Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 30 хвилин
Записатися
Необхідні документи: Документи, що засвідчують вашу особу, Оригінал документа, копію якого ви бажаєте засвідчити
Зверніть увагу:

Не обов'язково, щоб був присутній власник документа, копія якого засвідчується.

Якщо документ складається з декількох аркушів, то він повинен прошиватися та скріплятися підписом уповноваженої особи і печаткою органу, який видав документ.

Копії не всіх документів можна засвідчити.

Що означає засвідчити фотокопію-витяг?

Фотокопія-витяг - це різновид копії, а саме нотаріальне засвідчення копії певних сторінок документу.

У повсякденному житті ми можемо зіткнутися з необхідністю засвідчення копії документу. При цьому можна засвідчити копію як усього документу, так і фотокопію - витяг певних сторінок документу. Так склалося, що іноді немає сенсу засвідчувати повністю копію усього документу, тому в цьому випадку і передбачений такий варіант, як фотокопія-витяг, набагато зручніший і вигідніший.

Частіше усього фотокопією-витягом користуються при засвідченні копії деяких сторінок паспорта або трудової книжки, оскільки у громадянина можуть бути заповнені не всі сторінки, і засвідчувати копію порожніх сторінок немає жодного сенсу. Зверніть увагу, що засвідчення фотокопії-витягу трудової книжки можливо тільки в тому випадку, якщо останнім записом в трудовій книжці є запис про Ваше звільнення, а під час засвідчення фотокопії-витягу паспорта обов'язково робиться копія останнього розвороту, оскільки саме на цій сторінці вказується інформація про анулювання паспорта.

Відмінностей при засвідченні копії або фотокопії-витягу немає. Документ також повинен містити обов'язкові реквізити: назву органу, що видав цей документ, номер і дату його видачі, при необхідності викладений на бланку затвердженої форми. Документ повинен бути підписаний уповноваженою особою, що його видала, і на ньому має бути проставлена печатка (при її наявності).

Нотаріус не має права засвідчувати фотокопію-витяг певних сторінок документу, написаного олівцем, з підчистками, приписками, необумовленими виправленнями, закресленими словами. Документ повинен мати чітко викладений текст, на якому проставлений чіткий відбиток печатки (у разі її наявності).

Якщо документ у порядку і з нього можна робити фотокопію-витяг, то нотаріус робить відповідний засвідчувальний напис, в якому прописує перелік тих сторінок, копії яких він засвідчив, проставляє реєстровий номер (у разі, якщо документ буде на двох або більше аркушах, то прошиває, нумерує і закріплює належним способом ці аркуші). По завершенні цієї дії проставляє свою печатку і підпис.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!