Час Складання: 10-20 хвилин
Консультація при оформленні: безкоштовно
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН, Нотаріальна довіреність, якщо діє представник
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка

Однією з поширених нотаріальних дій є засвідчення підпису засновників на статуті підприємства. Статут - це основний документ, який регулює організацію і здійснення діяльності підприємства. На його підставі діє юридична особа. Статут за значенням для юридичної особи можна порівняти з паспортом фізичної особи.

Для створення юридичної особи

Для створення юридичної особи засновники подають реєстратору пакет документів, де статут є одним з найнеобхідніших документів. Статут повинен містити наступні ключові моменти: найменування юридичної особи (українською, російською та англійською мовами для уникнення подальших непорозумінь і різночитань при перекладі документів підприємства на іноземні мови), мета і предмет діяльності, необхідний склад і компетенція органів управління, порядок ухвалення рішень, порядок формування майна, розподіл прибутку і збитків, умови реорганізації та ліквідації.

Для засвідчення підписів на статуті засновники приходять до нотаріуса з двома екземплярами статуту юридичної особи, зі своїми паспортами і реєстраційними номерами облікових карток платників податків (у випадку, якщо засновниками є фізичні особи). Якщо ж засновниками є одна або декілька юридичних осіб, то потрібний пакет документів дещо збільшується - до загального переліку документів додаються ще і статутні документи засновника - юридичної особи, а саме: статут, виписка про реєстрацію юридичної особи, протокол засновницьких зборів про призначення керівника на посаду, наказ про безпосереднє призначення на посаду цього ж керівника.

Уточнити перелік документів, необхідний для засвідчення підпису на статуті, можна, звернувшись безпосередньо до нотаріуса. Завжди раді надати вам допомогу!

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА ПРИХОДЬТЕ!