Час Складання: 1 година 30 хвилин – 3 години
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя власника нерухомості, зокрема якщо власник під час придбання нерухомості перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл, Згода подружжя орендаря, якщо орендар на цей момент перебуває в шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти договір (протокол загальних зборів)
Необхідні документи щодо нерухомості: Документи, що підтверджують право власності на нерухомість, Технічний паспорт на нерухомість , Звіт про експертну оцінку нерухомості, Довідка про прописаних у квартирі, якщо майно розташоване не в місті Києві (якщо майно розташоване в місті Києві, те заздалегідь під час консультації необхідно перевірити, чи внесена Ваша квартира до реєстру прописаних осіб. Якщо не внесена, то додатково потрібно звертатися до ЦНАП для внесення даних), Якщо в квартирі прописані неповнолітні, то необхідно одержати дозвіл органів опіки й піклування на укладання договору, Якщо право власності виникло до 2013 року, необхідно одержати в БТІ інформаційну довідку про те, що станом на 01.01.2013 року нерухомість належала продавцю
Зверніть увагу:

Договір купівлі-продажу квартири засвідчує нотаріус за місцем розташування майна або за місцем реєстрації однієї зі сторін.

Тобто, нотаріус міста Києва може засвідчити договір, якщо нерухомість розташована в межах міста Києва або одна зі сторін договору зареєстрована в місті Києві.

Ви нарешті наважилися придбати квартиру, знайшли відповідний варіант, і тепер залишилася справа за малим: переоформити право власності на себе або, навпаки, продаєте свою квартиру та не уявляєте, з чого розпочати.

Нині всі договори купівлі-продажу нерухомого майна підлягають обов'язковому нотаріальному засвідченню, що є запорукою законності їх здійснення. Сьогодні нотаріус, засвідчуючи договір купівлі-продажу квартири, одночасно реєструє на нового власника право власності в Державному реєстрі речових прав. Тобто, ви залишаєте нотаріуса вже повноправним власником квартири, і немає необхідності реєструвати своє право власності в будь-яких інших органах.

При посвідченні договору купівлі-продажу нотаріус перевіряє усі документи, подані для укладення договору, наявність арештів і заборон на відчуження квартири, дійсність довіреності (якщо договір укладається представником).

Слід зазначити, що якщо квартира належить продавцю більше 3-х років, і продаж цієї квартири буде першим продажем нерухомості в цьому році, то прибуток, отриманий від продажу, не оподатковується.

Запитання-відповідь::

Як оформити договір купівлі-продажу квартири?

Для цього необхідно звернутися до нотаріуса. За законом України договір купівлі-продажу України має бути нотаріально засвідчений. У процесі оформлення нотаріус фіксує нового власника в Держреєстрі. Під час укладання договору необхідно мати весь перелік документів.

Які документи потрібні для договору купівлі-продажу квартири?

Для оформлення договору купівлі-продажу нерухомості в Україні потрібні: паспорти та ІПН сторін, згода від подружжя (якщо є одруженим) і свідоцтво про шлюб. Також необхідний повний комплект документів на квартиру. Повну інформацію ви можете одержати, зателефонувавши на номер: +38 (044) 500-74-74

Як одержати дублікат договору купівлі-продажу квартири?

Щоб одержати дублікат договору купівлі-продажу квартири в Україні, необхідно звернутися з відповідним запитом до нотаріуса, у якого ви укладали договір на нерухомість.

Скільки коштує оформлення договору купівлі-продажу квартири?

Вартість оформлення договору купівлі-продажу квартири в нотаріуса в Києві залежить від конфігурації умов і сторін договору (юр. і фіз. осіб). Довідатися ціни на послуги нотаріуса, одержати безкоштовну консультацію, а також уточнити перелік документів, необхідних для угоди, ви можете, зателефонувавши на номер: +38 (044) 500-74-74

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!