ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Що означає засвідчити фотокопію-витяг?

Фотокопія-витяг - це різновид копії, а саме нотаріальне засвідчення копії певних сторінок документу.

У повсякденному житті ми можемо зіткнутися з необхідністю засвідчення копії документу. При цьому можна засвідчити копію як усього документу, так і фотокопію - витяг певних сторінок документу. Так склалося, що іноді немає сенсу засвідчувати повністю копію усього документу, тому в цьому випадку і передбачений такий варіант, як фотокопія-витяг, набагато зручніший і вигідніший.

Частіше усього фотокопією-витягом користуються при засвідченні копії деяких сторінок паспорта або трудової книжки, оскільки у громадянина можуть бути заповнені не всі сторінки, і засвідчувати копію порожніх сторінок немає жодного сенсу. Зверніть увагу, що засвідчення фотокопії-витягу трудової книжки можливо тільки в тому випадку, якщо останнім записом в трудовій книжці є запис про Ваше звільнення, а під час засвідчення фотокопії-витягу паспорта обов'язково робиться копія останнього розвороту, оскільки саме на цій сторінці вказується інформація про анулювання паспорта.

Відмінностей при засвідченні копії або фотокопії-витягу немає. Документ також повинен містити обов'язкові реквізити: назву органу, що видав цей документ, номер і дату його видачі, при необхідності викладений на бланку затвердженої форми. Документ повинен бути підписаний уповноваженою особою, що його видала, і на ньому має бути проставлена печатка (при її наявності).

Нотаріус не має права засвідчувати фотокопію-витяг певних сторінок документу, написаного олівцем, з підчистками, приписками, необумовленими виправленнями, закресленими словами. Документ повинен мати чітко викладений текст, на якому проставлений чіткий відбиток печатки (у разі її наявності).

Якщо документ у порядку і з нього можна робити фотокопію-витяг, то нотаріус робить відповідний засвідчувальний напис, в якому прописує перелік тих сторінок, копії яких він засвідчив, проставляє реєстровий номер (у разі, якщо документ буде на двох або більше аркушах, то прошиває, нумерує і закріплює належним способом ці аркуші). По завершенні цієї дії проставляє свою печатку і підпис.

Документи, необхідні для здійснення цієї нотаріальної дії:

  1. документи, що засвідчують особу людини, яка звернулася за цією послугою;
  2. оригінал документу, фотокопію-витяг з якого ви збираєтеся зробити.
Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!