Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 1 години
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Зверніть увагу:

Також знадобиться переліки видів діяльності за КЗЕД (із вказівкою основного виду діяльності).

Нотаріус в місті Київ може реєструвати ФОП тільки з пропискою в місті Київ.

Так само під час реєстрації ФОП можна відразу подати заява на спрощену систему оподатковування або ПДВ.

Якщо у вас є готова бізнес-ідея, то перед початком її реалізації необхідно започаткувати власну справу, зареєструвавшись як фізична особа-підприємець. Новачкам, які вперше засновують свій бізнес, доводиться розраховувати тільки на свої знання й фінансові заощадження. Для відкриття своєї справи необхідно чітко визначитися з організаційно-правовою формою й іншими нюансами реєстрації. registration-of-fop

Що таке реєстрація ФОП? Загальні моменти

Перш ніж займатися реєстрацією, слід розібратися в термінології. Деякі слова й абревіатури можуть неправильно трактуватися на різних форумах, у повсякденному житті, що може призвести до помилок і значної витрати часу.

Широко вживається абревіатура СПД, тобто суб'єкт підприємницької діяльності, яку зазвичай вживають як синонім ФОП. Справді, ФОП – це дійсно СПД, але СПД можна також назвати й юридичну особу. Тому вживати СПД саме у значенні ФОП не є коректним. ФОП — це фізична особа–підприємець, нею можуть бути як громадяни України, так і іноземці чи особи без громадянства. Цю форму реєстрації використовують тоді, коли немає потреби засновувати юридичну особу. Під ФОП розуміється підприємницька діяльність, яка здійснюється на території України в рамках чинного законодавства країни. Часто вживається формулювання реєстрація ФОП Київ, яка означає, що фізична особа-підприємець реєструє власну справу в Києві.

Як вже було сказано вище, ФОП - це ведення приватного підприємництва без утворення юридичної особи.

Реєстрація ФОП в Україні здатна зайняти в новачка багато часу, сил і фінансів. Рекомендуємо уважно вивчити законодавство нашої держави з цього питання або звернутися до компетентного фахівця, який допоможе вам зареєструвати ФОП.


Реєстрація ФОП Київ — затребувана послуга в нашому нотаріальному бюро. Ми реєструємо підприємницьку діяльність у короткий термін у рамках законодавства України. Клієнт одержує документи, оформлені відповідно до його виду діяльності, заплативши за це розумну ціну.


Вибір КВЕД і системи оподатковування для ФОП

Першим кроком для майбутнього підприємця є визначення кодів видів економічної діяльності (КВЕД). Реєстрація ФОП має перевагу перед юридичною особою, яка полягає в спрощеній системі оподаткування.

За законодавством України існують певні обмеження, які забороняють ФОП займатися певними видами діяльності. Наприклад, не можна займатися обміном валют, надавати поштові послуги й тощо. Дізнатися про повний перелік обмежень ви можете або самостійно, використовуючи інтернет, або зателефонувавши до нас і отримавши консультацію наших юристів .


Спрощена система оподатковування в Україні має спеціальні 3 групи, на які розподіляють підприємців:

  • 1 група. Загальний дохід підприємця обмежується сумою 300 тисяч гривень на рік. Використання найманої праці виключено. Види діяльності: роздрібна торгівля, надання побутових послуг населенню.
  • 2 група. Обсяг прибутку становить до 1,5 млн. гривень на рік. Для роботи дозволяється наймати колектив чисельністю до 10 осіб. Ця група осіб надає послуги звичайним споживачам і платникам єдиного податку, а також займається виробництвом, продажем товарів, ресторанною діяльністю.
  • 3 група. Дохід до 5 млн. гривень на рік. Немає обмежень кількості найманих працівників. Дозволяється надавати будь-які послуги й продавати товари населенню, юридичним особам з будь-якою системою оподатковування.

Для кожної групи визначається конкретний розмір або ставка податку. Розібратися у всіх нюансах і особливостях вам допоможе нотаріус Аверіна Євгенія Анатоліївна.


Реєстрація ФОП в Україні: хто може стати підприємцем?

Підприємницька діяльність у рамках українського законодавства доступна для всіх громадян. Оформити ФОП можуть громадяни України й інших держав, особи без громадянства. Підприємницька діяльність у цьому разі здійснюється на території України. Оформлення ФОП Київ можливо навіть для неповнолітніх. Важливо, щоб підприємцю було 16 років і був наявний дозвіл від батьків.

Іноземні громадяни, що проживають на території України, повинні надати документи з 3, 4 або 5 пункту. Реєстрація ФОП Київ може здійснюватися через довірену особу. Для цього нотаріусу пред'являється довіреність, паспорт і ІПН особи. Також у цьому разі необхідно пред'явити картку реєстрації ФОП із заповненими даними.


Реєстрація ФОП у Києві: особливості

Якщо ви вирішили зайнятися бізнесом, то варто знати, що відкрити ФОП можна за місцем реєстрації проживання. Тому оформлення документів у Києві можливо тільки для осіб, офіційно зареєстрованих у столиці.

Для реєстрації підприємницької діяльності досить підготувати заяву. На перший погляд така процедура досить легкою та такою, що не потребує допомоги. На практиці майбутні бізнесмени стикаються з тим, що їх документи залишаються без розгляду. Подібні випадки говорять про те, що є невідповідність передбаченим вимогам або дані внесені не повністю. Невірне заповнення заяви стає перешкодою для відкриття ФОП.

Послуга реєстрація ФОП Київ у нотаріальному бюро допомагає заощадити сили, нерви й час. Наші юристи допоможуть правильно оформити документи відповідно до державних вимог. Перевірять ваші матеріали на предмет наявності підстав для відмови. Найпоширеніші причини: невідповідність даних, наявність обмежень на певні види діяльності або неправильний вибір групи оподатковування. Нерідкі випадки, коли відмова надходить через те, що особа вже зареєстрована як підприємець.


Реєстрація ФОП Україна в нотаріуса

На цей час приватний нотаріус в Україні наділений правами державного реєстратора. Завдяки цьому реєстрація ФОП стала простою й прозорою процедурою, доступною для кожної людини. Безпосередньо в нотаріуса можна оформити всі документи, вибрати спосіб оподатковування й зареєструватися як фізичне особа-підприємець.

Ще однією перевагою звертання до нотаріуса є те, що юрист, як професіонал, порадить, яку форму оподатковування варто вибрати, виходячи з ваших умов.

Нотаріус Аверіна Євгенія Анатоліївна реєструє фізичну особу-підприємця в Києві, Україна. Процедура здійснюється в найкоротший термін з максимальною точністю в рамках чинного законодавства. Для всіх клієнтів надаємо безкоштовну консультацію, зокрема в телефонному режимі. На всі питання відповідають досвідчені юристи. Звертаючись до нотаріального бюро, ви витрачаєте менше часу та зусиль і водночас сплачуєте за всю послугу розумну суму.

Робота з нотаріальним бюро гарантує правильну подачу документів з першого разу. Адже всі заяви, документи перевіряються нашими фахівцями, що забезпечує високий рівень і швидкість надання послуги для людей з бізнес-ідеями. Самостійна подача заяви вимагає багато часу, певних знань і зусиль. Невідповідність даних, неправильне заповнення граф може призвести до відмови. Для виключення цього моменту, а також одержання професійної консультації та реєстрації у короткий строк фізичної особи-підприємця звертайтеся до нотаріуса Аверіної Євгенії Анатоліївні.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!