Час Складання: 20 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Деякі люди звертаються до нотаріуса з проханням зробити довіреність «на право підпису». Яка саме довіреність мається на увазі у такому випадку? Найімовірніше, звертаючись з таким проханням до нотаріуса, ви маєте на увазі передачу іншій особі своїх повноважень з підписання різноманітних документів (підписання договорів, накладних, бухгалтерських документів, заяв різного роду тощо).

Як правило, метою такої довіреності є не підписання конкретного документу, а ті наслідки, що настають після нього, наприклад, перехід права власності (при підписанні договору купівлі-продажу), отримання свідоцтва про спадок (при підписанні заяви про видачу такого свідоцтва), реєстрація/перереєстрація юридичної особи (підписання відповідних заяв) і тому подібне.

Необхідно сказати, що в тексті довіреності необхідно вказати, які саме документи має право підписувати особа.

У довіреності відображується інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися паспортні дані повіреного, реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності вам необхідно надати все цю інформацію нотаріусу.

За довіреністю ви можете передати повноваження як одному представнику, так і декільком особам водночас, що діятимуть самостійно, незалежно один від одного.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!