ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Оформлення довіреності - це одна з найпопулярніших нотаріальних дій, яка, як правило, не викликає питань. Багато з нас, хоча й не мають юридичної освіти, але добре розуміють, що таке довіреність, та знають правила її оформлення.

Давайте ще раз розглянемо основні моменти оформлення довіреності:

 1. Отже, довіреність - це документ, за яким одна особа уповноважує іншу здійснювати визначені в довіреності дії, представляти інтереси перед третіми особами.
 2. Для складання довіреності потрібна особиста присутність особи, що видає довіреність, її паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (що раніше вказувався як ІПН).

  Нагадуємо, що особиста присутність повіреного не обов'язкова, вам досить знати його Прізвище, Ім'я, По батькові та його місце проживання.

 3. У довіреності ви можете вказати декілька повірених осіб, які діятимуть самостійно один від одного.
 4. Після складання довіреності її дані вносяться до Єдиного реєстру довіреностей (електронна база усіх довіреностей, складених на території України).

  Деякі організації, установи, банки вимагають подавати разом з нотаріальною довіреністю Витяг з цього реєстру, як підтвердження реєстрації довіреності. Радимо вам його отримати у нотаріуса при посвідченні довіреності.

 5. Довіреність від імені юридичної особи підписує її керівник. Для цього він повинен надати нотаріусу свій паспорт, документи, що підтверджують його повноваження, та документи на юридичну особу.

  На довіреності від юридичної особи проставляється відбиток печатки.

 6. Одним з частих питань є порядок відкликання/скасування виданої довіреності. Цей порядок дуже простий, вам необхідно звернутися до будь-якого нотаріуса, не обов'язково до того, який видавав вам довіреність, і повідомити про бажання скасувати довіреність. Нотаріус за вашими даними знайде цю довіреність в електронній базі та складе від вашого імені заяву про скачування довіреності. Вам залишиться тільки повідомити про факт скасування довіреності повіреному та можливим третім особам, для яких видавалася довіреність.

Для різних видів довіреностей можуть існувати свої нюанси, наприклад, в довіреності на дарування квартири, будинку необхідно обов'язково вказувати ім'я, прізвище та по батькові обдаровуваного.

Вам залишається тільки визначитися з колом повноважень, якими ви наділятимете повіреного, усе інше ми зробимо для вас!

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ПРИХОДЬТЕ!