Час Складання: 1-2 години
Консультація при оформленні: безкоштовно
Нотаріальна Копія: 2 копії входять у вартість
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорти й ІПН сторін, Згода подружжя обох сторін, а саме паспорт, ІПН, свідоцтво про шлюб або заздалегідь нотаріально оформлена заява-дозвіл
Зверніть увагу:

Під час укладання договору позики згода подружжя обох сторін договору є обов'язковою!

За договором позики позикодавець може передати не лише гроші, але й інші речі, що мають родові ознаки (тобто речі, які вимірюються числом, вагою) у власність позичальнику, а він, у свою чергу, зобов'язується повернути вказану в договорі суму грошових коштів або такі ж речі у вказаній кількості та рівнозначної якості. Давайте детальніше розглянемо договір позики грошових коштів.

Такий договір позики грошових коштів може бути укладений сторонами як в усній формі, так і в письмовій. За бажання сторін такий вид договору може бути засвідчений нотаріально. Якщо сума позики за договором у десять разів перевищує розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, встановленого законом (на даний момент він складає 17 гривен, а значить сума договору повинна складати більше 170 гривен), то договір має бути складений у письмовій формі. У тому випадку, якщо сума позики буде значною, настійно рекомендуємо такий договір засвідчити нотаріально.

Договір вважається укладеним з моменту передачі грошей позичальнику. Будь-яких особливих вимог щодо змісту договору немає, цілком досить вказати сторони договору, суму грошових коштів, що передаються, і на який саме строк. Якщо ж грошова сума повертатиметься частинами, то не зайвим в тексті буде вказати строки внесення платежів і передбачити відповідальність позичальника за пропуск цих термінів.

Звертаємо вашу увагу, що у разі пропуску з будь-якої причини позичальником терміну оплати чергового платежу, позикодавець може вимагати повернення позики в повному обсязі до закінчення терміну дії договору.

Позика вважається поверненою безпосередньо у момент передачі грошей позикодавцю. Для захисту прав позичальника (особи, яка позичала кошти) радимо факт повернення грошей в повному обсязі вказати в заяві позикодавця, підпис на якій засвідчити нотаріально.

Перш ніж укладати договір позики радимо заздалегідь проконсультуватися з нотаріусом, щоб продумати і включити в договір усі нюанси, тим самим захистивши свої права.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!