Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 1 години
Записатися
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юридичної особи провести зміни юридичної особи
Необхідні документи: Паспорти й ІПН засновників, Паспорт і ІПН представників, якщо реєстрація за довіреністю, нотаріальна довіреність на реєстрацію, Протокол/Рішення про зміни юридичної особи, Статут юридичної особи в новій редакції
Зверніть увагу:

Залежно від змін можуть знадобитися додаткові документи. Наприклад, під час реєстрації зміни засновників буде потрібний нотаріально засвідчений акт приймання-передачі частки в статутному капіталі й тощо.

За час діяльності у товариства з обмеженою відповідальністю часто виникає необхідність змінити директора, засновника, види діяльності товариства (КВЕД), адресу розташування юридичної особи або внести інші зміни.

Усі зміни відносно юридичної особи вносяться в Єдиний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань.

Слід зауважити, що відповідно до чинної законодавчої бази України з 01.01.2016 року реєстрацію юридичних осіб і внесення змін відносно юридичних осіб можуть здійснювати нотаріуси. Крім того, нотаріуси виконують реєстрацію змін незалежно від місця фізичного розташування юридичної особи (тобто якщо юридична особа розташована в місті Дніпрі, то зміни може зареєструвати, наприклад, нотаріус міста Києва).

Звертаємо вашу увагу, що тепер зміни до статуту вносяться не шляхом реєстрації окремих змін до нього, а виданням нової редакції статуту.

Усі документи складаються і подаються українською мовою.

Після надання всіх вищезгаданих документів та їхньої перевірки нотаріусом виконуються реєстраційні дії шляхом внесення інформації до Єдиного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань.

Тепер зміни вашого ТОВ зареєстровані.

Наші співробітники будуть раді посприяти у вашій професійній діяльності.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!