Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН, Договір з банком, де є реквізити рахунку, на який видається довіреність
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта, Договір з банком, де є реквізити рахунку, на який видається довіреність
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Вам потрібно закрити або відкрити рахунок у відділенні банку, переказати грошові кошти з одного банківського рахунку на інший, але ви з якихось підстав не можете зробити це самостійно? Отже, вам необхідно скласти нотаріальну довіреність на розпорядження банківським рахунком.

Повірений за такою довіреністю може мати широке коло повноважень: відкрити рахунок у банку, знімати з нього готівку, переказувати грошові кошти з одного рахунку на інший, переводити відкриті рахунки до інших банків, ініціювати випуск банківських карток замість втрачених, подовжувати договори, закривати рахунок тощо. Перелік повноважень залежатиме від мети самої довіреності та ступеня Вашої довіри до повіреного.

Таким чином, у довіреності на розпорядження рахунком у банку ви повинні визначити, які саме повноваження хочете передати повіреному, і саме їх вказати в тексті довіреності.

Звертаємо вашу увагу, що деякі банки вимагають надати разом з довіреністю витяг з Єдиного реєстру довіреностей про реєстрацію довіреності.

Радимо вам також одночасно з оформленням довіреності на відкриття рахунку засвідчити нотаріально декілька її копій, які можуть знадобитися повіреному під час здійснення його повноважень. Одну копію довіреності на банківський рахунок варто залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

У такій довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком вказаним вами особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто незалежно одна від одної.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

[email protected]


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 10:00-16:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!