Час Складання: 20 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково!

Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Оформлення довіреності - це одна з найпопулярніших нотаріальних дій, яка, як правило, не викликає питань. Багато з нас, хоча й не мають юридичної освіти, але добре розуміють, що таке довіреність, та знають правила її оформлення.

Давайте ще раз розглянемо основні моменти оформлення довіреності:
 1. Отже, довіреність - це документ, за яким одна особа уповноважує іншу здійснювати визначені в довіреності дії, представляти інтереси перед третіми особами.
 2. Для складання довіреності потрібна особиста присутність особи, що видає довіреність, її паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (що раніше вказувався як ІПН).

  Нагадуємо, що особиста присутність повіреного не обов'язкова, вам досить знати його Прізвище, Ім'я, По батькові та його місце проживання.

 3. У довіреності ви можете вказати декілька повірених осіб, які діятимуть самостійно один від одного.
 4. Після складання довіреності її дані вносяться до Єдиного реєстру довіреностей (електронна база усіх довіреностей, складених на території України).

  Деякі організації, установи, банки вимагають подавати разом з нотаріальною довіреністю Витяг з цього реєстру, як підтвердження реєстрації довіреності. Радимо вам його отримати у нотаріуса при посвідченні довіреності.

 5. Довіреність від імені юридичної особи підписує її керівник. Для цього він повинен надати нотаріусу свій паспорт, документи, що підтверджують його повноваження, та документи на юридичну особу.

  На довіреності від юридичної особи проставляється відбиток печатки.

 6. Одним з частих питань є порядок відкликання/скасування виданої довіреності. Цей порядок дуже простий, вам необхідно звернутися до будь-якого нотаріуса, не обов'язково до того, який видавав вам довіреність, і повідомити про бажання скасувати довіреність. Нотаріус за вашими даними знайде цю довіреність в електронній базі та складе від вашого імені заяву про скачування довіреності. Вам залишиться тільки повідомити про факт скасування довіреності повіреному та можливим третім особам, для яких видавалася довіреність.

Для різних видів довіреностей можуть існувати свої нюанси, наприклад, в довіреності на дарування квартири, будинку необхідно обов'язково вказувати ім'я, прізвище та по батькові обдаровуваного.

Вам залишається тільки визначитися з колом повноважень, якими ви наділятимете повіреного, усе інше ми зробимо для вас!

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!
Введіть ваше Ім'я

Тільки літери

Введіть Ваш номер телефону. Тільки цифри.

Наприклад: +380663537474

Часи роботи відділу інформації

Пн. - Пт.   9:00 - 18:00 (GMT +2:00)

-->