Час складання: від 30 хвилин
Замовити послугу
Необхідні документи: Документи, що засвідчують вашу особу, Оригінал документа, копію якого ви бажаєте засвідчити
Зверніть увагу:

Не обов'язково, щоб був присутній власник документа, копія якого засвідчується.

Якщо документ складається з декількох аркушів, то він повинен прошиватися та скріплятися підписом уповноваженої особи і печаткою органу, який видав документ.

Копії не всіх документів можна засвідчити.

Що означає засвідчити фотокопію-витяг?

Фотокопія-витяг - це різновид копії, а саме нотаріальне засвідчення копії певних сторінок документа.

У повсякденному житті ми можемо зіткнутися із необхідністю засвідчення копії документа. При цьому можна засвідчити копію як усього документа, так і фотокопію - витяг певних сторінок документа. Так склалося, що іноді немає сенсу засвідчувати повністю копію усього документа, тому в цьому випадку й передбачено такий варіант, як фотокопія-витяг.

Найчастіше усього фотокопією-витягом користуються під час засвідчення копії деяких сторінок паспорта або трудової книжки, оскільки у громадянина можуть бути заповнені не всі сторінки, і засвідчувати копію порожніх сторінок немає жодного сенсу. Зверніть увагу, що засвідчення фотокопії-витягу трудової книжки можливо тільки в тому випадку, якщо останнім записом в трудовій книжці є запис про Ваше звільнення, а під час засвідчення фотокопії-витягу паспорта обов'язково робиться копія останнього розвороту, оскільки саме на цій сторінці вказується інформація про анулювання паспорта.

Відмінностей у засвідченні копії або фотокопії-витягу немає. Документ також повинен містити обов'язкові реквізити: назву органу, що видав цей документ, номер і дату його видачі, у разі потреби він має бути викладений на бланку затвердженої форми. Документ має бути підписаний уповноваженою особою, що його видала, і на ньому має бути проставлена печатка (якщо така є).

Нотаріус не має права засвідчувати фотокопію-витяг певних сторінок документа, написаного олівцем, з підчистками, приписками, необумовленими виправленнями, закресленими словами. Документ повинен мати чітко викладений текст, на якому проставлений чіткий відбиток печатки (якщо така є).

Якщо з документом все гаразд і з нього можна зробити фотокопію-витяг, то нотаріус робить відповідний засвідчувальний напис, в якому прописує перелік тих сторінок, копії яких він посвідчив, проставляє реєстровий номер (у разі якщо документ буде на двох або більше аркушах, то прошиває, нумерує і закріплює належним способом ці аркуші). По завершенні цієї дії проставляє свою печатку і підпис.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!