Під час військового стану
ВІДКРИТА та ПРАЦЮЮ
для ВАС!
Слава Україні!
+38 (063) 333-88-00

Час складання: від 1 години
Записатися
Документи для фізичної особи: Документи, що засвідчують Вашу особу, Оригінал документа, який необхідно перевести й нотаріально завірити
Зверніть увагу:

Якщо переклад зроблено не нотаріусом, а іншим перекладачем, нотаріус не перевіряє переклад, не встановлює, чи відповідає оригінальний текст тексту перекладу, а лише підтверджує своєю печаткою та підписом кваліфікацію перекладача, що працював над документом.

Досить часто під час імміграції, отриманні освіти в іншій країні, відкритті рахунків в іноземних банках, установленні міжнародних відносин між компаніями та в інших випадках потрібний нотаріальний переклад.


Що таке нотаріальний переклад?

Нотаріальний переклад документів — переклад документів з однієї мови на іншу мову, виконаний дипломованим перекладачем, із засвідченням на перекладі справжності підпису перекладача нотаріусом.

Зверніть увагу! Нотаріус не перевіряє переклад, не встановлює відповідність оригінального тексту з текстом перекладу. Його печатка та підпис підтверджує кваліфікацію перекладача, що працював над документом.


Де зробити переклад з нотаріальним засвідченням?

Найчастіше за нотаріальним перекладом звертаються в організації, які звуться «бюро перекладів». Після перекладу документа бюро звертаються до нотаріуса за нотаріальним засвідченням такого перекладу.

Але небагато людей знають, що й до самого нотаріуса можна звернутися як за перекладом, так і за його нотаріальним засвідченням. Це можливо в тому разі, якщо нотаріус або його помічник є дипломованим перекладачем.

Нотаріус Аверіна Євгенія Анатоліївна має диплом перекладача, тому не тільки зможе допомогти із засвідченням перекладів документів, але й виконати сам переклад.


Нотаріальний переклад у Києві

Як і вказували раніше, за нотаріальним перекладом як у Києві, так і в іншому місті ви можете звернутися не тільки в бюро перекладів, але й до нотаріуса. Одним з помічників у цій справі може бути нотаріус Аверіна Євгенія Анатоліївна, офіс нотаріуса розташований у центрі Києва. Ви можете попередньо погодити послугу перекладу й нотаріального засвідчення, час відвідування офісу, зателефонувавши до нас, звернувшись поштою або будь-яким іншим способом. Надамо максимально точну й детальну інформацію з оформлення документів.


Комплексність послуг

Звертаємо також вашу увагу, що ви можете одержати комплекс послуг в одному місці, звернувшись до нотаріуса:

  • скласти нотаріальний документ, такий як заява, афідевіт, довіреність і тощо;
  • поставити апостиль на нотаріальному документі;
  • виконати нотаріальний переклад афідевіта, заяви, довіреності або іншого документа.

Аверіна Євгенія Анатоліївна є англомовним нотаріусом у Києві, що допомагає іноземцям одержати послуги без мовного бар'єра. Громадяни інших країн зможуть одержати нотаріальний переклад паспорта й інших документів на українську мову для оформлення посвідки на проживання й інших цілей в Україні. У нотаріальній конторі громадяни України можуть скласти та підготувати необхідні документи для виїзду за кордон.

Якщо ви плануєте іммігрувати, отримати освіту за кордоном, розширити міжнародне співробітництво, то Вам необхідно підготувати документи відповідно до загальноприйнятих вимог. Нотаріальний переклад є одним з етапів оформлення документів як для фізичної особи, так і для комерційної або громадської організації.

Запитання-відповідь:

Як виглядає нотаріально засвідчений переклад?

Під час засвідчення перекладів нотаріально, роздруковані сторінки перекладу підшиваються до оригіналу або копії документа нитками та на останній сторінці перекладу нотаріус складає виконавчий напис, ставить підпис і печатку.

Як зробити нотаріальний переклад?

Варіант 1: Вам може допомогти бюро перекладів або незалежний перекладач, перекладач перекладе та звернеться до нотаріуса за засвідченням свого перекладу. Варіант 2: безпосередньо зверніться до нотаріуса. Нотаріус Аверіна Євгенія є дипломованим перекладачем, тому може допомогти перекласти та нотаріально засвідчити документ.

Де зробити нотаріальний переклад?

Нотаріальний переклад у Києві ви можете зробити, звернувшись як до бюро перекладів, так і до нотаріуса. Нотаріус Аверіна Євгенія є дипломованим перекладачем, тому може допомогти з нотаріальним перекладом.

Скільки коштує нотаріальний переклад?

Вартість нотаріального перекладу в Києві залежить від типу, обсягу та складності документа. Щоб довідатися ціну на нотаріальну послугу для вашого випадку, зателефонуйте нам за номером телефону: +38 (044) 500-74-74

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

notary@averina.com.ua


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!