ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Іноді через розбіжності з повіреним або у зв'язку з тим, що сама довіреність стала неактуальною, вам треба її скасувати.

Скасування довіреності оформляється у вигляді заяви, на якій нотаріусом посвідчується вірність вашого підпису. Для скасування довіреності вам можна звернутися по допомогу до будь-якого нотаріуса, не треба звертатися саме до того нотаріуса, який посвідчував саму довіреність.

Щоб скасувати діючу довіреність, вам необхідно повідомити нотаріусу її дані (номер нотаріального бланка, на якому було видано довіреність, дату її посвідчення, її номер в Єдиному реєстрі довіреностей або в реєстрі у нотаріуса). Якщо у вас відсутня ця інформація, то не засмучуйтеся, довіреність можна знайти в Єдиному реєстрі довіреностей за вашими паспортними даними та реєстраційним номером облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН).

Нотаріус на підставі вашої заяви вносить відповідні дані про скасування довіреності до електронного реєстру довіреностей.

Ви повинні негайно повідомити про скасування довіреності повіреного і відомих вам осіб, для представництва перед якими видавалася ця довіреність. Законодавством не визначений спосіб такого повідомлення, але ми вам радимо відправити рекомендований лист з повідомленням про вручення адресату, що письмово підтвердить виконання вашого обов'язку. Так само ви можете передоручити цей обов'язок нотаріусу.

Слід зазначити, що усі дії, здійснені повіреним до моменту, коли йому стало відомо про скасування довірителем довіреності, мають юридичну силу для довірителя. Тобто скасування довіреності починає діяти для повіреного та третіх осіб з того моменту, як їм стало відомо про скасування цієї довіреності.

Документи для скасування довіреності, виданої фізичною особою:

 1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН), або свідоцтво про народження (для особи, яка не досягла 18 років);
 2. оригінал довіреності, яка скасуватиметься (за наявності).

Документи, які необхідні для скасування довіреності, виданої юридичною особою:

 1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витягання) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про привласнення ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
 2. паспорт керівника або представника компанії та документи, що підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).
 3. оригінал довіреності, яка скасуватиметься (за наявності).
Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!