Час складання: від 2х годин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Договір з банком, де є реквізити рахунку, на який видається довіреність, Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя власника нерухомості, зокрема якщо власник під час придбання нерухомості перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл, Згода подружжя орендаря, якщо орендар на цей момент перебуває в шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти попередній договір (протокол загальних зборів)
Необхідні документи щодо нерухомості: Документи, що підтверджують право власності на нерухомість, Технічний паспорт на нерухомість
Зверніть увагу:

Попередній договір укладається з метою надалі укласти основний договір і втрачає свою чинність після укладання основного договору.

Під попереднім договором розуміється договір, сторони якого в майбутньому у визначений ними термін зобов'язуються укласти основний договір на умовах, вказаних в такому попередньому договорі (наприклад, попередній договір купівлі-продажу будинку, квартири).

Попередній договір позначає наміри осіб укласти в майбутньому основний договір. Як було сказано вище, в попередньому договорі вказуються основні умови договору, який буде укладено в майбутньому. До основних умов можна віднести: предмет, ціну і термін договору, також істотними умовами вважаються усі ті умови, які сторони самостійно визначили для себе як істотні та важливі (наприклад, для договору купівлі-продажу квартири це може бути термін звільнення квартири продавцем).

Варто сказати, що попередній договір укладається на визначений і чітко вказаний сторонами термін, після закінчення якого сторони повинні укласти вже основний договір. Попередній договір втрачає свою силу після укладення основного договору сторонами.

Все частіше укладаються попередні договори купівлі-продажу нерухомого майна. Укладення попереднього договору захищає права як продавця, так і покупця, означає серйозність намірів сторін, а також забезпечує виконання обов'язків за договором.

Звертаємо Вашу увагу, що попередній договір укладається в такій самій формі, в якій буде в майбутньому укладено основний договір. Отже, якщо Ви укладатимете договір купівлі-продажу квартири, попередній договір має бути в обов'язковому порядку оформлений письмово й посвідчений нотаріально.

Запитання-відповідь:

Як розірвати попередній договір?

Розірвати договір можна за взаємною згодою сторін. Якщо одна зі сторін бажає розірвати попередню угоду, а інша - ні, то справа може дійти до суду. Також якщо термін дії договору минув і жодна зі сторін не вживала дій для вчинення подальшого правочину, то договір втрачає свою чинність.

Як скласти попередній договір?

Cкладанням попередніх договорів займаються нотаріуси. Послуга допоможе сторонам домовитися про укладення в майбутньому нового, основного договору, на застережених умовах. Для складання договору необхідні документи обох сторін і документи на нерухоме майно.

Які документи потрібні для попереднього договору?

Для складання попереднього договору в Україні сторонам необхідно підготувати такі документи: паспорт, ІПН. Власники нерухомості мають надати документи на нерухомість. Якщо особи, що підписують договір, одружені, то необхідний дозвіл чоловіка/дружини, а також свідоцтво про шлюб.

У яких випадках укладається попередній договір?

Попередній договір укладають, щоб визначити наміри сторін. Він захищає права продавця та покупця. У договорі фіксується ціна, предмет угоди, особливі домовленості. У документі обумовлюються строки укладання основного договору купівлі-продажу нерухомості.

Скільки діє попередній договір купівлі-продажу?

У попередньому договорі купівлі-продажу вказується термін дії документа, після закінчення якого має укладатися основний договір. Цей період найчастіше надається на збирання необхідних документів з боку продавця або накопичення обумовленої суми покупцем.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!