ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Вам треба закрити або відкрити рахунок у відділенні банку, переказувати грошові кошти з одного банківського рахунку на інший, але ви через якісь підстави не можете зробити це самостійно? Отже, вам необхідно скласти нотаріальну довіреність на розпорядження рахунком у банку.

Повірений за такою довіреністю може мати широке коло повноважень: відкрити рахунок у банку, знімати з нього готівку, переказувати грошові кошти з одного рахунку на інший, переводити відкриті рахунки до інших банків, ініціювати випуск банківських карток замість втрачених, подовжувати договори, закривати рахунок тощо. Перелік повноважень залежатиме від мети самої довіреності та ступеня Вашої довіри до повіреного.

Таким чином, в довіреності на розпорядження рахунком у банку ви повинні визначити, які саме повноваження хочете передати повіреному і саме їх вказати в тексті довіреності.

Звертаємо вашу увагу, що деякі банки вимагають надати разом з довіреністю витяг з Єдиного реєстру довіреностей про реєстрацію довіреності.

Радимо вам так само одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально пару її копій, які можуть знадобитися повіреному при здійсненні його повноважень. Одну копію довіреності слід залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

У такій довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

Документи, необхідні для оформлення довіреності на розпорядження рахунком у банку, якщо ви - фізична особа:

  1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН), або свідоцтво про народження (для особи, яка не досягла 18 років);

Документи, що вимагаються для оформлення довіреності на розпорядження рахунком у банку від юридичної особи:

  1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про надання ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
  2. паспорт керівника або представника компанії та документи, що підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).
Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ПРИХОДЬТЕ!