Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Процедура відкриття фізичної особи-підприємця може відняти у вас багато часу та сил. Багато хто приймає рішення довірити зайнятися цим процесом юристу. Якщо ви належите саме до таких людей, вам необхідно знати наведене нижче.

Відкриття фізичної особи-підприємця розпочинається з проведення реєстрації у нотаріуса.

Зверніть увагу, що оформляти довіреність можна не тільки на відкриття фізичної особи-підприємця, а й на подальше ведення ваших справ вже як зареєстрованої фізичної особи-підприємця.

Така довіреність може включати повноваження відносно здійснення державної реєстрації змін відомостей про вас, отримання патентів, ліцензій, дозволів, відкриття рахунку у банківських установах, сплати податків, представництва ваших інтересів у взаємовідносинах з державними органами та установами або органами місцевого самоврядування.

Радимо вам як довірителю за довіреністю одночасно з оформленням довіреності засвідчити нотаріально декілька її копій, які можуть знадобитися повіреному під час здійснення його повноважень. Одну копію довіреності варто залишити собі, оскільки у разі скасування цієї довіреності нотаріусу буде простіше знайти її в Єдиному реєстрі довіреностей та внести запис про скасування.

У довіреності на відкриття фізичної особи-підприємця відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для посвідчення довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком особам одночасно, які діятимуть самостійно одна від одної.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!