ДЗВОНІТЬ

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Нині у зв'язку зі складною економічною ситуацією все частіше нотаріуси стали оформляти Довіреність на представництво інтересів у Фонді гарантування вкладів.

Розглянемо пару моментів, які необхідно врахувати під час оформлення довіреності на представництво інтересів у Фонді гарантування вкладів.

 1. вам слід запам'ятати, що в такій довіреності мають бути прямо передбачені повноваження повіреного представляти Ваші інтереси у Фонді гарантування вкладів та банківських установах, які визначені ним як банки-агенти, оскільки Ви просто можете не знати, який саме банк здійснюватиме виплати;
 2. важливо передбачити право повіреного отримувати грошові суми від Фонду гарантування вкладів та від банківських установ, які є його партнерами.

Звертаємо вашу увагу, що деякі банки вимагають надання разом з довіреністю витягу з Єдиного реєстру довіреностей про реєстрацію довіреності.

Радимо вам так само одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально пару її копій, які можуть знадобитися повіреному при здійсненні його повноважень. Одну копію довіреності слід вам залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреності та внести запис про скасування довіреності.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто незалежно один від одного.

Документи, необхідні для оформлення довіреності на представництво інтересів у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб:

 1. ваш паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше вказувався як ІПН), свідоцтво про народження (для неповнолітньої особи).

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

Здрастуйте, мене звуть Артем, хочу видати довіреність на представництво інтересів у Фонді гарантування вкладів, але мені ще точно не відомо, який саме банк видаватиме вклади?

Питання від: Артем
ВІдповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Доброго ранку, Артем! Нічого страшного, в довіреності можна вказати загальну фразу «представляти інтереси у банківських установах, визначених Фондом гарантування вкладів як банки-агенти».

 

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!