ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Часто в повсякденному житті у нас виникає необхідність в отриманні нотаріальної копії документу, особливо у тому випадку, коли необхідно один і той же документ подати одночасно до декількох служб, установ або до інших інстанцій. У цьому випадку Вам допоможе копія документу, засвідчена нотаріально! Тобто, щоб отримати цю послугу, Вам потрібно звернутися до нотаріальної контори. Нотаріуси мають право засвідчувати копії документів, виданих як юридичними, так і фізичними особами, за умови, що ці документи не суперечать закону і мають юридичну силу.

Для здійснення цієї дії документ повинен мати належний вигляд і містити відповідні реквізити: назву організації, що видала цей документ, номер і дату його видачі, за необхідності він має бути викладений на бланку затвердженої форми (зразку). Документ має бути підписаний уповноваженою особою, і на ньому має бути проставлена печатка (за її наявності).

Нотаріус так само може засвідчити копію документу, виданого фізичною особою, у разі, якщо достовірність підпису фізичної особи засвідчена нотаріусом, організацією за місцем роботи, навчання, проживання або лікування громадянина.

Проте нотаріус не має права засвідчувати копії документів, які написані олівцем, в яких є підчистки, зроблені приписки, необумовлені виправлення, закреслені слова. Документ повинен мати чіткий текст, який можливо прочитати, чіткий відбиток печатки (у разі її наявності). Якщо документ викладений на декількох сторінках, то вони мають бути прошиті, пронумеровані і скріплені належним чином.

Засвідчення копії можливе тільки в тому випадку, якщо нотаріус особисто побачив оригінал документу, перевірив його дійсність, правильність оформлення, наявність усіх необхідних реквізитів, порівняв його з копією, або ж самостійно за допомогою відповідної техніки зробив копію. І тільки після цього він може засвідчувати вірність копії з цього документу нотаріально, причому копія робиться подібною до оригіналу, тобто, якщо документ прошитий, то нотаріальна копія теж має бути прошита і скріплена печаткою та підписом нотаріуса.

У кінці документу робиться засвідчувальний напис нотаріуса, що підтверджує відповідність копії до оригіналу, і все це закріплюється підписом і печаткою нотаріуса.

Кількість нотаріальних копій одного документу може бути не обмежена.

Документи, необхідні для посвідчення копії документу:

 1. документи, що посвідчують вашу особу;
 2. оригінал документу, копію якого ви збираєтеся засвідчити.

ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ

приватного нотаріуса Києва Євгенії Аверіної

Добрий ранок, чи можу я засвідчити свій диплом про вищу освіту?

Питання від: Володимир
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 28.05.2016
Дата відповіді: 28.05.2016

Здрастуйте! Так, звичайно, можете, тільки звертаємо вашу увагу, що додаток до диплому окремо від диплому не може бути засвідчений, а ось диплом без додатка ви засвідчити зможете. Також зверніть вашу увагу, що в додатку обов'язково має бути вказаний номер диплому, до якого він виписаний, проставлені печатка вишу, підпис уповноваженої особи і в обов'язковому порядку реєстраційний номер.

Здрастуйте, мене звуть Ігор, моїй мамі треба засвідчити копію договору купівлі-продажу квартири. Вона повинна особисто до вас звернутися або за наданням цієї послуги можу звернутися і я?

Питання від: Ігор
Відповіла: Євгенія Аверіна
Дата питання: 20.01.2016
Дата відповіді: 20.01.2016

Здрастуйте! Згідно із законодавством, за засвідченням копій документів до нотаріуса може звернутися будь-яка зацікавлена особа, і не обов'язково це має бути громадянин, який є стороною договору, копію якого необхідно засвідчити.

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
 • Переклад документів
 • Засвідчення підпису перекладача
 • Нотаріальний переклад
 • Апостиль документів
 • Легалізація документів МінЮСТ, МЗС
 • Легалізація в консульствах
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!