ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Купівля-продаж нерухомості - це, безумовно, дуже серйозна подія в житті людини. Багато хто з нас з педантичністю та ретельністю підходить до питання купівлі або продажу своєї нерухомості.

Деякі з нас завжди мріяли побудувати будинок і жити якнайдалі від шуму та ділової метушні, а то й зовсім за містом. Першим кроком до втілення мрії буде купівля земельної ділянки.

Під земельною ділянкою ми маємо на увазі частину земної поверхні з чітко вказаними межами та присвоєним їй кадастровим номером.

Нині всі договори купівлі-продажу нерухомого майна підлягають обов'язковому нотаріальному засвідченню, що є запорукою законності їх здійснення. Сьогодні нотаріус, засвідчуючи договір купівлі-продажу земельної ділянки, одночасно реєструє на нового власника право власності в Державному реєстрі речових прав. Тобто, ви покидаєте нотаріуса вже повноправним власником ділянки. Для встановлення факту відсутності обмежень (обтяжень) земельної ділянки, що продається, продавцем нотаріусу надається витяг з Державного земельного кадастру.

При складанні договору купівлі-продажу нотаріус перевіряє усі подані документи, а також наявність арештів і/або заборон на відчуження земельної ділянки, дійсність довіреності (якщо договір укладається представником).

Слід зазначити, що якщо земельна ділянка належить продавцю більше 3-х років, а також продаж цієї землі буде першим продажем нерухомості в цьому році, то отриманий від продажу дохід не оподатковується.

Документи для складання договору купівлі-продажу земельної ділянки:

 1. Паспорти та реєстраційні номери облікової картки платника податків (раніше згадуваний як ІПН) сторін договору, свідоцтво про народження - для неповнолітньої особи, якщо така бере участь в угоді.
 2. Документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку. Ними можуть бути державний акт на земельну ділянку, свідоцтво про право власності, або, як варіант, договори купівлі-продажу/дарування/міни, довічного утримання, а також свідоцтво про право на спадщину, тощо.
 3. Якщо неповнолітні особи виступатимуть сторонами договору, то на укладення договору потрібний дозвіл опікунського органу (якщо сторона договору - неповнолітня особа, то в обов'язковому порядку потрібна додатково згода батьків на підписання ним договору).
 4. Звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки.
 5. Витяг з Державного земельного кадастру.
 6. Якщо нерухоме майно набувалося в шлюбі, розірваному нині, або покупець перебуває в шлюбі на цей час, то необхідно надати нотаріусу згоду подружжя на укладення договору, свідоцтво про шлюб або рішення суду за шлюборозлучним процесом (свідоцтво про розірвання шлюбу).
 7. У випадку, якщо договір укладатиметься представником за довіреністю від вашого імені, то необхідно надати таку довіреність, паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше згадуваний як ІПН) повіреного.
Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!