сделать генеральную доверенность на автомобиль недорого

Варто відзначити популярність оформлення генеральної довіреності серед багатьох українських автолюбителів. Завдяки цьому документу можна за спрощеною схемою організувати продаж транспортного засобу та відповідно його купівлю. Можна мінімізувати витрати під час придбання старого автомобіля. Треба знати основні нюанси, серед яких підготовка документації. Запит "генеральна довіреність, авто документи" дозволить дізнатися їх максимально докладно.

Популярність оформлення генеральної довіреності

Багато хто вважає, що спосіб продажу за генеральною довіреністю є найпідходящим по деяких параметрах. Можна досить оперативно та просто оформити угоду, не маючи особливих ускладнень. Головне все робити за допомогою кваліфікованого нотаріуса. Він допоможе грамотно оформити документ, дотриматися всіх правил та ключових інтересів обох сторін угоди.

Документ можна оформити тільки в нотаріуса. Водночас обидві сторони мають бути присутніми під час вчинення цього правочину. Вартість такого оформлення є порівняно невеликою. Зняття машини з обліку хазяїном, а також постановка новим власниками обійдеться набагато дорожче. Тим більше прийдеться затратити на цей процес більше зусиль.

Наявність генеральної довіреності дозволяє здійснювати фактично будь-які дії з автомобілем. Власник довіреності зможе їм керувати, підписувати різноманітні заяви, проходити ТО, купувати страховку та вчиняти інші дії. У довіреності прописуються ключові дані про сторони угоди, автомобіль та інші нюанси.

Які документи необхідні для підготовки генеральної довіреності?

Генеральна довіреність на авто, документи на яку зібрати досить просто, може стати оптимальним рішенням для більшості. Якщо хочеться оформити документ швидше, треба звернутися до грамотного нотаріуса з досвідом.

Для оформлення генеральної довіреності на машину треба надати паспорт, ідентифікаційний номер. Якщо в оформленні бере участь неповнолітня особа, треба використовувати свідоцтво про народження, дозволи піклувальника або окремого органу опіки. Такий перелік документів необхідний для фізичних осіб. Але іноді довіреність на машину оформляється на юридичних осіб. У цьому разі треба буде засновницька документація, паспорт представника цієї особи.

Для підготовки генеральної довіреності на машину треба мати при собі свідоцтво про її реєстрацію. Зазвичай це технічний паспорт. Уся інформація з отриманих документів вноситься нотаріусом у довіреність. Важливо звертатися до досвідченого нотаріуса, який завдяки наявності всіх необхідних знань зможе підготувати документ за законом і досить швидко.