіреність на право підпису?

Довіреність на право підпису оформляє нотаріус. Має бути присутнім довіритель. Із собою необхідно мати паспорт і ІПН. Присутність повіреної особи не є обов'язковою.

Які документи потрібні для оформлення довіреності на право підпису?

Для оформлення довіреності вам потрібно надати паспорт і ІПН довірителя та дані повіреного. Наявність оригіналів документів довірителя, а також його особиста присутність є обов'язковими.

На скільки видається довіреність на право підпису?

Ви можете самостійно встановити термін дії довіреності на право підпису, виходячи зі своїх інтересів. Зазвичай в довіреності вказують строк від 1 місяця до 3-х років. Також ви можете анулювати документ до закінчення терміну дії, якщо в цьому виникла потреба.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!