Час Складання: 1 година 30 хвилин – 3 години
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя власника нерухомості, зокрема якщо власник під час придбання нерухомості перебував у шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл, Згода подружжя орендаря, якщо орендар на цей момент перебуває в шлюбі, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка, Рішення юр. особи укласти договір (протокол загальних зборів)
Необхідні документи щодо нерухомості: Документи, що підтверджують право власності на земельну ділянку , Звіт про експертну оцінку земельної ділянки, Довідка про відсутність будівель на земельній ділянці, Витяг з Державного земельного кадастру
Зверніть увагу:

Договір купівлі-продажу земельної ділянки засвідчується нотаріусом за місцем розташування майна або за місцем реєстрації однієї зі сторін.

Тобто, нотаріус міста Києва може засвідчити договір, якщо земельна ділянка розташована в межах міста Києва або одна зі сторін договору зареєстрована в місті Києві.

Слід пам'ятати, що в Україні на цей момент діє мораторій щодо відчуження землі сільськогосподарського призначення.

Якщо на земельній ділянці, яка відчужується, розташований житловий будинок, то одночасно оформляються 2 договори: договір купівлі-продажу будинку й договір купівлі-продажу земельної ділянки.

Купівля-продаж нерухомості - це, безумовно, дуже серйозна подія в житті людини. Багато хто з нас з педантичністю та ретельністю підходить до питання купівлі або продажу своєї нерухомості.

Деякі з нас завжди мріяли побудувати будинок і жити якнайдалі від шуму та ділової метушні, а то й зовсім за містом. Першим кроком до втілення мрії буде купівля земельної ділянки.

Під земельною ділянкою ми маємо на увазі частину земної поверхні з чітко вказаними межами та присвоєним їй кадастровим номером.

Нині всі договори купівлі-продажу нерухомого майна підлягають обов'язковому нотаріальному засвідченню, що є запорукою законності їх здійснення. Сьогодні нотаріус, засвідчуючи договір купівлі-продажу земельної ділянки, одночасно реєструє на нового власника право власності в Державному реєстрі речових прав. Тобто, ви покидаєте нотаріуса вже повноправним власником ділянки. Для встановлення факту відсутності обмежень (обтяжень) земельної ділянки, що продається, продавцем нотаріусу надається витяг з Державного земельного кадастру.

При складанні договору купівлі-продажу нотаріус перевіряє усі подані документи, а також наявність арештів і/або заборон на відчуження земельної ділянки, дійсність довіреності (якщо договір укладається представником).

Слід зазначити, що якщо земельна ділянка належить продавцю більше 3-х років, а також продаж цієї землі буде першим продажем нерухомості в цьому році, то отриманий від продажу дохід не оподатковується.

Запитання-відповідь::

Як розірвати договір-купівлі продажу земельної ділянки?

У разі, якщо одна зі сторін не виконує умови угоди, то розірвати договір можна, звернувшись до суду.

Як скласти договір купівлі-продажу земельної ділянки?

Для цього необхідно звернутися до нотаріуса, тому що договір купівлі-продажу земельної ділянки має засвідчуватися нотаріально. Під час оформлення угоди вноситься новий власник до Державного реєстру.

Як відновити договір купівлі-продажу земельної ділянки?

Якщо договір купівлі-продажу землі був загублений, то у вас є можливість його відновити. Для цього зверніться до нотаріуса, який його оформляв. Для одержання дубліката необхідно подати заяву, а також при собі мати паспорт і ІПН.

Скільки коштує договір купівлі-продажу земельної ділянки?

Вартість оформлення договору купівлі-продажу земельної ділянки в нотаріуса в Києві залежить від конфігурації умов і сторін договору (юр. і фіз. осіб). Довідатися ціни на послуги нотаріуса, одержати безкоштовну консультацію, а також уточнити перелік документів, необхідних для угоди, ви можете, зателефонувавши на номер: +38 (044) 500-74-74

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!