ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Ви хочете продати, приватизувати, здати в оренду своє житло, але у вас немає часу на бюрократичну тяганину або ви фізично знаходитеся в іншому місті? Отже, вам слід оформити довіреність на квартиру.

З огляду на ті повноваження, якими ви наділяєте особу, можна умовно виділити наступні види довіреностей, а саме:

 • генеральна довіреність (містить найбільше коло повноважень від представництва інтересів в різних органах, установах, перед третіми особами до продажу квартири);
 • довіреність на розпорядження квартирою (з правом продажу).
 • довіреність на передачу квартири в оренду;
 • довіреність на приватизацію квартири;
 • інші довіреності, залежно від визначених Вами повноважень (наприклад, на прописування у квартирі, виписування з неї).

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

Документи для складання довіреності на квартиру від імені фізичної особи:

 1. ваш паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (раніше - ІПН), свідоцтво про народження (якщо в довіреності присутні права неповнолітньої особи);
 2. дозвіл опікунського органу, згода батьків на підписання довіреності, якщо довірителем виступає особа, що не досягла 18 років.

Документи, які необхідні для складання довіреності на квартиру від імені юридичної особи:

 1. статутні (засновницькі) документи юридичної особи (статут, положення, засновницький договір), свідоцтво про держреєстрацію або виписка (витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, довідка встановленого зразка про надання ідентифікаційного коду юридичній особі (ЄДРПОУ);
 2. паспорт керівника або представника компанії та документи, що підтверджують його повноваження (довіреність, наказ про призначення, протокол загальних зборів про обрання його на посаду).

Перш ніж звертатися до нотаріуса, необхідно чітко визначиться з колом повноважень, якими ви наділятимете довірену особу.

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

Здрастуйте, які ще документи можуть знадобитися моєму повіреному при оформленні угоди купівлі-продажу квартири, окрім довіреності?

Питання від: Андрій
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Добридень, окрім довіреності, нотаріусу необхідно буде ще надати нотаріально засвідчену копію вашого паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків (раніше ми називали його ІПН) та інші документи, необхідні для посвідчення самого договору.

Моя бабуся бажає подарувати мені свою квартиру, а я не можу приїхати на укладання правочину, оскільки мешкаю в іншому місті. Мене влаштовує, щоб від мого імені в угоді брала участь моя тітка. Чи маю я право видати на її ім'я довіреність?

Питання від: Сергій
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Так, можете, але в цій довіреності повинно бути обов'язково прописано, що ви довіряєте вашій тітці прийняти як дарунок на ваше ім'я певну квартиру, з точною вказівкою її адреси.

Мене звуть Олена, хочу дати своєму чоловіку довіреність на продаж нашої спільної квартири, чи треба на оформлення довіреності приносити з собою документи (договір купівлі-продажу), що встановлюють наше майнове право на нерухомість?

Питання від: Олена
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.10.2015
Дата відповіді: 28.10.2015

Здрастуйте, Олена! Ні, для складання такої довіреності нотаріусу не треба надавати документи, що встановлюють таке право. Це пов'язано з тим, що нотаріус не перевіряє ваше право власності на квартиру, а лише вказує її адресу. Для детальнішого опису квартири ви можете надати копії цих документів.

 

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!