Час складання: від 1 години
Замовити послугу
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка
Необхідні документи: Паспорт і ІПН спадкоємців , Свідоцтво про смерть , Довідка про причини смерті (у разі наявності), Документи, що підтверджують споріднення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб), Довідка, що підтверджує останнє місце проживання померлого , Заповіт, у разі його складання
Зверніть увагу: Юридична особа може бути спадкоємцем тільки у разі складання  заповіту на юридичну особу

Можливо, кожна людина замислювалася над питанням: «Хто ж буде користуватися моїм майном після моєї смерті?» Щоб таке питання не виникало, можна оформити в нотаріуса такий документ як заповіт. Давайте розглянемо більш докладніше спадкування за заповітом.

Заповіт – це особисте розпорядження фізичної особи на випадок її смерті. Тому заповідач особисто повинен прийти на прийом до нотаріуса та скласти заповіт. Заповіт може бути складений як на родичів, так і на осіб, не пов'язаних з вами родинними відносинами, як на все майно, яке вам належить або буде належати на момент смерті, так і на певний об'єкт. І самий цікавий момент - заповідач може не тільки в майбутньому передати своє майно за заповітом будь-кому, але й позбавити будь-кого зі спадкоємців за законом права на спадщину.

Заповідач у своєму заповіті може зробити заповідальну відмову, наприклад, після смерті заповідача спадкоємець одержить право власності на квартиру, але в нього виникне обов'язок надати іншій особі право користування цією квартирою.

Якщо ви бажаєте, щоб спадкоємець виконав яку-небудь дію (поступив в університет, переїхав жити в певне місце, тощо), ви можете скласти заповіт з умовою. Наприклад, якщо онук поступить вчитися у вищий навчальний заклад, він одержить від вас у спадщину квартиру. Слід сказати, що умова, зазначена в заповіті, повинна існувати на день смерті спадкодавця.

Подружжя, які мали майно в спільній власності, можуть скласти загальний заповіт на це майно. Після смерті одного з подружжя його частина в праві власності переходить до того з них, хто пережив, і тільки після смерті другого з подружжя, спадкоємець за заповітом одержує право на оформлення спадщини та одержання свідоцтва про право на спадщину..

Перед складанням заповіту проконсультуйтесь у нотаріуса

Перед складанням заповіту краще проконсультуватися в нотаріуса, який допоможе Вам розібратися у всіх можливих його видах, щоб усі Ваші побажання були враховані в документі.

Будемо раді бачити вас у нашій нотаріальній конторі!

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!