сделать генеральную доверенность на автомобиль недорого

Автомобілі дуже часто продаються користувачами. Є кілька причин для цього, наприклад, необхідність у коштах, бажання придбати нову машину тощо. Незалежно від конкретної причини варто розглянути основні особливості продажу. Процедура зняття з обліку та зворотної постановки вже новим власником є досить тривалою та не найдешевшою. Тому особливою популярністю користується реалізація за довіреністю. Це трохи простіше та дешевше. Продаж авто за генеральною довіреністю має оформлятися правильно. Досить важливо прийти до досвідченого нотаріуса.

Особливості використання генеральної довіреності на авто

Якщо між людьми було досягнуто згоди щодо реалізації автомобіля, треба оформити її в письмовій формі. Найчастіше оптимальним варіантом стає оформлення довіреності. Це робиться в нотаріальній конторі за встановленими правилами. Треба мати при собі деякі документи, серед яких паспорт, ІК, а також документи на автомобіль. Під час оформлення генеральної довіреності на продаж транспортного засобу нотаріуса мають відвідати і покупець, і власник.

Представник після оформлення документа одержує досить велику кількість прав, серед яких керування автомобілем, підписання, подача документів від імені власника в різноманітні установи тощо. Також можна отримати довідки, подавати їх відповідно до основних норм. Можна представляти інтереси хазяїна машини перед різноманітними типами осіб, вирішувати питання технічного обслуговування, страхування, укладати різні договори та інше. Власник довіреності також одержує можливість проходити технічний огляд, представляти власні інтереси в судових інстанціях тощо. З цієї причини продаж авто за генеральною довіреністю вважається такою затребуваною.

У документі нотаріус указує основні дані, серед яких реєстраційний номер автомобіля, рік випуску, серія та інші нюанси. Є в такого формату деякі нюанси. Про них бажано проконсультуватися з нотаріусом.

Професійне оформлення довіреності на продаж авто

Щоб не виникало проблем, усе проходило гладко щодо оформлення документації, бажано звернутися до надійного нотаріуса. Це дозволить улагодити ключові нюанси, розібратися у всіх тонкощах. Треба розуміти, що є певні приховані моменти в такого формату довіреностей. Треба переконатися в чесності, добропорядності партнера, з яким укладається така угода. Це стосується й набувача, і продавця. Немаловажним нюансом уважається й професійне оформлення цього документу. Завдяки нам можна швидко і якісно підготувати довіреність.