Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорт батька/матері/батьків, ІПН батька/матері/батьків, Свідоцтво про народження дитини/дітей
Зверніть увагу:

Будуть потрібні такі дані: з ким подорожуватиме дитина (ПІБ й дата народження особи), на який строк, мета подорожі, до якої країни подорожуватиме дитина.

За законодавством України неповнолітня дитина може подорожувати за кордон у супроводі батьків або інших осіб, що досягли 18-літнього віку. Існує обмеження, яке перешкоджає незаконному вивозу дітей з країни. Без додаткових дозволів неповнолітній може виїжджати тільки разом з батьками.

Водночас, якщо у відпустку або з іншою метою, з дочкою або сином виїжджає тільки один з батьків, то йому потрібно мати дозвіл на виїзд дитини за кордон від другого з батьків. Цей порядок зберігається й для родичів дитини, вчителів, тренерів, представників турфірм і інших осіб, що супроводжують.


Дозвіл на виїзд дитини: як оформити?

Оформлення заяви має проходити в нотаріуса. Фахівець перевіряє документи, підтверджує законність документа, що складається. Якщо дозвіл надають 2 батьки, то можливо скласти одну заява від 2 осіб. В окремих випадках можливо складання 2 документів від матері й батька. Така процедура є припустимою, якщо батьки мають можливість тільки окремо надати дозвіл.


Які дані необхідні для нотаріальної заяви на виїзд:

  1. країна, до якої відправляється дитина, або маршрут поїздки, якщо планується відвідування декількох держав;
  2. строк перебування за кордоном;
  3. ПІБ та інші дані особи, що супроводжує дитину в подорожі.

 

Заяву оформляють у державного чи приватного нотаріуса. За законодавством ви не обмежені у виборі, робота кожного фахівця є рівноцінною.

Заява може знадобитися не тільки на кордоні, але й під час подачі документів на візу. Найчастіше консульства не повертають довідки й інші документи, надані для одержання візи. У цьому разі необхідно відразу написати заяву в 2 примірниках, щоб один дозвіл залишився на руках у батька чи матері або особи, що супроводжує.

Запитання-відповідь:

На який період подається заява на дитину на виїзд за кордон?

Дія заяви на виїзд дитини за кордон обмежується датами конкретної поїздки. На одну подорож оформляють один документ. У дозволі вказуються країни призначення та дати.

Де оформити заяву від батьків на виїзд дитини за кордон?

Заява оформляється та посвідчується нотаріусом у Києві. Надайте оригінали документів: паспорти, податковий номер і свідоцтво про народження дитини. Обов'язковою є особиста присутність у нотаріуса того з батьків, що надає дозвіл на виїзд дитини за кордон.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!