Час Складання: 20 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Варто уточнити, що поняття "ГЕНЕРАЛЬНА ДОВІРЕНІСТЬ" не зафіксоване в українському законодавстві (НЕМАЄ ТАКОГО ПОНЯТТЯ «ДОВІРЕНІСТЬ НА ВСЕ»). Зазвичай під ним розуміють передачу широкого кола повноважень іншій особі. УСІ ПЕРЕДАНІ ПОВНОВАЖЕННЯ ПОВИННІ ЗАЗНАЧАТИСЯ В ДОВІРЕНОСТІ.

Що таке генеральна довіреність Україна?

Існують ситуації, коли людина не може особисто підписати папери, вирішити важливі справи й питання. У цьому разі юристи рекомендують оформити генеральну довіреність. Документ передає певне коло повноважень іншій людині. У цьому разі від вашого імені буде діяти людина, якій ви довіряєте.

Довіреність допомагає у разі, якщо ви їдете за кордон, не можете виділити час і бути присутнім особисто для рішення фінансових, майнових і юридичних питань. Варто уточнити, що поняття "генеральна довіреність" не зафіксоване в українському законодавстві. Зазвичай під ним розуміють передачу широкого кола повноважень іншій особі.


У чому переваги генеральної довіреності?

Для одержання документа варто звернутися до нотаріуса, генеральна довіреність буде мати юридичну чинність. У нотаріальній конторі перевіряють документи й відповідність підписів. Після оформлення документ є чинним зазначений період.


Довірена особа одержує можливість виконувати такі дії:

  • рішення питань юридичного характеру, пов'язані з фірмою або підприємством;
  • управління майном: продаж, дарування, здача в оренду, керування (у разі оформлення довіреності на автомобіль).

Варто пам'ятати, що особа, яка має генеральна довіреність, діє в інтересах власника. Тому надавати широкі повноваження треба перевіреній людині, якій ви довіряєте. Генеральна довіреність у нотаріуса підтверджує розширені повноваження іншої особи. Такий документ допоможе, коли власник, власник, терміново їде за кордон, не може бути присутнім на угодах і рішення інших питань.


Припинити дію довіреності можна в такому разі:

  • по закінченню строку, зазначеного в документі;
  • довіритель самостійно вирішує припинити повноваження іншої особи щодо свого майна;
  • у разі смерті довірителя або повіреної особи;
  • реорганізація підприємства, на яке було вчинено довіреність.

Генеральна довіреність: вартість послуги в нотаріуса

Документ можна оформити на будь-яке рухоме та нерухоме майно. Він тимчасово передає право користування, управління квартирою, земельною ділянкою, юридичною фірмою, керування автомобілем і іншими об'єктами власності. Особа, якій довіряють це право, повинна діяти в інтересах власника. У документі вказують усі повноваження, які передає власник.

Ціна на генеральну довіреність визначається нотаріусом індивідуально. Вартість послуги залежить від нюансів процедури. Для надання послуги необхідно надати такі документи в нотаріальну контору:


Пакет документів може змінюватися, тому рекомендуємо заздалегідь проконсультуватися, зателефонувавши фахівцям бюро. Це допоможе прискорити час виконання послуги. Після підписання документа в нотаріуса, генеральна довіреність набуває чинності і значення. Нотаріус у Києві Аверіна Євгенія Анатоліївна допоможе швидко й професійно оформити будь-який тип довіреності, щоб ви могли доручити свої справи іншій людині, якій довіряєте.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!