Час складання: від 30 хвилин
Записатися
Документи для фізичної особи: Паспорт, ІПН, Нотаріальна довіреність, якщо діє представник
Документи для представника юридичної особи: Документи юридичної особи (статут, виписка), Паспорт і ІПН директора (уповноваженої особи компанії) і документи, що підтверджують повноваження директора (наказ про призначення директора, протокол про обрання директора), нотаріальна довіреність, якщо діє уповноважена особа, Печатка
Зверніть увагу:

Статут підписується тільки в особистій присутності нотаріуса, не можна його підписати заздалегідь і принести нотаріусу для посвідчення підписів на ньому.

Однією з найпоширеніших нотаріальних дій є засвідчення підпису засновників на статуті підприємства. Статут - це основний документ, який регулює організацію та здійснення діяльності підприємства. На його підставі діє юридична особа. Статут за значенням для юридичної особи можна порівняти з паспортом фізичної особи.

Для створення юридичної особи

Для створення юридичної особи засновники подають реєстратору пакет документів, включаючи статут. Статут має містити такі ключові моменти: найменування юридичної особи (українською, російською та англійською мовами для уникнення подальших непорозумінь і різночитань під час перекладу документів підприємства іноземними мовами), мета і предмет діяльності, склад і компетенція органів керування, порядок ухвалення рішень, порядок формування майна, розподіл прибутку і збитків, умови реорганізації та ліквідації.

Одним з етапів є посвідчення підписів на статуті. Цю процедуру в Україні вчиняє нотаріус. Для цього засновники надають два примірники статуту юридичної особи, зі своїми паспортами і реєстраційними номерами облікових карток платників податків (раніше відомий як ІПН), у випадку якщо засновниками є фізичні особи . Якщо ж засновниками є одна або декілька юридичних осіб, то потрібний пакет документів дещо збільшується - до загального переліку документів додаються ще й статутні документи засновника - юридичної особи, а саме: статут, виписка про реєстрацію юридичної особи, протокол засновницьких зборів про призначення керівника на посаду, наказ про безпосереднє призначення на посаду цього керівника.

КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:
+38 (044) 500-74-74
  • +38 (066) 353-74-74
  • +38 (096) 353-74-74
  • +38 (063) 424-74-74

ОНЛАЙН КОНТАКТИ:

[email protected]


НАША АДРЕСА:

Україна, 01001,
Київ вул. Малопідвальна, 1/7

Майдан Незалежності


РЕЖИМ РОБОТИ:

Понеділок – П’ятниця 10:00-16:00 (UTC+02:00)
Субота, Неділя За домовленістю
Відкриті для Вас! Телефонуйте та приходьте!