ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Ви нарешті наважилися придбати квартиру, знайшли відповідний варіант, і тепер залишилася справа за малим: переоформити право власності на себе або, навпаки, продаєте свою квартиру та не уявляєте, з чого розпочати.

Нині всі договори купівлі-продажу нерухомого майна підлягають обов'язковому нотаріальному засвідченню, що є запорукою законності їх здійснення. Сьогодні нотаріус, засвідчуючи договір купівлі-продажу квартири, одночасно реєструє на нового власника право власності в Державному реєстрі речових прав. Тобто, ви залишаєте нотаріуса вже повноправним власником квартири, і немає необхідності реєструвати своє право власності в будь-яких інших органах.

При посвідченні договору купівлі-продажу нотаріус перевіряє усі документи, подані для укладення договору, наявність арештів і заборон на відчуження квартири, дійсність довіреності (якщо договір укладається представником).

Слід зазначити, що якщо квартира належить продавцю більше 3-х років, і продаж цієї квартири буде першим продажем нерухомості в цьому році, то прибуток, отриманий від продажу, не оподатковується.

Документи для оформлення договору купівлі-продажу квартири в Україні:

 1. Паспорти та реєстраційні номери облікової картки платника податків (що раніше вказувався як ІПН) сторін договору, для неповнолітньої особи - свідоцтво про народження.
 2. Документи, що підтверджують право власності на квартиру (свідоцтво про право власності або свідоцтво про право на спадщину, а також договори купівлі-продажу/дарування/міни, довічного утримання тощо).
 3. Якщо в квартирі прописані неповнолітні особи або вони виступатимуть сторонами договору, то на укладення договору потрібний дозвіл опікунського органу (якщо стороною договору виступає неповнолітня особа, то потрібна ще згода батьків на підписання ним договору).
 4. Довідка про кількість прописаних осіб в квартирі.
 5. Звіт про експертну грошову оцінку квартири.
 6. Якщо нерухоме майно було придбане в шлюбі, розірваному нині, або покупець на даний момент перебуває в шлюбі, то необхідно надати нотаріусу згоду подружжя на укладення договору, свідоцтво про шлюб або рішення суду за шлюборозлучним процесом (свідоцтво про розірвання шлюбу).
 7. Якщо договір укладатиметься від вашого імені представником за довіреністю, то потрібні така довіреність, паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (що раніше вказувався як ІПН) повіреного.
Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!