ДЗВОНІТЬ

Тел.            +38 (044) 500-74-74
Vodafone +38 (066) 353-74-74
КС               +38 (096) 353-74-74
Лайф         +38 (063) 424-74-74

ЗАМОВЛЯЙТЕ

або електронною поштою

notary@averina.com.ua

ПРИЇЖДЖАЙТЕ

Пн-Пт 9.00-18.00
Сб. За домовленістю

провулок Т. Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежности

Насамперед уточнимо, що вступ у спадщину – це фактично її прийняття.

Це - непростий процес, що вимагає певних дій з боку спадкоємця. Сам факт смерті спадкодавця не означає, що спадкоємці тепер мають право розпоряджатися машиною або квартирою, які належали спадкодавцю. Для того щоб спадкоємці офіційно вважалися такими, що прийняли спадщину та мали право продати, подарувати або будь-яким іншим чином на свій розсуд розпорядитися майном, яке дісталося їм у спадщину, то для цього потрібно в обов'язковому порядку звернутися в нотаріальну контору (до нотаріуса) для відкриття спадкової справи, внаслідок чого одержати необхідне для подальших дій з майном свідоцтво про право на спадщину.

Причому це потрібно зробити в нотаріальній конторі за останнім зареєстрованим місцем проживання померлого та у встановлений законом строк, а саме протягом 6-ти місяців, які минули від дня смерті спадкодавця. Якщо за якимись причинами спадкоємець цей строк пропустив, то він уважається таким, що втратив своє право на спадщину, і єдиним виходом з такої ситуації є звернення до суду для того, щоб він ухвалив рішення про продовження строку прийняття належної вам за законом або за заповітом спадщини.

Якщо ви відноситися до спадкоємців, на яких складений заповіт, і думаєте, що після смерті спадкодавця будете мати право розпоряджатися спадщиною, яка описана в заповіті, й вам немає потреби звертатися із цього приводу до нотаріуса та вступати в право на спадщину, то це не так. Заповіт – це проста воля людини при житті, описана в документі, але цей документ не надає вам права розпоряджатися майном, тому що він фактично не відноситься до правовстановлюючих документів. Для таких спадкоємців виключень немає, і тому вони також, як і спадкоємці за законом, у 6-ти місячний період зобов'язані звернутися до нотаріуса для вступу в спадщину.

Для оформлення процедури вступу в спадщину вам знадобляться такі документи, а саме:

 1. свідоцтво про смерть померлого;
 2. довідка про останнє місце проживання спадкодавця на момент смерті (береться в ЖЕК, кооперативі);
 3. заповіт (за його наявності);
 4. документи, що посвідчують особу спадкоємця;
 5. якщо спадщина приймається за законом, обов'язково необхідні документи для підтвердження Ваших родинних зв'язків зі спадкодавцем (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, свідоцтво про зміну імені й інші).
На замітку!

Відкривши спадкову справу й одержавши потім свідоцтво про право на спадщину, спадкоємець, зрештою, може бути спокійний, оскільки тепер він буде повноправним власником!

 

Послуги Нотаріуса

Надаємо всі види нотаріальних послуг!


 • Реєстрація нерухомості і прав
 • Довідка з реєстру прав на нерухомість
 • Витяг з реєстру ДРОРМ
КОНТАКТИ НОТАРІАЛЬНОЇ КОНТОРИ

ЧЕКАЕМО НА ВАШ ДЗВІНОК:

+38 (044) 500-74-74
 • +38 (066) 353-74-74
 • +38 (096) 353-74-74
 • +38 (063) 424-74-74

НАША АДРЕСА:

провулок Тараса Шевченка, будинок 7/1
Майдан Незалежності
Для навігатора: вул. Малопідвальна, 1/7

РЕЖИМ РОБОТИ:

 

Понеділок – П’ятниця 9:00-18:00
Субота За домовленістю
Неділя За домовленістю

 

ВІДКРИТІ ДЛЯ ВАС! ДЗВОНІТЬ ТА ПРИХОДЬТЕ!