Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Крім того, необхідно в тексті довіреності вказати точну адресу майна, яке буде продаватися.

Продаж майна — це відповідальний момент, що вимагає безпосередньої участі власника. Якщо ви з будь-якої причини не зможете бути присутнім під час угоди, то законом України передбачено можливість вчинення правочину через довіреність на продаж квартири, будинку, землі, автомобіля. У цьому разі власник майна довіряє іншій особі продаж майна.


Де оформити довіреність на квартиру із правом продажу?

Цей документ за законом складається в нотаріуса. Він діє в межах законодавства України, проводячи процедуру за регламентом. Для видачі довіреності необхідна присутність власника нерухомості й повіреної особи.

Оформленням довіреності займаються як державні, так і приватні нотаріуси. У документі варто вказати термін дії довіреності, щоб уникнути двозначного трактування. Нотаріус у Києві забезпечить виконання процедури у межах законодавства. Це дозволить розпоряджатися майном в інтересах довірителя.


Особливості

Довіреність на право продажу квартири може бути оформлена на фізичну та юридичну особу. Найчастіше документ оформлюють на родичів, людей, яким особа довіряє. Це важливо, адже власник передає свої права. Внаслідок вчинення угоди купівлі-продажу повірена особа може змінювати суму, одержувати гроші від продажу, оформляти інші документи.

Угоди готують і супроводжують рієлтори або агентства з нерухомості, нерідко власники довіряють їм від їхнього імені продати квартиру. У цьому разі іноді оформляють довіреність на юридичну особу. Угоди з нерухомістю відносять до ризикованих процедур, тому власникам необхідно бути впевненими в професіоналізмі й компетентності того, на кого планується оформлення довіреності. Відповідальність за вибір повіреної особи повністю лягає на власника нерухомості..


Які документи потрібні для оформлення довіреності?

Договір купівлі-продажу квартири за довіреністю містить дані про повірену особу. У документі вказують ПІБ, адресу проживання, паспортні дані та ІПН. Виходячи з цього, для оформлення довіреності в нотаріуса необхідно пред'явити:

  1. паспорт, ІПН, свідоцтво про народження, якщо права передаються від неповнолітніх власників;
  2. інші документи на вимогу нотаріуса.

Перед складанням довіреності важливо чітко визначити, які повноваження передаються іншій особі.


Запитання-відповідь:

Які документи потрібні для довіреності на продаж квартири?

Для оформлення довіреності на продаж квартири треба пред'явити оригінали паспорта, ІПН власника нерухомості, документи на квартиру, а також дані повіреної особи.

Як відкликати довіреність на продаж квартири?

Для цього треба звернутися із заявою до нотаріуса. Після звернення вносяться зміни до електронного реєстру. Законодавством України передбачено можливість звернутися до будь-якого нотаріуса, якщо немає можливості звернутися до нотаріуса, який складав довіреність. Анулювати довіреність на продаж можна до закінчення терміну дії документа.

Що дає довіреність на продаж квартири?

Довіреність на продаж квартири надає право повіреній особі вчиняти угоди купівлі-продажу нерухомості від імені довірителя. Тому під час складання довіреності чітко позначається коло повноважень особи, якій передаються права. Рекомендуємо робити повіреною особою перевірену людину. Ця особа має діяти у ваших інтересах.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!