Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Крім того, необхідно в тексті довіреності вказати точну адресу майна, яке буде продаватися.

Продаж майна — це відповідальний момент, що вимагає особистої участі власника. Якщо ви з будь-якої причини не зможете бути присутнім під час угоди, то законом України передбачена можливість вчинення правочину через довіреність на продаж квартири, будинку, землі, автомобіля. У цьому разі власник майна довіряє іншій особі продаж майна.


Де оформити довіреність на квартиру із правом продажу?

Цей документ за законом складається в нотаріуса. Професіонал діє в рамках законодавства України, проводячи процедуру за регламентом. Для видачі довіреності необхідна присутність власника нерухомості й повіреної особи.

У нотаріуса Аверіної Євгенії Анатоліївни ви зможете скласти довіреність. У документі варто вказати термін дії довіреності, щоб уникнути двозначного трактування. Нотаріус у Києві забезпечить одержання юридичної послуги на високому рівні в рамках законодавства. Це дозволить розпоряджатися майном в інтересах довірителя.


Особливості

Довіреність на право продажу квартири може бути оформлена на фізичну і юридичну особу. Найчастіше документ оформлюють на родичів, людей, яким особа довіряє. Це важливо, адже власник передає свої права. Внаслідок вчинення угоди купівлі-продажу повірена особа може змінювати суму, одержувати гроші від продажу, оформляти інші документи.

Угоди готують і супроводжують ріелтори або агентства з нерухомості, нерідко власники довіряють їм від їхнього імені продати квартиру. У цьому разі іноді оформляють довіреність на юридичну особу. Угоди з нерухомістю відносять до ризикованих процедур, тому власникам необхідно бути впевненими в професіоналізмі й компетентності того, на кого планується оформлення довіреності. Відповідальність за вибір повіреної особи повністю лягає на власника нерухомості.


Запитання-відповідь:

Скільки коштує довіреність на продаж будинку?

Вартість оформлення довіреності на продаж будинку в Києві залежить від специфіки виконуваних робіт (строк довіреності, необхідності перекладу на іноземну мову, кількості уповноважених осіб). Зверніться до нас за безкоштовною консультацією, під час якої ви довідаєтеся про необхідні документи та про ціну нотаріальної послуги. Довідатися про всі подробиці ви можете, зателефонувавши на номер: +38 (044) 500-74-74

Які документи потрібні для довіреності на продаж квартиру?

Для оформлення довіреності на продаж квартири треба пред'явити оригінали паспорта, ІПН власника нерухомості, документи на квартиру, а так само дані повіреної особи.

Як відкликати довіреність на продаж квартири?

Для цього треба звернутися із заявою до нотаріуса. Після звернення вносяться зміни до електронного реєстру. Законодавством України передбачена можливість звернутися до будь-якого нотаріуса, якщо немає можливості звернутися до нотаріуса, який складав довіреність. Анулювати довіреність на продаж можна до закінчення терміну дії документа.

Що дає довіреність на продаж квартири?

Довіреність на продаж квартири надає право повіреній особі вчиняти угоди купівлі-продажу нерухомості від імені довірителя. Тому під час складання довіреності чітко позначається коло повноважень особи, якій передаються права. Рекомендуємо робити повіреною особою перевірених людей. Ця особа має діяти у ваших інтересах.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!