Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 1 години
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Зверніть увагу:

Необхідно знати ПІБ особи, на яку буде складатися заповіт, її дату народження й ІПН (краще мати при собі копію паспорта для того, щоб вірно вказати дані  в тексті заповіту)

Оформлення заповіту в Україні

Кожен може оформити заповіт у нотаріуса, тим самим завчасно визначити свого спадкоємця і вирішити долю свого майна, яке він залишить після своєї смерті.

Заповідач може або власноручно написати заповіт і надалі відвідати нотаріуса для його посвідчення, або скласти його текст безпосередньо в офісі нотаріуса. Якщо ж так вийшло, що необхідно скласти заповіт, а ви знаходитеся в такому місці, де поруч немає нотаріусів, засвідчити його можуть:


Засвідчити заповіт можуть:

  • у населених пунктах - відповідний орган місцевого самоврядування в особі уповноваженого службовця;
  • у лікарні, будинку престарілих – головний лікар, заступник головного лікаря, черговий лікар;
  • під час плавання такі повноваження має капітан судна;
  • у розвідувальній експедиції — безпосередньо начальник експедиції;
  • у місцях дислокації військ, де поблизу немає нотаріусів або органів, уповноважених здійснювати подібні нотаріальні дії, заповіт військовослужбовця, а також членів його сім'ї посвідчується командиром військової частини;
  • заповіти осіб, що перебувають в місцях виконання покарань, а також слідчому ізоляторі, - начальниками цих установ.

Заповіт завжди складається у письмовій формі і підписується заповідачем виключно особисто, тому його присутність у будь-якому випадку обов'язкова.

Існує такий вид заповіту як секретний заповіт. Заповідач подає нотаріусу такий секретний заповіт в заклеєному конверті, на цьому конверті проставляється особистий підпис заповідача, а також посвідчувальний напис нотаріуса і печатка. Нотаріус складає конверт із заповітом у присутності заповідача в ще один конверт і опечатує його. Після відкриття спадщини нотаріус призначає конкретний день відкриття заповіту, запрошує спадкодавців і в їх присутності відкриває конверт.

Пам'ятайте, що заповідач має право відмінити заповіт або на власний розсуд скласти новий, який повністю або частково відмінятиме попередній.

Запитання-відповідь:

Які документи потрібні для оформлення заповіту?

Для оформлення заповіту необхідно мати паспорт і ІПН. Також треба знати правильне написання ПІБ та точну дату народження особи, на яку складається заповіт.

Скільки коштує оформлення заповіту?

Вартість оформлення заповіту залежить від специфіки нотаріальної послуги. Уточнити вартість оформлення заповіту та деталі послуги можна, зателефонувавши на номер: +38 (044) 500-74-74

Як скасувати заповіт?

Для того, щоб скасувати заповіт, не треба повідомляти осіб, згаданих у документі. Досить оформити розпорядження про скасування заповіту або скласти новий. У цьому разі старий заповіт буде анульований автоматично

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!