Час складання: від 1 години
Замовити послугу
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юридичної особи провести зміни юридичної особи
Необхідні документи: Паспорти й ІПН засновників, Паспорт і ІПН представників, якщо реєстрація за довіреністю, нотаріальна довіреність на реєстрацію, Протокол/Рішення про зміни юридичної особи, Статут юридичної особи в новій редакції
Зверніть увагу:

Залежно від змін можуть знадобитися додаткові документи. Наприклад, під час реєстрації зміни засновників буде потрібний нотаріально засвідчений акт приймання-передачі частки в статутному капіталі й тощо.

За час діяльності у товариства з обмеженою відповідальністю часто виникає необхідність змінити директора, засновника, види діяльності товариства (КВЕД), адресу розташування юридичної особи або внести інші зміни.

Усі зміни щодо юридичної особи вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань.

Варто зазначити, що згідно з чинним законодавством України з 01.01.2016 року реєстрацію юридичних осіб і внесення змін щодо юридичних осіб можуть здійснювати нотаріуси. Крім того, нотаріуси проводять реєстрацію змін незалежно від місця фізичного розташування юридичної особи (тобто якщо юридична особа розташована в місті Дніпрі, то зміни може зареєструвати, наприклад, нотаріус міста Києва).

Звертаємо вашу увагу, що тепер зміни до статуту вносяться шляхом видання нової редакції статуту.

Усі документи складаються і подаються українською мовою.

Після надання всіх зазначених вище документів та їх перевірки нотаріусом виконуються реєстраційні дії шляхом внесення інформації до Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань.

Тепер зміни вашого ТОВ зареєстровано.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!