Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт батька/матері/батьків, ІПН батька/матері/батьків, Свідоцтво про народження дитини/дітей
Зверніть увагу:

Будуть потрібні такі дані: з ким подорожуватиме дитина (ПІБ й дата народження особи), на який строк, мета подорожі, до якої країни подорожуватиме дитина.

За законодавством України неповнолітня дитина може подорожувати за кордон у супроводі батьків або інших осіб, що досягли 18-літнього віку. Існує обмеження, яке перешкоджає незаконному вивозу дітей із країни. Без додаткових дозволів неповнолітній може виїжджати тільки разом з батьками.

Водночас, якщо у відпустку або з іншою метою, з дочкою або сином виїжджає тільки один з батьків, то йому потрібно мати дозвіл на виїзд дитини за кордон від другого з батьків. Цей порядок зберігається й для родичів дитини, вчителів, тренерів, представників турфірм і інших осіб, що супроводжують.


Дозвіл на виїзд дитини: ціна послуги

Оформлення заяви повинно проходити в нотаріуса. Професіонал перевіряє документи, підтверджує законність документа, що складається. Якщо дозвіл надають 2 батьки, то можливо скласти одну заява від 2 осіб. В окремих випадках можливо 2 документи від матері й батька. Така процедура припустима, якщо батьки мають можливість тільки окремо надати дозвіл.

У нотаріуса дозвіл на виїзд дитини ціна визначається в рамках установленого тарифу. Вартість послуги приватного фахівця не впливає на порядок оформлення документа. Усі дії відбуваються в рамках законодавства України.


Які дані необхідні для нотаріальної заяви на виїзд:

  1. країна, до якої відправляється дитина, або маршрут поїздки, якщо планується відвідування декількох держав;
  2. строк перебування за кордоном;
  3. ПІБ та інші дані особи, що супроводжує дитину в подорожі.

Нотаріальний дозвіл на виїзд дитини: вартість у Києві

Згідно з українським законодавством, приватний нотаріус формує ціни в приватному порядку. На кожну послугу встановлюють певний тариф. Вартість оформлюваних документів може мінятися залежно від випадку, індивідуальних обставин.

Оформляючи нотаріальний дозвіл на виїзд дитини, ціна на послугу буде фіксована. Довідатися тариф можна ще на етапі консультації. Професіонал повідомить, які документи потрібні для оформлення документа, а також розповість, скільки буде коштувати така послуга.

Заява може знадобитися не тільки на кордоні, але й під час подачі документів на візу. Найчастіше консульства не повертають довідки й інші документи, надані для одержання візи. У цьому разі необхідно відразу написати заява в 2 примірниках, щоб один дозвіл залишився на руках у батька чи матері або особи, що супроводжує.

Довідатися деталі оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон, вартість послуги, документи, хто повинен бути присутнім у нотаріальній конторі, можна дізнатися, зателефонувавши до бюро. Нотаріус Аверіна Євгенія Анатоліївна допоможе грамотно оформити заява в рамках закону.

Запитання-відповідь:

На який період подається заява на дитину на виїзд за кордон?

Дія заяви на виїзд дитини за кордон обмежується датами конкретної поїздки. На одну подорож оформляють один документ. У дозволі вказуються країни призначення та дати.

Де оформити заяву від батьків на виїзд дитини за кордон?

Щоб оформити заяву від батьків, зверніться до нотаріуса в Києві. Надайте оригінали документів: паспорта, податковий номер і свідоцтво про народження дитини. Обов'язкова особиста присутність у нотаріуса батька, який надає дозвіл на виїзд дитини за кордон.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!