ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Саме свідоцтво про право на спадщину відноситься до тих важливих документів, які підтверджують ваше право власності на майно. Воно може бути як на квартиру, будинок, землю, так і на машину, банківські розрахункові рахунки, акції, тощо.

Цей документ видається нотаріусом і підтверджує той факт, що людина одержала це майно після смерті спадкодавця.

Якщо після смерті людини спадкоємець не одержав у нотаріуса відповідне свідоцтво про право на спадщину, він фактично, звичайно, може користуватися цим майном, але ось права їм розпоряджатися не має. Ви не зможете продати квартиру, зняти гроші з банківського розрахункового рахунку або подарувати машину, тому що для цього вам спочатку потрібно буде одержати свідоцтво про право на спадщину саме на це майно.

Це свідоцтво спадкоємець можете одержати тільки в тому випадку, якщо не пропущений законний строк і протягом установлених чинним законодавством 6 місяців після смерті свого спадкодавця він відкрив спадкову справу в нотаріуса.

Виходить, процедура одержання цього свідоцтва складається із двох етапів: перший полягає у відкритті спадкової справи, а другий – в одержанні самого свідоцтва на спадщину.

Кількість свідоцтв про право на спадщину залежить від кількості майна спадкодавця та кількості спадкоємців. Якщо, наприклад, видається спадщина на квартиру й після померлого залишилося 5 спадкоємців, які вступили в право на спадщину, то кожному з них буде видаватися свідоцтво на 1/5 частину квартири, така ж процедура буде стосуватися й іншого майна.

Свідоцтво про право на спадщину буває двох видів, а саме: за законом і за заповітом. Причому це жодним чином не впливає на права користування та розпорядження майном.

Як і для будь-якого іншого схожого документа, який необхідно одержати в нотаріуса, вам потрібно зібрати певний перелік документів. Але тому що спадщина – це справа складна, кропітка, а найголовніше, у кожного різна, то вона вимагає особливої уваги. Тому щоб довідатися про перелік обов'язкових документів, украй необхідних вам для одержання свідоцтва про право на спадщину, настійно рекомендуємо звернутися до нотаріуса, аби він надав вам якісну та професійну консультацію.

Якісна і професійна консультація

Радимо вам доводити процес оформлення спадщини до кінця й завжди одержувати свідоцтва про право на спадщину, і не відкладати це вкрай важливе питання. Тому чекаємо на вас у нашій нотаріальній конторі, щоб допомогти вам у цьому питанні.

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!