ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Одною з найпопулярніших довіреностей, призначених для юридичних осіб, є саме довіреність на реєстрацію юридичної особи. Насправді такої юридичної особи ще не створено, і довіреність складатиметься та підписуватиметься від імені його засновників.

Реєстрація юридичної особи у державного реєстратора - це одна з перших стадій його створення. Як правило, засновники юридичної особи не хочуть самостійно займатися його реєстрацією, оскільки це може займати багато часу та сил, тому вони передають свої повноваження повіреному.

Довіреність на реєстрацію юридичної особи може включати повноваження повіреного не лише на реєстрацію юридичної особи у державного реєстратора, але й на постановку цієї особи на облік в різних установах, державних органах (у фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, фонді зайнятості та фонді соціального страхування, податкових органах), виготовлення печатки, штампів.

Радимо вам так само одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально пару її копій, які можуть знадобитися повіреному при здійсненні його повноважень. Одну копію довіреності слід Вам залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреності та внести запис про скасування довіреності.

У довіреності на реєстрацію юридичної особи вказується організаційно-правова форма юридичної особи та її найменування, відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

Документи для складання довіреність на реєстрацію юридичної особи:

  1. ваш паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків (що раніше вказувався як ІПН).

До того як звертатися до нотаріуса, необхідно визначитися з колом повноважень, якими ви наділятимете повіреного за довіреністю на реєстрацію юридичної особи.

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ПРИХОДЬТЕ!