ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Іноді через розбіжності з повіреним або у зв'язку з тим, що сама довіреність стала неактуальною, вам треба її скасувати.

Скасування довіреності оформляється у вигляді заяви, на якій нотаріусом посвідчується вірність вашого підпису. Для скасування довіреності вам можна звернутися по допомогу до будь-якого нотаріуса, не треба звертатися саме до того нотаріуса, який посвідчував саму довіреність.

Щоб скасувати діючу довіреність, вам необхідно повідомити нотаріусу її дані (номер нотаріального бланка, на якому було видано довіреність, дату її посвідчення, її номер в Єдиному реєстрі довіреностей або в реєстрі у нотаріуса). Якщо у вас відсутня ця інформація, то не засмучуйтеся, довіреність можна знайти в Єдиному реєстрі довіреностей за вашими паспортними даними та реєстраційним номером облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН).

Нотаріус на підставі вашої заяви вносить відповідні дані про скасування довіреності до електронного реєстру довіреностей.

Ви повинні негайно повідомити про скасування довіреності повіреного і відомих вам осіб, для представництва перед якими видавалася ця довіреність. Законодавством не визначений спосіб такого повідомлення, але ми вам радимо відправити рекомендований лист з повідомленням про вручення адресату, що письмово підтвердить виконання вашого обов'язку. Так само ви можете передоручити цей обов'язок нотаріусу.

Слід зазначити, що усі дії, здійснені повіреним до моменту, коли йому стало відомо про скасування довірителем довіреності, мають юридичну силу для довірителя. Тобто скасування довіреності починає діяти для повіреного та третіх осіб з того моменту, як їм стало відомо про скасування цієї довіреності.

Документи для скасування довіреності, виданої фізичною особою:

 1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН), або свідоцтво про народження (для особи, яка не досягла 18 років);
 2. оригінал довіреності, яка скасуватиметься (за наявності).

Документи, які необхідні для скасування довіреності, виданої юридичною особою:

 1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витягання) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про привласнення ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
 2. паспорт керівника або представника компанії та документи, що підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).
 3. оригінал довіреності, яка скасуватиметься (за наявності).

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

Доброго дня, Євгеніє! Я учора скасував довіреність, повіреного повідомив про скасування по телефону. Чи буде цього досить або мені треба зробити ще щось?

Питання від: Андрій
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Здрастуйте! Я вам раджу додатково написати повіреному листа, в якому необхідно повідомити про скасування довіреності. Лист краще відправити з повідомленням про вручення адресату. Дуже важливо, щоб у вас залишився документ, що підтверджує виконання вашого обов'язку, оскільки усі дії, які здійснює повірений до того моменту, як йому стане відомо про скасування довіреності, матимуть юридичну силу для вас, то ж таке повідомлення про вручення йому листа може знадобитися вам в майбутньому та стати безперечним доказом.

 

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!