Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 30 хвилин
Нотаріальна копія: за домовленістю
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН
Документи для представника юридичної особи: Протокол та наказ, (або інші документи, що підтверджують повноваження підписувача), Статут, виписка і печатка, Паспорт та ІПН підписанта
Зверніть увагу:

Повіреній особі (тій, на кого оформляється довіреність) бути присутньою під час оформлення не обов'язково! Будуть потрібні тільки її дані: ПІБ, адреса прописки, ІПН, дата народження, паспортні дані (за необхідності).

Крім того, необхідно в тексті довіреності вказати точна адреса майна, яке буде продаватися.

Ви хочете продати, приватизувати, здати в оренду своє житло, але у вас немає часу на бюрократичну тяганину або ви фізично знаходитеся в іншому місті? Отже, вам слід оформити довіреність на квартиру.

З огляду на ті повноваження, якими ви наділяєте особу, можна умовно виділити наступні види довіреностей, а саме:

  • генеральна довіреність (містить найбільше коло повноважень від представництва інтересів в різних органах, установах, перед третіми особами до продажу квартири);
  • довіреність на розпорядження квартирою (з правом продажу).
  • довіреність на передачу квартири в оренду;
  • довіреність на приватизацію квартири;
  • інші довіреності, залежно від визначених Вами повноважень (наприклад, на прописування у квартирі, виписування з неї).

За довіреністю повноваження можуть передаватися як одній, так і декільком, вказаним вами, особам одночасно, які матимуть право діяти як спільно, так і самостійно, тобто, незалежно один від одного.

У довіреності відображається інформація про повіреного (ПІБ та місце його проживання, додатково можуть вказуватися - його паспортні дані та реєстраційний номер облікової картки платника податків (відомий раніше як ІПН)). Тому для підписання довіреності цю інформацію необхідно надати нотаріусу.

Перш ніж звертатися до нотаріуса, необхідно чітко визначиться з колом повноважень, якими ви наділятимете довірену особу.

Запитання-відповідь:

Що дає довіреність на квартиру?

Це легальний спосіб передачі прав і повноважень на розпорядження нерухомістю. Повірена особа діє в інтересах власника. Водночас варто пам'ятати, що довіреність на квартиру не дає права власності. Список повноважень може бути абсолютно різним і залежить від побажань довірителя. Повірена особа може в інтересах довірителя здавати, продавати житло, оформляти документи, звертатися в державні органі.

Які документи потрібні для довіреності на продаж квартири?

Щоб оформити довіреність на продаж квартири, треба надати нотаріусу такі документи: паспорт, ІПН і документ, що підтверджує право власності на нерухомість. Важлива тільки присутність довірителя (власника квартира).

Як перевірити довіреність на квартиру?

Для перевірки дійсності нотаріальних документів існує сервіс “Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів”, який доступний на сайті ДП НАІС. Однак там не буде інформації, яка міститься в тексті довіреності. Для цього треба звернутися безпосередньо до того нотаріуса, який видав довіреність. Водночас присутність Довірителя в нотаріуса обов'язкова.

Як оформити довіреність на квартиру?

Для оформлення довіреності на квартиру відповідно до законодавства України зверніться до нотаріуса в Києві. Надайте необхідні документи: паспорт, ІПН власника та свідоцтво на право власності. У довіреності визначіть коло повноважень, яке передається повіреній особі.

Скільки коштує довіреність на квартиру?

Кожний нотаріус самостійно визначає вартість послуги. Вартість послуги нотаріуса залежить від установленого тарифу та конфігурації послуги (строк довіреності, необхідності перекладу на іноземну мову, кількості уповноважених осіб). Для уточнення ціни телефонуйте: +38 (044) 500-74-74

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!