ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Процедура відкриття фізичної особи-підприємця може відняти у вас багато часу та сил. Багато хто приймає рішення довірити зайнятися цим процесом професіоналу, якщо ви належите саме до таких людей, вам необхідно знати наступне.

Відкриття фізичної особи-підприємця розпочинається з проведення реєстрації у відповідного реєстратора Державної реєстраційної служби.

Зверніть увагу, що оформляти довіреність не конкретно на відкриття фізичної особи-підприємця у держреєстратора, а й на подальше ведення ваших справ вже як зареєстрованої фізичної особи-підприємця.

Така довіреність може включати повноваження відносно здійснення державної реєстрації змін відомостей про вас, отримання патентів, ліцензій, дозволів, відкриття рахунку у банківських установах, сплати податків, представлення ваші інтересів у взаємовідносинах з державними органами та установами або органами місцевого самоврядування.

Радимо вам, як довірителю за довіреністю, одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально пару її копій, які можуть знадобитися повіреному при здійсненні його повноважень. Одну копію довіреності слід вам залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреності та внести запис про скасування довіреності.

У довіреності на відкриття фізичної особи-підприємця відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

Документи, які вам знадобляться для складання довіреності на відкриття фізичної особи-підприємця:

  1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше - ІПН).

До того як звертатися до нотаріуса, необхідно визначитися з колом повноважень, якими ви наділятимете повіреного за довіреністю.

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!