ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Якщо вам необхідно продати належні вам квартиру, автомобіль, земельну ділянку тощо, але для цього ви не можете бути присутніми у нотаріуса, тоді ці повноваження ви можете передати третій особі. Для цього необхідно оформити відповідну довіреність на продаж. Предмет довіреності залежить від майна, яке необхідно продати.

Як правило, за довіреністю на продаж повірений зможе не лише підписувати сам договір купівлі-продажу, але й отримувати усі необхідні для підписання договору довідки, документи, подавати заяви від вашого імені, отримувати грошові кошти за договором.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, визначеним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто незалежно один від одного.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

Документи складання довіреності на продаж від імені фізичної особи:

 1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше - ІПН), свідоцтво про народження (якщо в довіреності присутні права неповнолітньої особи);
 2. дозвіл опікунського органу, згода батьків на підписання довіреності, якщо довірителем виступає особа, що не досягла 18 років.

Документи, які необхідні для складання довіреності на продаж від імені юридичної особи:

 1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про надання ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
 2. паспорт керівника або представника компанії та документи, що підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).

До того, як звернутися до нотаріуса, необхідно визначиться з колом повноважень, якими ви наділятимете майбутнього повіреного за довіреністю на продаж.

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!