Час Складання: від 10 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Записатися
Необхідні документи: Документи, що засвідчують вашу особу, Оригінал документа, копію якого ви бажаєте засвідчити
Зверніть увагу:

Не обов'язково, щоб був присутній власник документа, копія якого засвідчується.

Якщо документ складається з декількох аркушів, то він повинен прошиватися та скріплятися підписом уповноваженої особи і печаткою органу, який видав документ.

Копії не всіх документів можна засвідчити.

Часто в повсякденному житті у нас виникає необхідність в отриманні нотаріальної копії документу, особливо у тому випадку, коли необхідно один і той же документ подати одночасно до декількох служб, установ або до інших інстанцій. У цьому випадку Вам допоможе копія документу, засвідчена нотаріально! Тобто, щоб отримати цю послугу, Вам потрібно звернутися до нотаріальної контори. Нотаріуси мають право засвідчувати копії документів, виданих як юридичними, так і фізичними особами, за умови, що ці документи не суперечать закону і мають юридичну силу.

Для здійснення цієї дії документ повинен мати належний вигляд і містити відповідні реквізити: назву організації, що видала цей документ, номер і дату його видачі, за необхідності він має бути викладений на бланку затвердженої форми (зразку). Документ має бути підписаний уповноваженою особою, і на ньому має бути проставлена печатка (за її наявності).

Нотаріус так само може засвідчити копію документу, виданого фізичною особою, у разі, якщо достовірність підпису фізичної особи засвідчена нотаріусом, організацією за місцем роботи, навчання, проживання або лікування громадянина.

Проте нотаріус не має права засвідчувати копії документів, які написані олівцем, в яких є підчистки, зроблені приписки, необумовлені виправлення, закреслені слова. Документ повинен мати чіткий текст, який можливо прочитати, чіткий відбиток печатки (у разі її наявності). Якщо документ викладений на декількох сторінках, то вони мають бути прошиті, пронумеровані і скріплені належним чином.

Засвідчення копії можливе тільки в тому випадку, якщо нотаріус особисто побачив оригінал документу, перевірив його дійсність, правильність оформлення, наявність усіх необхідних реквізитів, порівняв його з копією, або ж самостійно за допомогою відповідної техніки зробив копію. І тільки після цього він може засвідчувати вірність копії з цього документу нотаріально, причому копія робиться подібною до оригіналу, тобто, якщо документ прошитий, то нотаріальна копія теж має бути прошита і скріплена печаткою та підписом нотаріуса.

У кінці документу робиться засвідчувальний напис нотаріуса, що підтверджує відповідність копії до оригіналу, і все це закріплюється підписом і печаткою нотаріуса.

Кількість нотаріальних копій одного документу може бути не обмежена.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!