Час складання: від 2х годин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя власника нерухомості, зокрема якщо власник під час придбання нерухомості перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл, Згода подружжя орендаря, якщо орендар на цей момент перебуває в шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти договір (протокол загальних зборів)
Необхідні документи щодо нерухомості: Документи, що підтверджують право власності на нерухомість, Технічний паспорт на нерухомість , Звіт про експертну оцінку нерухомості, Довідка про прописаних у квартирі, якщо майно розташоване не в місті Києві (якщо майно розташоване в місті Києві, те заздалегідь під час консультації необхідно перевірити, чи внесена Ваша квартира до реєстру прописаних осіб. Якщо не внесена, то додатково потрібно звертатися до ЦНАП для внесення даних), Якщо в квартирі прописані неповнолітні, то необхідно одержати дозвіл органів опіки й піклування на укладання договору, Якщо право власності виникло до 2013 року, необхідно одержати в БТІ інформаційну довідку про те, що станом на 01.01.2013 року нерухомість належала продавцю
Зверніть увагу:

Договір купівлі-продажу квартири засвідчує нотаріус за місцем розташування майна або за місцем реєстрації однієї зі сторін.

Тобто, нотаріус міста Києва може засвідчити договір, якщо нерухомість розташована в межах міста Києва або одна зі сторін договору зареєстрована в місті Києві.

Ви нарешті наважилися придбати квартиру, знайшли відповідний варіант, і тепер залишилася справа за малим: переоформити право власності на себе; або, навпаки, продаєте свою квартиру та не уявляєте, з чого розпочати.

Зараз всі договори купівлі-продажу нерухомого майна підлягають обов'язковому нотаріальному посвідченню, що є запорукою законності їх вчинення. Сьогодні нотаріус, посвідчуючи договір купівлі-продажу квартири в Україні, одночасно реєструє на нового власника право власності в Державному реєстрі речових прав. Тобто, ви залишаєте нотаріуса вже повноправним власником квартири, і немає необхідності реєструвати своє право власності в будь-яких інших органах.

Під час посвідчення договору купівлі-продажу квартири нотаріус перевіряє усі документи, подані для укладення договору, наявність арештів і заборон на відчуження квартири, чинність довіреності (якщо договір укладається представником).

Звертаємо увагу, що якщо квартира належить продавцю більше 3-х років, і продаж цієї квартири буде першим продажем нерухомості в році, то прибуток, отриманий від продажу, не оподатковується.

Запитання-відповідь:

Як оформити договір купівлі-продажу квартири?

Оформленням договору купівлі-продажу займаються нотаріуси. За законом України договір купівлі-продажу України має бути нотаріально посвідчений. У процесі оформлення нотаріус фіксує нового власника в Держреєстрі. Під час укладання договору необхідно мати весь перелік документів.

Які документи потрібні для договору купівлі-продажу квартири?

Для оформлення договору купівлі-продажу нерухомості в Україні потрібні: паспорти та ІПН сторін, згода від подружжя (для осіб, що перебувають у шлюбі) і свідоцтво про шлюб. Також необхідний повний комплект документів на квартиру.

Як одержати дублікат договору купівлі-продажу квартири?

Щоб одержати дублікат договору купівлі-продажу квартири в Україні, необхідно звернутися з відповідним запитом до нотаріуса, у якого ви укладали договір на нерухомість.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!