ТЕЛЕФОНУЙТЕ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

За договором позики позикодавець може передати не лише гроші, але й інші речі, що мають родові ознаки (тобто речі, які вимірюються числом, вагою) у власність позичальнику, а він, у свою чергу, зобов'язується повернути вказану в договорі суму грошових коштів або такі ж речі у вказаній кількості та рівнозначної якості. Давайте детальніше розглянемо договір позики грошових коштів.

Такий договір позики грошових коштів може бути укладений сторонами як в усній формі, так і в письмовій. За бажання сторін такий вид договору може бути засвідчений нотаріально. Якщо сума позики за договором у десять разів перевищує розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, встановленого законом (на даний момент він складає 17 гривен, а значить сума договору повинна складати більше 170 гривен), то договір має бути складений у письмовій формі. У тому випадку, якщо сума позики буде значною, настійно рекомендуємо такий договір засвідчити нотаріально.

Договір вважається укладеним з моменту передачі грошей позичальнику. Будь-яких особливих вимог щодо змісту договору немає, цілком досить вказати сторони договору, суму грошових коштів, що передаються, і на який саме строк. Якщо ж грошова сума повертатиметься частинами, то не зайвим в тексті буде вказати строки внесення платежів і передбачити відповідальність позичальника за пропуск цих термінів.

Звертаємо вашу увагу, що у разі пропуску з будь-якої причини позичальником терміну оплати чергового платежу, позикодавець може вимагати повернення позики в повному обсязі до закінчення терміну дії договору.

Позика вважається поверненою безпосередньо у момент передачі грошей позикодавцю. Для захисту прав позичальника (особи, яка позичала кошти) радимо факт повернення грошей в повному обсязі вказати в заяві позикодавця, підпис на якій засвідчити нотаріально.

Перш ніж укладати договір позики радимо заздалегідь проконсультуватися з нотаріусом, щоб продумати і включити в договір усі нюанси, тим самим захистивши свої права.

Документи складання та посвідчення нотаріусом договору позики грошей:

  • паспорти, реєстраційні номери облікових карток платників податків (раніше згадувані як ідентифікаційні номери) сторін за договором;
  • якщо будь-яка із сторін перебуває в шлюбі, потрібні також свідоцтво про шлюб, паспорт, а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше згадуваний як ідентифікаційний номер) чоловіка або дружини, як варіант, можна надати завірену нотаріально заяву (згоду) чоловіка (дружини) на укладення такого договору.
Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


  • Реєстрація нерухомості і прав
  • Довідка з реєстру прав на нерухомість
  • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ПРИХОДЬТЕ!