Правильное приглашение иностранного гражданина на территорию Украины

Як і де потрібно складати запрошення іноземного громадянина на територію України?

Якщо найближчим часом ви плануєте запросити на територію України особу, що проживає в іншій державі, то у вас можуть виникнути певні складності. Україна має візові відносини з переважною більшістю країн. Тому для в'їзду до нас, імовірніше, знадобиться віза. Одержання цього дозвільного документа є окремою розмовою. Але варто розуміти, що він буде виданий набагато швидше, якщо правильно оформити офіційнЗапрошення іноземного громадянина на територію України.

Як і будь-який інший процес, пов'язаний з одержанням і подачею певних документів, цей також припускає наявність терпіння. Якщо ви вирішите займатися процедурою самостійно, то радимо приготуватися до витрати великої кількості часу. Ви будете змушені простояти дуже довго в різних кабінетах і не факт, що у вас усе вийде. Крім того, якщо самостійно здійснювати оформлення документу, то його термін видачі буде дуже довгим. Можливо, буде потрібно очікувати приблизно місяць. Таке навряд чи когось улаштує.

Благо, зараз існує маса способів оформлення запрошення в найкоротший термін. Мова йде про спеціальні компанії і нотаріусів, які займаються наданням послуг юридичного характеру. Однією з них є саме запрошення іноземців. Якщо звернутися до такої компанії, то можна буде позбавити себе від простою в чергах і тощо.

Фахівці здійснюють процедуру максимально швидко. Зазвичай вдається одержати запрошення вже через тиждень. Подібна швидкість приваблює людей, тому вони все частіше звертаються до таких фірм. До речі, клієнти можуть замовляти зовсім різні типи документа. Мова йде про туристичні, гостьові, робочі та бізнес варіанти.


Особливості правильного оформлення запрошення

Для офіційного оформлення запрошення, яке описане вище, необхідний лише один документ. Це копія паспорта, а також дані про передбачуваний строк і місце перебування тієї особи, яка приїде в Україну. Варто розуміти, що, якщо ви є юридичною особою, то, швидше за все, буде потрібно ще декілька документів і довідок. У кожному разі, краще звертатися до спеціальних компаній та замовляти в них послугу оформлення запрошення. А якщо ні, то прийдеться самостійно дізнаватися, які саме документи потрібно надавати додатково.

Якщо ви реально бажаєте правильно оформити документ, то починайте співробітничати із кваліфікованими фахівцями, які моментально передадуть вам усі необхідні для заповнення бланки. Все, що від вас потрібно – це заповнити їх і очікувати одержання запрошення на руки. Сумлінні співробітники завжди стежать за тим, щоб пакет документів був сформований належним чином, оскільки інакше в запрошенні можуть просто відмовити.

Як бачите, вищеописаний документ, з одного боку, не так і складно оформляти, але з іншого, коли вам прийдеться реально зіткнутися із цим процесом, ви зрозумієте, що краще заплатити трохи грошей і доручити настільки серйозну та важливу роботу професіоналам своєї справи, які розбираються в цій сфері.