Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 2х годин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя обох сторін, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Зверніть увагу:

Під час укладання договору позики згода подружжя обох сторін договору є обов'язковою!

За договором позики позикодавець може передати не лише гроші, але й інші речі, що мають родові ознаки (тобто речі, які вимірюються числом, вагою) у власність позичальнику, а він, у свою чергу, зобов'язується повернути вказану в договорі суму грошових коштів або такі ж речі у вказаній кількості та рівнозначної якості. Давайте детальніше розглянемо договір позики грошових коштів.

Такий договір позики грошових коштів може бути укладений сторонами як в усній формі, так і в письмовій. За бажання сторін такий вид договору може бути засвідчений нотаріально. Якщо сума позики за договором у десять разів перевищує розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, встановленого законом (на даний момент він складає 17 гривен, а значить сума договору повинна складати більше 170 гривен), то договір має бути складений у письмовій формі. У тому випадку, якщо сума позики буде значною, настійно рекомендуємо такий договір засвідчити нотаріально.

Договір вважається укладеним з моменту передачі грошей позичальнику. Будь-яких особливих вимог щодо змісту договору немає, цілком досить вказати сторони договору, суму грошових коштів, що передаються, і на який саме строк. Якщо ж грошова сума повертатиметься частинами, то не зайвим в тексті буде вказати строки внесення платежів і передбачити відповідальність позичальника за пропуск цих термінів.

Звертаємо вашу увагу, що у разі пропуску з будь-якої причини позичальником терміну оплати чергового платежу, позикодавець може вимагати повернення позики в повному обсязі до закінчення терміну дії договору.

Позика вважається поверненою безпосередньо у момент передачі грошей позикодавцю. Для захисту прав позичальника (особи, яка позичала кошти) радимо факт повернення грошей в повному обсязі вказати в заяві позикодавця, підпис на якій засвідчити нотаріально.

Перш ніж укладати договір позики радимо заздалегідь проконсультуватися з нотаріусом, щоб продумати і включити в договір усі нюанси, тим самим захистивши свої права.

Запитання-відповідь:

Скільки коштує оформити договір позики в нотаріуса?

Вартість оформлення договору позики в нотаріуса визначається індивідуально. Ціна нотаріальної послуги залежить від виду договору, конкретної ситуації. Одержати консультацію та дізнатися про вартість оформлення ви можете, зателефонувавши на номер телефону: +38 (044) 500-74-74

Як оформити договір позики між фізичними особами?

Договір позики може складатися у простій письмовій формі. Рекомендуємо договір позики оформляти в нотаріуса, щоб захистити свої права. Для оформлення необхідна особиста присутність обох сторін у нотаріуса з документами.

Як захистити права позичальника?

Рекомендуємо оформляти договір нотаріально, а також під час повернення грошей скласти заяву про одержання коштів позикодавця та засвідчити підписи на ньому нотаріально. Це допоможе уникнути спірних моментів за договором.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!