Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Одною з найпопулярніших довіреностей, призначених для юридичних осіб, є саме довіреність на реєстрацію юридичної особи. Насправді такої юридичної особи ще не створено, і довіреність складатиметься та підписуватиметься від імені його засновників.

Реєстрація юридичної особи у державного реєстратора - це одна з перших стадій його створення. Як правило, засновники юридичної особи не хочуть самостійно займатися його реєстрацією, оскільки це може займати багато часу та сил, тому вони передають свої повноваження повіреному.

Довіреність на реєстрацію юридичної особи може включати повноваження повіреного не лише на реєстрацію юридичної особи у державного реєстратора, але й на постановку цієї особи на облік в різних установах, державних органах (у фонді соціального страхування від нещасних випадків на виробництві, фонді зайнятості та фонді соціального страхування, податкових органах), виготовлення печатки, штампів.

Радимо вам так само одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально пару її копій, які можуть знадобитися повіреному при здійсненні його повноважень. Одну копію довіреності слід Вам залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреності та внести запис про скасування довіреності.

У довіреності на реєстрацію юридичної особи вказується організаційно-правова форма юридичної особи та її найменування, відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!