Час Складання: 1 година 30 хвилин – 2 години
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для фізичної особи: Договір з банком, де є реквізити рахунку, на який видається довіреність, Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя власника нерухомості, зокрема якщо власник під час придбання нерухомості перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл, Згода подружжя орендаря, якщо орендар на цей момент перебуває в шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти попередній договір (протокол загальних зборів)
Необхідні документи щодо нерухомості: Документи, що підтверджують право власності на нерухомість, Технічний паспорт на нерухомість
Зверніть увагу:

Попередній договір укладається з метою надалі укласти основний договір і втрачає свою чинність після укладання основного договору.

Під попереднім договором ми маємо на увазі договір, сторони якого в майбутньому у визначений ними термін зобов'язуються укласти основний договір на умовах, вказаних в такому попередньому договорі (наприклад, попередній договір купівлі-продажу будинку, квартири).

Попередній договір позначає наміри осіб укласти в майбутньому основний договір. Як було сказано вище, в попередньому договорі вказуються основні умови договору, який буде укладений в майбутньому. До основних умов можна віднести: предмет, ціну і термін договору, так само істотними умовами вважаються усі ті умови, які сторони самостійно визначили для себе як істотні і важливі (наприклад, для договору купівлі-продажу квартири це може бути термін звільнення квартири продавцем).

Слід сказати, що попередній договір укладається на визначений і чітко вказаний сторонами термін, по закінченні якого сторони повинні укласти вже основний договір. Попередній договір втрачає свою силу після укладення основного договору сторонами.

Все частіше укладаються попередні договори купівлі-продажу нерухомого майна. Укладення попереднього договору захищає права як продавця, так і покупця, означає серйозність намірів, а також забезпечує виконання обов'язків за договором.

Звертаємо Вашу увагу, що попередній договір укладається в такій самій формі, в якій буде в майбутньому укладений основний договір. Так, якщо Ви укладатимете договір купівлі-продажу квартири, попередній договір має бути в обов'язковому порядку оформлений письмово і засвідчений нотаріально.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!