ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Продаж майна — це відповідальний момент, що вимагає особистої участі власника. Якщо ви з будь-якої причини не зможете бути присутнім під час угоди, то законом України передбачена можливість вчинення правочину через довіреність на продаж квартири, будинку, землі, автомобіля. У цьому разі власник майна довіряє іншій особі продаж майна.


Де оформити довіреність на квартиру із правом продажу?

Цей документ за законом складається в нотаріуса. Професіонал діє в рамках законодавства України, проводячи процедуру за регламентом. Для видачі довіреності необхідна присутність власника нерухомості й повіреної особи.

У нотаріуса Аверіної Євгенії Анатоліївни ви зможете скласти довіреність. У документі варто вказати термін дії довіреності, щоб уникнути двозначного трактування. Нотаріус у Києві забезпечить одержання юридичної послуги на високому рівні в рамках законодавства. Це дозволить розпоряджатися майном в інтересах довірителя.


Особливості

Довіреність на право продажу квартири може бути оформлена на фізичну і юридичну особу. Найчастіше документ оформлюють на родичів, людей, яким особа довіряє. Це важливо, адже власник передає свої права. Внаслідок вчинення угоди купівлі-продажу повірена особа може змінювати суму, одержувати гроші від продажу, оформляти інші документи.

Угоди готують і супроводжують ріелтори або агентства з нерухомості, нерідко власники довіряють їм від їхнього імені продати квартиру. У цьому разі іноді оформляють довіреність на юридичну особу. Угоди з нерухомістю відносять до ризикованих процедур, тому власникам необхідно бути впевненими в професіоналізмі й компетентності того, на кого планується оформлення довіреності. Відповідальність за вибір повіреної особи повністю лягає на власника нерухомості.


Які документи потрібні для оформлення довіреності?

Договір купівлі-продажу квартири за довіреністю містить дані про повірену особу. У документі вказують ПІБ, адресу проживання, паспортні дані й ІПН. Виходячи із цього, для оформлення довіреності в нотаріуса необхідно пред'явити:

  1. паспорт, ІПН, свідоцтво про народження, якщо права передаються від неповнолітніх власників;
  2. інші документи на вимогу нотаріуса.

Перед складанням довіреності важливо чітко визначити, які повноваження передаються іншій особі.

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ПРИХОДЬТЕ!