Час складання: від 2х годин
Замовити послугу
Документи для фізичної особи: Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя власника нерухомості, зокрема якщо власник під час придбання нерухомості перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл, Згода подружжя орендаря, якщо орендар на цей момент перебуває в шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти договір (протокол загальних зборів)
Необхідні документи щодо нерухомості: Документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку , Звіт про експертну оцінку земельної ділянки, Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці, Витяг з Державного земельного кадастру
Зверніть увагу:

Договір купівлі-продажу земельної ділянки засвідчується нотаріусом за місцем розташування майна або за місцем реєстрації однієї зі сторін.

Тобто, нотаріус міста Києва може засвідчити договір, якщо земельна ділянка розташована в межах міста Києва або одна зі сторін договору зареєстрована в місті Києві.

Слід пам'ятати, що в Україні на цей момент діє мораторій щодо відчуження землі сільськогосподарського призначення.

Якщо на земельній ділянці, яка відчужується, розташований житловий будинок, то одночасно оформляються 2 договори: договір купівлі-продажу будинку й договір купівлі-продажу земельної ділянки.

Купівля-продаж нерухомості - це, безумовно, дуже серйозна подія в житті людини. Багато хто з нас з педантичністю та ретельністю підходить до питання купівлі або продажу своєї нерухомості.

Деякі з нас завжди мріяли побудувати будинок і жити якнайдалі від шуму та ділової метушні, а то й зовсім за містом. Першим кроком до втілення мрії буде купівля земельної ділянки.

Під земельною ділянкою ми маємо на увазі частину земної поверхні з чітко вказаними межами та присвоєним їй кадастровим номером.

Зараз всі договори купівлі-продажу нерухомого майна підлягають обов'язковому нотаріальному посвідченню, що є запорукою законності їх вчинення. Сьогодні нотаріус, посвідчуючи договір купівлі-продажу земельної ділянки, одночасно реєструє на нового власника право власності в Державному реєстрі речових прав. Тобто, ви покидаєте нотаріуса вже повноправним власником ділянки. Для встановлення факту відсутності обмежень (обтяжень) стосовно земельної ділянки, що продається, продавцем нотаріусу надається витяг з Державного земельного кадастру.

Під час складання договору купівлі-продажу нотаріус перевіряє усі подані документи, а також наявність арештів і/або заборон на відчуження земельної ділянки, чинність довіреності (якщо договір укладається представником).

Звертаємо увагу, що якщо земельна ділянка належить продавцю більше 3-х років, а також продаж цієї землі буде першим продажем нерухомості в цьому році, то отриманий від продажу дохід не оподатковується.

Запитання-відповідь:

Як розірвати договір купівлі-продажу земельної ділянки?

У разі якщо одна зі сторін не виконує умови угоди, то розірвати договір можна звернувшись до суду.

Як скласти договір купівлі-продажу земельної ділянки?

Для цього необхідно звернутися до нотаріуса, тому що договір купівлі-продажу земельної ділянки має посвідчуватися нотаріально. Під час оформлення угоди вноситься новий власник до Державного реєстру.

Як відновити договір купівлі-продажу земельної ділянки?

Якщо договір купівлі-продажу землі було загублено, то ви маєте можливість його відновити. Для цього зверніться до нотаріуса, який його оформляв. Для одержання дубліката необхідно подати заяву, а також при собі мати паспорт і ІПН.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

 

[email protected]


АДРЕСИ:

• вул. Малопідвальна, 1/7, Київ 01001, Україна
Майдан Незалежності

• 647 Saint Vincent, Irvine, CA 92618, USA


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – Субота
Онлайн: 24/7
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!